Aktualizacja: 24 maja 2024 r

wahadłowy

URL: https://swingular.com

Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla Swingerów, takich jak Swingular.com

swingularna strona główna

Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność podczas serwisów społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą znane. Twoja prywatność będzie utrzymywana w tajemnicy, więc skorzystaj z okazji i utwórz konto, aby rozpocząć wyszukiwanie swojej pary. 

Dzięki milionom członków, którzy są aktywni od ponad 15 lat, Swingular zajmuje się bardziej jakością niż ilością, która sprawia, że ​​doświadczenie to jest niesamowitym połączeniem z innymi członkami.

Funkcje, których nie można przegapić

Unikalne cechy witryny sprawiają, że interakcja jest płynna. Wyszukiwanie osób do miejsca, w którym się znajdują lub szukanie kogoś do meczów, z którymi chcesz się umówić, można znaleźć w menu wyszukiwania swinger. A co najlepsze, możesz pozwolić sobie na ukrycie się przed widokami niektórych członków, aby w ogóle Cię nie widzieć, a jednocześnie możesz dodać swoją ulubioną listę osób. 

Wezwanie w ostatniej chwili na randkę można znaleźć w wezwaniach do zdobycia. Musisz być szybki i szybko poprosić mecz, aby wyszedł i dobrze się bawił, ponieważ kiedy zegar wybije po czterech godzinach, wezwanie do zdobycia się kończy. Spotkania to poszukiwanie zaplanowane. Możesz poszukać przyjaciół, którzy będą w barze, na imprezie lub po prostu spędzą z tobą noc. Skonfiguruj i poszukaj swojego typu.

Telefony komórkowe to najnowsze i preferowane przez swingersów trendy. Inni twierdzą, że to okropne, gdy zaczynają go używać w niektórych witrynach, ale w przypadku Swingular projekt jest wyjątkowy, można go dostosować do dowolnego rozmiaru ekranu, dzięki czemu warto korzystać z niego. Ich wiadomości błyskawiczne są jak strona na FB, na której możesz nawiązywać kontakty z dowolnym miejscem na świecie. Jest bardzo dostępny dla każdej przeglądarki internetowej lub poprzez pobranie aplikacji na iOS lub Androida. Obecny jest również czat wideo, który umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym.

Ich menu Travel Planner pozwoli innym zobaczyć, gdzie jest cel podróży lub kim są Twoi goście. Fajną rzeczą w tej funkcji jest to, że po sporządzeniu listy planów każdy, kto ma połączenie w witrynie, będzie miał obraz Twojej lokalizacji od jednego do drugiego. Zarządzanie profilem jest łatwe i proste.

Więcej fajnych zasobów Swingular

Najfajniejsza z funkcji, imprez Swinger i wydarzeń, pierwsze spotkanie jest stresujące i niepokojące, w przeciwieństwie do spotkań na spotkaniach i okazjach, chociaż nadal jest niepokojące, było bardziej pocieszające. W tym menu możesz publikować własne wydarzenia i przyjęcia, a także znajdować wpisy członków. Uczestnicy mogą RSVP, aby otrzymać bilety na stronie, tak jak w przypadku promotorów, mają opinie swoich uczestników, a każdy członek ma kod QR, aby dołączyć do imprezy / wydarzeń. 

Na całym świecie powstają setki grup czy klubów. W katalogu Swing Club możesz wyszukać wielu członków, którzy dołączyli do grupy. Przeszukując te kluby, witryna kategoryzuje je według lokalizacji, typu klubu i nie tylko. Jeśli jesteś właścicielem dowolnego klubu, możesz publikować spotkania lub organizować spotkania. 

Jest pokój dla osób lubiących podróże statkiem i wakacje. Ten rodzaj funkcji jest przeznaczony dla osób, które uwielbiają przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego podczas rejsu lub uciekania się.

Swinger Vacation and Cruises oferuje luksusy. Dadzą ci fantazję o twoich najgłębszych pragnieniach. Ich oferty to najlepsze ośrodki lifestyle'owe. I rejsy swingersami i podróżowanie w grupach wymienionych na Swingular.

12 Inne strony Swinger / randkowe, takie jak Swingular.com:

# 1 - Kasydie

Kasia

Kasidie.com to strona dla dorosłych dla tych, którzy lubią przygody w związkach. Zaczęło się w 2006 roku w internetowym magazynie stworzonym dla członków swingersów. Witryna dokonała aktualizacji i stworzyła unikalne połączenie z funkcjami mediów społecznościowych. Istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak pokoje rozmów, fora lub zwykłe wiadomości osobiste.

Witryna ma wiele do zaoferowania. Ich cechy mogłyby zaspokoić potrzeby swoich członków. Kategoria „Rendezvous”, która umożliwia członkom publikowanie ich statusu, ustawień i dostępności w skali seksuometru.

W przypadku ogromnych potyczek, członkowie mogą publikować swoje wydarzenia i spotkania, a inni, którzy chcą się przyłączyć, mogą poprosić o zaproszenie na wspomnianą uroczystość.

Witryna znalazła się na jednym z czołowych miejsc w wielu częściach Stanów Zjednoczonych, a co miesiąc otwiera ją pół miliona osób

Dla dogłębna recenzja Kasidie.com - kliknij tutaj.

Plusy:

 • łatwy w użyciu dla krótkich relacji
 • nie kosztowne
 • łatwy w użyciu dla krótkich relacji

Wady:

 • zdjęcia są ukryte dla osób niebędących subskrybentami
 • narzędzia do przeglądania są ograniczone

# 2 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Najbardziej funkcjonalne witryny w świecie połączeń i osób towarzyskich oraz najpopularniejsze wśród innych witryn swingersów. AdultFriendFinder to ogromna witryna internetowa, na której co miesiąc odwiedza ją 25 milionów odwiedzających. Większość odwiedzających mieszka w Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

To najlepsza strona do szukania partnera ze względu na dużą liczbę członków. Treści są niesamowite, są pełne obrazów treści seksualnych i zapraszają do tego, aby członkowie mogli dobrze się bawić. Ale są wybory, w których możesz być z członkiem lub szukać poważnych związków.

A oto plik pełna recenzja Wyszukiwarki przyjaciół dla dorosłych.

Plusy:

 • brak opłat za członkostwo
 • łatwe do zrozumienia podstawowe informacje
 • ogromna liczba abonentów

Wady:

 • kosztuje $$ za funkcje premium

# 3 - SDC lub Swingers Date Club

klub randkowy dla swingersów

Odwiedzający, którzy uwielbiają witrynę dla swingersów, SDC lub Swinger Date Club, zawsze będą jednym z celów ich wizyty. Jest to najstarszy portal randkowy i nadal aktywny do tego czasu. Ma 3 miliony członków na całym świecie, z których większość pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i Holandii.

Treść witryny mówi o spotkaniach na publicznych imprezach członków, na których wszyscy są mile widziani. Istnieją również możliwości prywatnego świętowania dla osób, które nie lubią tłumu, w którym członkowie muszą poprosić o przyłączenie się.

Plusy:

 • zawierają menu na prywatne uroczystości i wiele publicznych spotkań

Wady:

 • skomplikowana nawigacja
 • obciążenie zwrotne nie ma zastosowania

# 4 - Swingowy styl życia

swingowy styl życia

Stworzony dla powyższych dorosłych członków. Swinglifestyle może pasować do innych witryn pod względem proporcji liczby. Ma ponad 16 milionów zarejestrowanych członków i ma dokładność do 5,000 aktywnych członków, którzy są dostępni w tym samym czasie. Ich najpopularniejsi członkowie mieszkają w Australii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj Więcej Swinglifestyle i podobne strony tutaj.

Najbardziej lubiane przez członków funkcje to okazja do podróżowania, podczas której mogą wybierać spośród podróży do kurortów lub rejsów wycieczkowych. Są połączeni z biurem podróży Topless Travel, które odpowiada za podróż członka. W przeciwieństwie do wielu innych witryn, wolni członkowie mogą mieć większy dostęp do swojej kategorii.

Plusy:

 • dane osobowe mogą być ukrywane przed niepłacącymi członkami
 • nie drogie
 • dane osobowe są dokładne

Wady:

 • brak darmowej nagości dla osób niebędących subskrybentami
 • brak obsługi klienta

# 5 - Flingster

miotacz

Witryna jest idealna dla osób, które nie lubią pisać długich informacji na temat swojego osobistego doświadczenia. Dołączając do Flingster, nie musisz się już rejestrować. Możesz od razu zostawić członkom osobistą wiadomość lub skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu wideo. Ma 500,000 XNUMX obserwujących, z czego połowa pozostaje w Stanach Zjednoczonych.

Jedną z ulubionych funkcji jest maska ​​AR, która jest używana do wirtualnych filtrów, w których członkowie zakrywają twarze naklejkami, aby zawiesić ujawnienie ich twarzy. Przynosi ogromne korzyści nowym członkom, którzy nie chcą, aby wszyscy wiedzieli, jak wyglądają.

Więcej o Flingsterze? Sprawdź recenzję tutaj.

Plusy:

 • dostępny interfejs
 • Prezentacja tłumacza przygotowana do łatwej komunikacji z osobami nie znającymi języka angielskiego
 • bez opłat

Wady:

 • brak aplikacji na telefony komórkowe

# 6 - Wyszukiwarka wymiany

Wyszukiwarka swap

Różnica między Swapfinderem a innymi witrynami polega na tym, że ta strona wyszukuje obrazy są uporządkowane i schludne. Przeglądanie zdjęć członków jest bardziej uporządkowane i przejrzystsze, dzięki czemu wyniki są szybko dostępne. Jedna z najlepszych witryn, która ma 40,000,000 XNUMX XNUMX członków na całym świecie. Za pomocą tego rodzaju strony społecznościowej możesz udostępniać komunikację, publikując zdjęcia, artykuły i filmy, a także udostępniać w sposób mieszany.

Witryna ma wielu wspaniałych członków, których członkowie mogą umieszczać swoich ulubionych w funkcjach hotlisty. Oprócz tego istnieje kategoria wink, w której możesz wysyłać gładkie wiadomości, aby zwrócić na siebie uwagę.

Plusy:

 • członkowie są globalni
 • ekranowane profile
 • wiele bezpłatnych funkcji

Wady:

 • brak aplikacji do pobrania
 • mała czcionka

# 7 - Huśtawki

huśtawki

Witryna jest bardziej znana niż jakakolwiek uznana witryna i sprawdzana strona. Ma 50,000 XNUMX członków, prawie wszyscy z nich są aktywni i wszyscy chcą się dobrze bawić. Bardziej stawiają na ilość niż na jakość dopasowań. Szybko łączy się z każdym członkiem, dzięki czemu ich styl życia jest kolorowy.

Jest wiele rzeczy do odkrycia na temat jego funkcji, jedną z nich jest niewidoczne menu, w którym członek może przeszukiwać strony witryny, ukrywając się, że jest aktualnie aktywny.

Plusy:

 • odpowiednia kamera internetowa i prywatny pokój
 • mnóstwo ochotników do huśtania się

Wady:

 • skomplikowany wygląd strony internetowej
 • uczciwy projekt i styl witryny

# 8 - Ashley Madison

Serwis od lat cieszy się popularnością. Skupia się na parach, które chciały w pełni odkryć własne wspaniałe życie seksualne. Dzięki takiej konfiguracji wielu nadal chce być na stronie i odkrywać przyjemnego partnera seksualnego

W 2015 roku uzyskano dostęp do zabezpieczeń witryny. Wielu członków zostało zidentyfikowanych i ujawniło swój wygląd z witryny. Witryna odrodziła się i stała się lepsza i bardziej znana niż kiedykolwiek wcześniej. Zabezpieczenie zostało naprawione i na całym świecie zarejestrowało się 20 milionów członków.

Tutaj w pełni sprawdzamy Ashley Madison.

Plusy:

 • brak opłat dla kobiet
 • zabezpieczona witryna

Wady:

 • wzmocnić relacje (nie tak źle)
 • ograniczone widoki członków

# 9 - 99 Smaków

99 SMAKÓW

99Flavors ma najwyższe pozycje w rankingu witryn dla swingersów i najwyższą listę wśród serwisów randkowych. Ma 90,000 XNUMX milionów członków na całym świecie. Witryna była znana z głębokich fantazji i pragnień. Nie jest to wskazane dla członków, którzy szukają długotrwałego lub poważnego związku.

Członkowie mogą rozmawiać ze sobą. Mają także możliwość skorzystania z dwukierunkowej kamery internetowej zapewniającej doskonałą komunikację. Mogą pozwolić sobie na oglądanie zdjęć. Spotkania i randki można naprawić na stronie. Najnowszą niesamowitą funkcją tej witryny jest Sex Academy, w której członek miałby podstawową wiedzę na temat sztuczek w sypialni i rywalizacji.

Plusy:

 • szczegółowe informacje osobiste
 • łatwy dostęp po rejestracji

Wady:

 • nie można przeszukiwać witryny
 • mniej członków
 • kosztowny
 • niezbyt ekscytująca aktywacja

# 10 - Miasta swingowe

Kiedy otwierasz stronę i patrzysz na nią, patrzysz na podobną platformę, taką jak strona na Facebooku. Wygląda na to, że jedną z ich cech jest to, że nawigacja jest do niego podobna. To nowa strona, ale sława wciąż rośnie.

Większość członków jest aktywna i liczy łącznie 500,000 XNUMX członków. Aby aktywnie korzystać z witryny, musisz uiścić ich opłaty, jeśli nie, Twój dostęp będzie ograniczony. Brak opłat za płatności, nie wszystkie funkcje są dostępne.

Plusy:

 • szybka aktywacja
 • tańszy
 • podobne do interakcji na Facebooku

Wady:

 • funkcje przeglądarki nie dają satysfakcjonujących rezultatów
 • generowanie danych osobowych

# 11 - Życie rodzinne

życie płodowe

Witryna poda szczegółowe wybory, kiedy nadejdzie czas na Twoje fantazje seksualne. Fetlife to odpowiedź na spełnienie Twoich marzeń. Skupia się na zapewnieniu członkom ich fetyszy. Obejmuje to również członków o swingującym stylu życia.

To jest strona dla ludzi, którzy mają wiele koneksji i fetyszy, ale ukrywają się przed sobą i boją się uwolnić od swoich fantazji. Bliskość kumpla do członków daje im pociechę. Przypomina Facebooka, ale dziwactwa i fetysze są bardziej wyszukane.

Możesz sprawdzić Fetlife i podobne strony tutaj.

Plusy:

 • kilka podobnych definicji, stosuje się wiele wskazówek
 • grupy o podobnych poglądach
 • ogromni członkowie

Wady:

 • jeden rodzaj członkostwa
 • mniej połączeń
 • brak kategorii poprawek

# 12 - Randki.com

Głównym celem strony jest poznawanie osób samotnych, a jeśli masz szczęście, będziesz mieć poważny i długotrwały związek, którego szukasz. Są bardzo dobrze znane w Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji. Większość członków ma 20 lat, są oni powszechnie znani jako millenialsi.

Rejestrując się na tej stronie, musisz najpierw podać wszystkie informacje o sobie, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, lokalizacja i wybór płci. Witryna oferuje funkcje, takie jak strona Discover, na której można się spotkać, więc nie ma potrzeby weryfikacji adresu e-mail w witrynie. W witrynie znajdują się również przyciski wyszukiwania umożliwiające przeglądanie członków i preferencji.

Poruszając się u góry strony, znajdują się historie treści, które wyglądają jak Instagram, które zawierają mieszankę zdjęć i filmów. Istnieje również przycisk transmisji, za pomocą którego możesz wyszukiwać członków aktywnie online. Dostępny jest również pokój rozmów.

Witryna ma dodatkową funkcję „Let's Mingle”, która umożliwia członkom tworzenie wstępnych wypowiedzi. Możesz wysłać je do swojej ulubionej listy, aby w całości ją przeczytać.

Przeglądanie profili członków jest bezpłatne. Możesz także dodać ich do swojej listy znajomych i uczynić z nich swoich ulubionych. Aplikacje na telefony komórkowe są już dostępne, ale odbywa się to tylko za pośrednictwem systemu Android.

Jeśli zarejestrujesz się jako członek premium, możesz uzyskać korzyści, takie jak przystępna obsługa klienta, masz ofertę produktów z rabatem o 50% i nieograniczony dostęp do witryny online. Masz również szansę być w ich funkcji Mingle. Aby uzyskać bezpłatny dostęp, możesz przeglądać członków, wysłać mrugnięcie i przesyłać zdjęcia. Do wyboru są trzy metody płatności: karta debetowa, karta kredytowa i PayPal.

Oto nasz dogłębna recenzja Dating.com.

Plusy:

 • większość członków to dwudziestoletni mężczyźni
 • dostępne aplikacje na telefony
 • członków o wielu zainteresowaniach
 • słynna witryna dla singli
 • szybka rejestracja
 • wzmocnić aktywnych członków
 • brak opłat za rejestrację
 • rozbudowane przeglądarki
 • dostępne pokoje rozmów, e-maile, czat i kamera wideo

Wady:

 • nie jest to całkowicie darmowa witryna

Wnioski

Suma wszystkich witryn randkowych pomoże Ci uwolnić się od lęków, fantazji i pragnień. To świetny sposób na wyrażenie tego za pomocą postów, znajomych lub osób, z którymi masz kontakt. 

Jeśli trudno Ci wybrać te najlepsze stąd, to osobiście mogę polecić moje ulubione TOP 3:
# 1: Flingster;
# 2: Randki.com;
# 3: i AdultFriendFinder. Nie możesz być tym rozczarowany. 😉

Swingular.com i inne serwisy randkowe dla swingersów to przyjemna rzecz do odkrycia. Masz możliwość podróżowania do kurortów i rejsów wycieczkowych. Możesz nawet spotykać się ze znajomymi, klubami i chodzić na ich imprezy w towarzystwie swojej pary. Liczy się każda minuta. Każda minuta ma swoje wspomnienia, których nie można zapomnieć i może to być tylko raz w życiu.

ikona podobnych witryn Wszystkie 13 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Prawdziwi Swingersi i 12 najlepszych witryn randkowych dla swingersów, takich jak RealSwingers.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RealSwingers.com Przygotuj się na podróż do RealSwingers.com, ulubionego miejsca, gdzie swingersi mogą nawiązać kontakt i dodać trochę pikanterii swojemu życiu. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej stronie i o tym, ile fantazji swingersów spełniła. Ale z […]

Przeczytaj recenzję

Swinger Zone Central & Top 12 niesamowitych witryn randkowych dla swingersów i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak SwingerZoneCentral.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingerZoneCentral.com Hej, zapnij pasy, jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem randek ze swingersami i zawsze szukasz oszałamiających wrażeń zbliża się randka! SwingerZoneCentral.com jest niczym gwiazda rocka internetowych serwisów randkowych, twierdząca, że ​​jest najlepsza na […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Swingles i 12 witryn randkowych dla swingersów, które trzeba odwiedzić, takich jak Swingles.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Swingles.com Swingles to najlepszy plac zabaw dla swingersów głodnych seksownych szaleństw! To nie jest portal randkowy twojej babci; to popularne miejsce dla spragnionych swobodnej zabawy. Od samego początku Swingles otwarcie mówi o swoim klimacie – bez owijania w bawełnę; […]

Przeczytaj recenzję

99FLAVORS & 12 najlepszych serwisów randkowych dla swingersów oraz inne darmowe i premium serwisy randkowe, takie jak 99flavors.com Pokaż mi 12 alternatyw dla 99flavors.com Hej, czy masz ochotę na przygodę i szukasz ekscytacji w swoim życiu miłosnym? W takim razie 99flavors.com może być dla Ciebie idealną platformą! Ta platforma internetowa jest dostosowana do potrzeb osób, które są otwarte na odkrywanie […]

Przeczytaj recenzję

Wasteland i 12 najlepszych witryn z fetyszami i BDSM, takich jak Wasteland.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Wasteland.com Kup trochę dziwacznych rzeczy i różne skarby na Wasteland.com. Nazwa tej strony brzmi ironicznie w stosunku do oferowanych przez nią smakołyków. Twoje pragnienia związane z fetyszem zostaną zaspokojone ogromną kolekcją BDSM i innych orgazmicznych scenariuszy porno. Wasteland to profesjonalnie […]

Przeczytaj recenzję

Scambistipercaso (Swingers By Chance) i 12 najlepszych lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden we Włoszech w zakresie huśtania i doggingu […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fetish.com i TOP-12 BDSM i serwisy randkowe Lubię fetysz.com Pokaż mi 12 alternatyw dla fetish.com Czy lubisz szorstkie i perwersyjne pożądliwe apetyty na BDSM? Niepewny? Cóż, rozumiem. Niektórzy uważają, że nie są perwersyjni (wystarczająco), ponieważ wstydzą się swoich fetyszy lub mają ograniczony zakres własnych pragnień. Zgodziłbym się […]

Przeczytaj recenzję

BDSMDate Review & Top 12 Fetish and BDSM Sites, like BDSMdate.com Show 12 Alternatives for BDSMDate.com: W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date jest zatwierdzoną i popularną witryną randkową. Platforma przeznaczona jest dla osób otwartych i poszukujących kogoś, z kim mogą podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych […]

Przeczytaj recenzję

SpicyMatch & TOP 14 stron Swingerów, które trzeba odwiedzić, jak SpicyMatch.com Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. Tak więc w tym miejscu pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Swingtowns i 11 TOP serwisów randkowych dla swingersów, takich jak Swingtowns.com Pokaż mi 11 alternatyw dla Swingtowns.com Jeśli chodzi o seks, słowo swingowanie może być znane kilku osobom. Osoby, które angażują się w swingowanie, zwykle obejmują zarówno osoby samotne, jak i zaangażowane związki. Generalnie dzieje się tak z różnych powodów, albo w celu zwiększenia jakości i ilości płci […]

Przeczytaj recenzję

SwapFinder i podobne 12 najwyżej ocenianych BDSM, Swinger Hookup Sites URL: https://swapfinder.com Pokaż 12 Swinger / BDSM Dating Alternatives for Swapfinder.com To totalny kłopot, gdy spędzasz tygodnie i ćmy przesuwając palcem w lewo lub w prawo aplikacje randkowe, ale nadal nie mogę znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, kiedy znajdziesz dopasowanie, oni […]

Przeczytaj recenzję

Swingular URL: https://swingular.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla swingersów, takich jak Swingular.com Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność w sieciach społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli nie jesteś w ścisłym związku, a eksploracja seksualna jest czymś, co cię podnieca - możesz szukać osób z podobnymi załamaniami lub fetyszami lub po prostu takim samym stylem życia swingersów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę witryn, na których możesz znaleźć różnych partnerów swingersów, więc sprawdź je (nr 1 niekoniecznie oznacza […]

Przewiń do góry