Zaktualizowano: 23 czerwca 2024 r.

Swingowy styl życia

URL: https://www.swinglifestyle.com

Pokaż 14 alternatyw dla Swinglifestyle.com

swingowy styl życia

W dzisiejszym współczesnym społeczeństwie poznawanie ludzi było tak łatwe jak 123. Żyjemy w pokoleniu, w którym prawie wszyscy korzystają z Internetu i za pomocą kilku kliknięć tu i ówdzie już dostaniesz to, czego chcesz. To samo dotyczy randek - stało się to bardziej możliwe dzięki technologii. Dawno minęły czasy, kiedy musimy cierpliwie czekać, aż ktoś wpadnie na nas lub zostanie przedstawiony jakimś nowym znajomym. W dzisiejszym pokoleniu możemy spotykać się z ludźmi z całego świata, korzystając tylko z Internetu. Obecnie istnieje wiele witryn internetowych, które możesz odwiedzić, aby porozmawiać z nieznajomymi, spotkać się i spotkać, a nawet z innymi motywami, takimi jak zabawa, seks lub wiele innych. W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej otwarci i zawsze gotowi na spotkanie z kimś z Internetu, więc istnieją strony internetowe, które skutecznie łączą ich ze sobą.

Jeśli masz ochotę na randkę z kimś lub nawet zwyczajnie śpisz w pobliżu, istnieją również strony internetowe stworzone specjalnie dla tego typu potrzeb. SwingLifeStyle, znany również jako SLS, jest domem dla swingersów i tym podobnych od 2001 roku. Jego celem jest być alternatywnym sposobem randkowania lub po prostu nakłanianiem ludzi o podobnych poglądach do tworzenia niekonwencjonalnych związków, które nie zawsze mają miejsce w przypadku typowych znane nam serwisy randkowe.

Większość działań związanych ze SwingLifeStyle to dość ryzykowne wybryki w sypialni i odważne aranżacje. Za pomocą tej strony można łatwo osiągnąć trójkąty, a nawet czwórki, orgie, zamiany partnerów i wiele innych ekscytujących czynności seksualnych. Wszyscy na miejscu szukają tego samego, więc łatwiej jest łączyć się i sieciować z takimi osobami. To społeczność ludzi o otwartych umysłach i aktywnych seksualnie, którzy kochają seks i wszystko, co z nim związane. Z ponad 16 milionami członków na całym świecie, nigdy nie będziesz miał trudności ze znalezieniem partnera, który zrobi cokolwiek seksualnego, o czym masz obecnie na myśli. Witryna promuje interakcję między członkami za pośrednictwem ich otwartych forów, pokojów rozmów i losowych postów.

Rejestracja w SwingLifeStyle jest również bardzo łatwa i szybka - ale najpierw musisz mieć ukończone 18 lat, aby korzystać z jego funkcji. Po prostu wybierz nazwę użytkownika i hasło, prześlij swoje najlepsze zdjęcia, a następnie możesz przejść i dodać kilka podstawowych informacji o sobie, a następnie możesz rozpocząć przeglądanie witryny. Ponieważ witryna oferuje więcej funkcji dla członków premium, możesz przeglądać każdy z ich profili i inicjować rozmowy z kimkolwiek. Chociaż adresy e-mail nie są weryfikowane podczas rejestracji, nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo i autentyczność profili, ponieważ przesłane zdjęcia są weryfikowane bezpośrednio przed wysłaniem.

SwingLifeStyle to świetna strona nie tylko dla swingersów, którzy chcą położyć się i spać bez martwienia się o zobowiązania i inne poważne rzeczy. Jeśli jesteś zainteresowany takimi działaniami i relacjami, możesz odwiedzić SwingLifeStyle.com lub wybrać jedną z podobnych witryn poniżej. Będziemy również przedstawiać krótkie informacje o każdej witrynie, abyś mógł zorientować się, czego się spodziewać, i miejmy nadzieję, że trafisz na którąkolwiek z tych witryn i naprawdę będziesz cieszyć się swoim czasem.

Plusy:

 • Rozbudowane funkcje
 • Wiele okazji do spotkań i spotkań
 • Interfejs nie męczy oczu
 • Darmowa rejestracja
 • Nowoczesne funkcje umożliwiające komunikację z innymi swingersami
 • Łatwa w nawigacji strona internetowa
 • Interaktywna społeczność z forami i dyskusjami
 • Z wieloma pozytywnymi recenzjami

Wady:

 • Drogie członkostwo premium
 • Dostępne głównie tylko w USA
 • Bezpłatni użytkownicy mogą wysłać tylko 5 e-maili i wyświetlić 50 profili
 • Brakuje funkcji, jeśli nie jesteś członkiem premium
 • Drogie stawki
 • Niektóre reklamy

14 witryn podobnych do Swinglifestyle.com:

1 #: Ashley Madison

Ashley madison

To tak, jakby wszyscy odwiedzali witrynę, gdy chcą zdobyć kilka połączeń lub rozpocząć jakieś sprawy. Bez względu na status twojego związku, nigdy nie zabraknie Ci perspektyw na połączenie z Ashley Madison, ponieważ wielu członków online szuka tego samego co ty, czyli dobrej zabawy i seksu. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś strony z linkami lub po prostu o nich przeczytałeś, na pewno spotkasz Ashley Madison, ponieważ mają taką reputację, która naprawdę przekonałaby Cię do spróbowania randek online. Jest to wyjątkowa platforma, ponieważ większość witryn randkowych obsługuje tylko osoby samotne, więc Ashley Madison to nowa rzecz - ich celem jest łączenie podobnie myślących ludzi, którzy mają nadzieję na rozpoczęcie tajnych spraw.

Zalecamy również sprawdzenie nasza pełna recenzja Ashley Madison tutaj.

Plusy:

 • Strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie
 • Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa i prywatności
 • Społeczność nie oceniająca
 • Dostępne w aplikacjach mobilnych na systemy iOS i Android

Wady:

 • Ograniczone opcje wyszukiwania

# 2: Flingster

miotacz

Jest to przypadkowa strona z czatami wideo dla dorosłych, która rozsławiła swoją nazwę na scenie swingersów online. To świetne narzędzie do natychmiastowego spotkania członków z całego świata bez przechodzenia przez długie procesy rejestracji i weryfikacji. Zajęci ludzie będą zadowoleni z jego szybkich i rozsądnych funkcji, zwłaszcza z czatów wideo. Możesz korzystać z ich funkcji za darmo i bez żadnych ograniczeń. Jeśli zaczniesz od Flingstera, zostaniesz dopasowany z kimś w ciągu kilku sekund i możesz go stamtąd zabrać. Jeśli zdecydujesz się na członkostwo premium, będziesz cieszyć się filtrami wyszukiwania i funkcjami połączeń, które jeszcze bardziej poprawią twoje wrażenia z Flingster. Musisz także włączyć lub wyłączyć kamerę internetową przez cały czas trwania czatu z przypadkowymi nieznajomymi. Dzięki członkom i odwiedzającym witrynę, które osiągają ponad milion, natychmiast otrzymasz mecze i będziesz mieć większe szanse na połączenie się z swingersami, którzy są tacy jak Ty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - polecam lekturę dogłębna recenzja Flingster.

Plusy:

 • Oferuje spontaniczność i anonimowość dla swingersów
 • Specjalne funkcje członkostwa premium
 • Automatyczne tłumaczenie
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Niedostępne w aplikacjach mobilnych

# 3: SDC (klub randkowy dla swingersów)

klub randkowy dla swingersów

Szczycąc się posiadaniem ponad 3 milionów swingersów online, spędzisz najlepszy czas w swoim życiu, szukając innych swingersów w pobliżu. Dzięki łatwemu procesowi rejestracji możesz cieszyć się jego funkcjami od razu po kilku kliknięciach. Mając członkostwo premium, nie wydasz na nic ciężko zarobionej gotówki. Możesz cieszyć się najlepszymi funkcjami i sprawić, by strona działała dla Ciebie, ostatecznie prowadząc do spotkania z swingersami, których szukałeś. Witryna oferuje 7-dniowy okres próbny, więc nadal możesz cieszyć się ich unikalnymi funkcjami, nawet nie wydając na to pieniędzy. Ale podobnie jak w przypadku zwykłego pełnego członkostwa w internetowych scenach randkowych, będziesz mógł doświadczyć funkcji na zupełnie innym poziomie - więcej profili do sprawdzenia, więcej narzędzi komunikacyjnych do wykorzystania i nieograniczone oglądanie zdjęć i filmów swingersów.

Plusy:

 • Oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Wiele funkcji do wykorzystania
 • Ponad 3 miliony użytkowników

Wady:

 • Drogie członkostwo
 • Witryna czasami się zawiesza
 • Niektóre fałszywe profile

# 4: Kasydie

Kasia

Przy dużej liczbie witryn swingersów w całym Internecie napotkasz większość witryn z dużymi bazami danych członków, ale w rzeczywistości nie będzie to wystarczający dowód na to, że witryna jest tak dobra, jak jest. Kasidie ​​jest jednym z dowodów na to, że liczba zarejestrowanych użytkowników nie jest równa jakości witryny, ponieważ mają one tylko dość dużą liczbę członków, ale ich funkcje i usługi są doskonałe, a użytkownicy mają szczęście, że utknęli w pobliżu pomimo niskiej ekspozycji witryny. Rejestracja w serwisie jest tak prosta, jak 123; nie musisz nawet ujawniać tak wielu informacji o sobie. Jeśli nie chcesz udostępniać informacji, możesz po prostu pominąć i wybrać inną, która ma być wyświetlana w Twoim profilu. Po udanej rejestracji będziesz mógł korzystać z ich bezpłatnych funkcji, których jest już dużo. Podstawowe funkcje wyszukiwania pomogą Ci znaleźć swingersów w Twojej okolicy i połączyć się z nimi.

Zachęcam również do sprawdzenia naszego rozszerzona recenzja Kasidie.com tutaj.

Plusy:

 • Witryna wyglądająca nowocześnie
 • Niewiele lub brak fałszywych profili
 • Ma atmosferę serwisu społecznościowego

Wady:

 • Drogie członkostwo miesięczne
 • Nie ma dużej liczby zarejestrowanych użytkowników
 • Do rozpoczęcia komunikacji z innymi wymagane jest członkostwo premium

# 5: Swing miast

swingtowny

Scena randkowa dla swingersów ostatnio wzbudziła zainteresowanie, a wiele witryn oferuje swoje unikalne funkcje dla swingersów. Swing Towns to jedna z tych witryn, które w jakiś sposób będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o randki dla swingersów, ponieważ zaspokoją Twoje potrzeby i zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Swing Towns szczyci się bardzo aktywną i nieoceniającą społecznością; single i pary mogą łatwo połączyć się z innymi członkami w mgnieniu oka. Z ponad milionem aktywnych swingersów na miejscu, zostaniesz dopasowany do podobnie myślących ludzi, a to byłoby tak zabawne i ekscytujące. W przeciwieństwie do większości witryn dla swingersów, Swing Towns nie ma skomplikowanego procesu rejestracji; nie ma potrzeby podawania poufnych informacji, takich jak dane karty i adresy. Jeśli chcesz najpierw spróbować zostać bezpłatnym członkiem, będziesz już mógł korzystać z wielu funkcji, nawet bez wydawania pieniędzy na tę witrynę.

Plusy:

 • Ogromna baza danych użytkowników
 • Unikalne funkcje witryny
 • Łatwa rejestracja z pytaniami nieosobowymi
 • Oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Wady:

 • Bardzo ograniczone funkcje dla bezpłatnych użytkowników
 • Inicjowanie rozmów nie jest możliwe, chyba że przejdziesz na premium
 • Drogie stawki
 • W większości dostępne i aktywne tylko w USA i Kanadzie

# 6: Uwielbiam Voodoo

miłość voodoo

To nie jest zwykły swinger ani nawet serwis randkowy; oferuje wyjątkowe i nowe doświadczenie dla osób, które chcą spróbować randek online. Zamiast zwykłych stylów randkowania online, do których jesteśmy przyzwyczajeni, koncentruje się na prawdziwych wydarzeniach, które mogą być nawet ryzykowne, ale ekscytujące. Oferowane są imprezy swingowe i podobne wydarzenia, które oferują natychmiastowe spotkanie i szansę na spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach. Aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie swingerów, musisz poświęcić trochę czasu na uzupełnienie swojego profilu i sprawienie, by wyglądał jak najbardziej realny i przyciągający uwagę. Oczywiście, tak jak w przypadku każdej innej witryny randkowej, będziesz mógł cieszyć się nią w pełni dopiero po przejściu na premium. Doświadczysz funkcji jak żadne inne; nieograniczone przeglądanie profili, wyraźne media dostępne dla wszystkich, oferowane narzędzia komunikacyjne i wiele innych, które poprawią Twoje wrażenia z Love Voodoo.

Plusy:

 • Unikalne podejście do randek ze swingerami
 • Dość wielu użytkowników
 • Strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie

Wady:

 • Łagodny proces weryfikacji
 • Niektóre reklamy
 • Tylko kilka funkcji dla bezpłatnych członków

# 7: wahadłowy

wahadłowy

Kolejna witryna dla swingersów, która jest naprawdę warta Twojego czasu i każdego grosza; oferuje bezpłatne okresy próbne i na pewno uzależni Cię od pierwszej próby. Swingular jest na tyle hojny, że pozwala darmowym członkom korzystać z większej liczby funkcji, mimo braku płatności. Witryna koncentruje się na wahających się parach, które szukają podobnie myślących par, aby mieć większe szanse na spotkanie. Rejestracja jest łatwa, ale wypełnienie profilu zajmie Ci czas, ponieważ będziesz musiał odpowiedzieć na podstawowe pytania i podać szczegóły. Chociaż ta strona może nie być najlepsza pod względem funkcji, zdecydowanie warto spróbować, jak łatwo możesz dopasować się do innych swingersów i liczby aktywnych użytkowników, których ma.

Plusy:

 • Oferuje 14-dniowy okres próbny
 • Więcej o parach wahadłowych szukających randek
 • Łatwa nawigacja

Wady:

 • Bardzo niewiele funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Czasochłonny proces rejestracji
 • Niektóre reklamy

# 8: Wyszukiwarka zamiany

Wyszukiwarka swap

Swap Finder to jedna z najpopularniejszych witryn swingersów, oferująca więcej okazji do spotkania się i obcowania z innymi swingersami online. W rzeczywistości jest to gałąź AdultFriendFinder, która jest zdecydowanie wielką marką w świecie randek online. Swap Finder oferuje przydatne funkcje, które pomogą Ci w spotkaniu z wahadłowymi partnerami. Dzięki ogromnej liczbie użytkowników online z łatwością dopasujesz się do kogoś o takim samym nastawieniu i intencjach jak Ty. Jedną z rzeczy, która wyróżnia ją wśród zwykłych witryn swingersów, które napotykamy, jest to, że mają inicjatywę oferowania usługi weryfikacji innej firmy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że rozmawiasz z prawdziwymi ludźmi przez Internet. Z pewnością zasługując na swoją reputację ze względu na popularność swojej głównej strony, Swap Finder dobrze wykonuje swoją pracę i oferuje wiele dla osób szukających zabawy z innymi swingersami.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków
 • Proces weryfikacji przez firmę zewnętrzną
 • Profile w pobliżu są sugerowane szybko

Wady:

 • Członkostwo premium jest drogie
 • Niektóre reklamy
 • Bardzo niewiele funkcji dla bezpłatnych użytkowników

# 9: Centralna strefa swingersów

swingerzonecentralny

Coraz więcej osób uzależnia się od sposobu myślenia i stylu swingersów, więc tu i ówdzie pojawia się wiele stron internetowych, które oferują odpowiednie usługi i funkcje. Swinger Zone Central koncentruje się bardziej na zdjęciach i filmach dla każdego profilu, ponieważ jest to sposób, aby pomóc członkom bardziej ufać swoim meczom swingersów. Na tej stronie nie musisz brać udziału w czasochłonnych procesach rejestracji; wystarczy wpisać żądaną nazwę użytkownika i hasło, a także lokalizację i zainteresowania. Oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu będziesz miał dużo czasu na zapoznanie się z funkcjami i interfejsem, dzięki czemu możesz później zdecydować, czy zaktualizujesz swoje członkostwo. Większość funkcji witryny jest już oferowana w bezpłatnej wersji próbnej, więc będziesz z niej w pełni korzystać, nawet bez wydawania na nią pieniędzy.

Plusy:

 • Bezpłatna wersja próbna 30-day
 • Łatwa w nawigacji i zaznajomieniu się
 • Dostęp do głównych funkcji zapewnia bezpłatna wersja próbna
 • Drogie stawki, a tym samym dłuższy bezpłatny okres próbny
 • Płacący członkowie mogą oglądać specjalne zdjęcia
 • Czaty wideo i grupy są dostępne tylko w wersji premium

# 10: Salon Lifestyle

salon życia

Swingingowy styl życia nigdy nie był tak prostszy, z dużą liczbą stron do swingowania tworzonych i oferowanych w krótkim czasie. Strony swingujące są bardzo podobne do witryn dla dorosłych, do których jesteśmy przyzwyczajeni i oferują podobne usługi, które pozwalają nam komunikować się z innymi swingersami. Byłoby bardzo ekscytujące mieć szansę spotkania i dopasowania się do innych swingersów, ponieważ masz takie samo nastawienie do stylu życia swingersów. Ta strona jest jedną z nielicznych, o których możemy powiedzieć, że są naprawdę warte każdego grosza; jego cechy są wyjątkowe i bardzo przydatne. W przeciwieństwie do większości witryn oferujących bezpłatne wersje próbne dla użytkowników, Lifestyle Lounge koncentruje się na prywatności i bezpieczeństwie członków, aby ich tożsamość nie została naruszona.

Plusy:

 • Podstawowe funkcje dostępne tylko przez 7 dni
 • Witryna jest ściśle związana z prywatnością i bezpieczeństwem
 • Łatwa rejestracja
 • Dostępne na całym świecie

Wady:

 • Niektóre reklamy
 • Osoby niebędące członkami nie mają dostępu do profili
 • Członkowie wersji próbnej mogą korzystać tylko z ograniczonych funkcji

# 11: sexy mofo Mo

seksxymofo

Zapewniając członkom największe szanse na obcowanie z innymi swingersami, Sexxy Mofo składa się z członków, którzy z pewnością zasługują na nazwę strony: sexy. Chociaż jest dostępny na całym świecie, ponieważ istnieje tylko kilka liczb użytkowników (tylko około 55,000 100), więc w jakiś sposób doświadczysz niezbyt szybkich procesów dopasowywania. Ale mimo to będziesz cieszyć się wszystkimi funkcjami strony i mieć spore szanse na znalezienie jednego dopasowania, które będzie najlepszym wyborem. ma zwartą społeczność, która jest bardzo interaktywna; możesz zobaczyć, jak wszyscy są aktywni i bawią się swoim stylem życia swingersów. Warto zauważyć, że witryna twierdzi, że jest w XNUMX% bezpłatną witryną wahadłową, ale w rzeczywistości będziesz mieć do czynienia z opcją pozostania jako darmowy użytkownik lub skorzystania z premium.

Plusy:

 • Prawie wszystkie funkcje są dostępne po prostu za darmo
 • Interaktywna i nieoceniająca społeczność
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Mylące informacje; nie są one w 100% darmowe dla swingersów
 • Niektóre reklamy
 • Tylko niewielu członków
 • Prosty projekt strony internetowej

# 12: Wspaniali swingersi

fabswingersi

Zapewniając każdemu przyzwoitą szansę na obcowanie z ludźmi o podobnych poglądach, Fab Swingers to świetna aplikacja, która zapewni Ci radość z interakcji z swingersami na całym świecie. Chociaż witryna jest dostępna tylko w wybranych krajach, osoby, które mają do niej dostęp, mogą poświadczyć o zabawnych i wspaniałych funkcjach oferowanych przez Fab Swingers. Jego funkcje są rozsądne i przydatne, zwłaszcza w przypadku utrzymywania kontaktu z innymi swingersami online. W przeciwieństwie do większości witryn, które będą wymagały zapłaty z góry sporą sumą pieniędzy, nie będziesz musiał się tym martwić, ponieważ nawet przy darmowym członkostwie będziesz cieszyć się większością jego funkcji. Chociaż nadal istnieją funkcje premium, do których można uzyskać dostęp po dokonaniu płatności, podstawowe członkostwo już oferuje wiele, więc nie poczujesz się pominięty.

Plusy:

 • W większości darmowy pod względem korzystania z funkcji
 • Łatwy proces rejestracji
 • Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy tylko na korzystanie z funkcji

Wady:

 • Dostępne tylko w wybranych krajach
 • Ukończenie profilu wymaga czasu
 • Częste reklamy
 • Nudny interfejs witryny

# 13: Kołyszące się niebo

kołyszące się niebo

Swingersi z Wielkiej Brytanii mają wiele możliwości wyboru witryn dla swingersów, ponieważ istnieje wiele powstających witryn, które zaspokajają ich potrzeby. Swinging Heaven to jedna z najlepszych stron dla swingersów w Wielkiej Brytanii; pomaga Ci osiągnąć większe szanse na połączenie się z innymi swingersami, którzy są w pobliżu, z ponad milionem użytkowników. Uważany za jedną z „starszych” witryn, ponieważ istnieje od 2002 roku, Swinging Heaven jest znany wielu osobom ze względu na ich doskonałe funkcje. Chociaż proces rejestracji jest szybki, utkniesz w wypełnianiu swojego profilu, ponieważ będziesz musiał go ukończyć, aby przyciągnąć więcej dopasowań. Jeśli byłeś w pobliżu internetowych platform randkowych, będziesz wiedział, że Twój profil jest najlepszym narzędziem do poznawania innych swingersów i prawie każdego, kto jest zainteresowany randkami online.

Plusy:

 • Szybka rejestracja
 • Dostarcza przydatne funkcje i usługi od 2002 roku
 • Większa szansa na spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach

Wady:

 • Ograniczony dostęp do najlepszych funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Strona wygląda zwyczajnie
 • Drogie stawki premium

# 14: Lokalni swingersi

lokalni skrzydłowi

Kolejna brytyjska witryna dla swingersów, ta oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci zdobyć więcej znajomych swingersów i połączeń. Ponieważ istnieją dziesiątki stron typu swinging, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, w miarę jak coraz więcej osób zapoznało się z pojęciem „swingowania”, lokalni swingersi łączą dorosłych z otwartymi umysłami i pozwalają im się mieszać, aby mogli się mieszać i kończyć razem. Lokalni swingersi są dumni ze swoich działań w zakresie bezpieczeństwa i prywatności, dzięki którym każdy użytkownik może bezpiecznie przeglądać witrynę, bez obawy, że ich prywatne dane zostaną ujawnione gdzie indziej. Ponieważ poważnie traktują bezpieczeństwo, mają również ścisły proces weryfikacji. Pozwala to również na zmniejszenie fałszywych profili, aby nie przeszkadzać obecnym użytkownikom i ich swingersom jako całości.

Plusy:

 • Podstawowe członkostwo jest bezpłatne
 • Bardzo poważnie traktuje prywatność i bezpieczeństwo
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Witryna o podstawowym wyglądzie
 • Niektóre reklamy
 • Dostępne tylko w Wielkiej Brytanii
 • Członkostwo nie jest automatycznie odnawiane

Wnioski

Ponieważ swingowanie już ostatnio jest znane ze swojej nazwy, jeśli chcesz spędzić miło czas z swingersami na całym świecie, możesz sprawdzić te strony. Wszystkie są w 100% legalne i mają również prawdziwych członków. Wiele osób przyjęło i żyło w myśleniu swingersów, więc szukanie osób o podobnych poglądach nie będzie teraz dla ciebie takie trudne. Scena randkowa dla swingersów musi być najfajniejsza i najbardziej wyluzowana; bez presji i po prostu nie spiesz się ze wszystkim i tym wszystkim w czterech rogach swoich stref komfortu, ponieważ możesz najpierw spotkać się i spędzić z nimi czas przez Internet.

Strony swingersów różnią się nieco od zwykłych witryn randkowych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ponieważ ostatnio pojawiają się dziesiątki stron swingersów, powinieneś być ostrożny przy wyborze jednej i ufać tylko dobrze sprawdzonym witrynom, aby uniknąć marnowania czasu i innych zasobów. Aby uchronić Cię przed kłopotami związanymi z wyszukiwaniem idealnej witryny, ta lista będzie bardzo pomocna.

I tak, tak… Wiem, że wybranie nawet 1 z 14 różnych to ciężka praca. Z własnego doświadczenia i rekomendacji moich współpracowników mogę zdecydowanie polecić te TOP 3 stron dla swingersów:

# 1 - Ashley Madison;
# 2 - Flingster;
# 3 - Swingersi FAB.

Powodzenia!

ikona podobnych witryn Wszystkie 84 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Przegląd Lesbian Personals i 12 najlepszych witryn do połączeń, takich jak LesbianPersonals.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LesbianPersonals.com LesbianPersonals naprawdę stanęło na wysokości zadania, oferując fajne miejsce spotkań dla otwartych singli i par szukających zabawy. Mówią: „Hej, życie jest trudne, zrelaksuj się z nami!” Niezależnie od tego, czy jesteś zawalony obowiązkami w college'u, czy też radzisz sobie z rodzicielstwem w pojedynkę, oni […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd wyszukiwarki Sex i 12 najlepszych witryn randkowych i aplikacji do randkowania, takich jak Sex-Search.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Sex-Search.com Wszyscy kochamy seks, prawda? Myślę, że to jest rzecz, w której wszyscy możemy się zgodzić. A więc teraz przyjrzyjmy się miejscom, w których możemy wyrazić naszą miłość do seksu. Jednym z nich jest Sex-Search.com. Jego […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja EmilyDates i 12 najlepszych Sugar Baby/Daddy i inne serwisy randkowe, takie jak Emilydates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Emilydates.com Czy masz dość przeglądania nieskończonych profili w aplikacjach randkowych i nie znajdowania prawdziwego połączenia? Nie szukaj dalej niż EmilyDates! Prawdopodobnie już o tym słyszałeś, ale czy faktycznie spełnia on […]

Przeczytaj recenzję

Inner Circle i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak TheInnerCircle.co Pokaż mi 12 alternatyw dla TheInnerCircle.co Jeśli chodzi o ciekawe rzeczy i wybory związane ze stylem życia, istnieje ranking oparty na ich fantazyjności. To jak wybierać między Taco Bell na szybką przekąskę a elegancką restauracją na wielką uroczystość. I tak po prostu, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja wysokiej odpowiedzi i 12 niesamowitych witryn z czatami erotycznymi i witrynami do podłączania, takich jak HighReply.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HighReply.com Chciałbym wkraść się do mojego harmonogramu kilku sekstingów i niegrzecznych zajęć. Oczywiście ten pomysł nie byłby możliwy, gdybym nie mógł znaleźć platformy, która zaspokoiłaby moje desperackie potrzeby. Byłem […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirtini i TOP 12 serwisów randkowych i randkowych, takich jak Flirtini.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirtini.com Poznaj Flirtini, najnowszą sensację w świecie aplikacji do randkowania! Ta przyjazna dla użytkownika platforma szybko zyskała popularność wśród osób poszukujących połączeń. Tym, co go wyróżnia, jest przystępna cenowo subskrypcja oferująca szereg funkcji bez zakłócania […]

Przeczytaj recenzję

iHookUp i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak ihookup.com Pokaż mi 12 alternatyw dla ihookup.com Achh połączenia. Znam to uczucie bycia pobudzonym seksualnie i pieprzę każdego, kogo spotkasz. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy jesteś szczęśliwym singlem, swobodna zabawa jest zawsze warta ryzyka. Na szczęście znalazłem nową witrynę, która z dumą udostępnia wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Randki z fetyszem stóp i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych z fetyszem, takich jak FootFetishDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla FootFetishDating.com Czy masz dość szukania kumpli na stopach? Sprawdź FootFetishDating.com, Twojego kumpla w podróży w poszukiwaniu „jedynych” partnerów, nawet jeśli utkniesz w pułapce. Nie musisz poruszać się po skomplikowanych […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd randek dla dojrzałych i 12 niesamowitych witryn z randkami i randkami, takich jak MatureDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MatureDates.com Czy lubisz dzisiaj spotykać się z dojrzałymi dziewczynami? Jeśli tak, zbierz wszystkie siły, gdy przedstawię Dojrzałe Daktyle. Już sama nazwa strony przełamuje bariery i pokazuje, jak można celebrować seks niezależnie od statusu, kultury, […]

Przeczytaj recenzję

Top 5 witryn randkowych i przypadkowych połączeń, które faktycznie działają w 2023 r. Idealne dla osób w wieku ~20-55 lat, z małżonkami i bez! To nie są jakieś „fałszywe” udające dziewczyny, to prawdziwe, największe sieci na świecie. Przejdź do najlepszych 5 witryn randkowych i randkowych Hej, wiem, że walenie konia jest całkiem ekscytujące i fajne. Ale nic […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja 3Fun i 12 najlepszych witryn do randkowania i randkowania, takich jak Go3Fun.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Go3Fun.co Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w dzikim świecie aplikacji randkowych, gdzie przesunięcia prowadzą do iskier, a wiadomości podsycają płomienie pożądania? Cóż, pozwólcie, że przedstawię wam Go3Fun, samozwańczego mistrza aplikacji randkowych dla […]

Przeczytaj recenzję

Shag2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Shag2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Shag2Night.com Hej, poszukiwacze mocnych wrażeń i potencjalni zakochani! Wyobraź sobie, że masz ochotę na romans, odrobinę przygody, a może na niezapomnianą noc pełną namiętności. A co jeśli powiem Ci, że istnieje platforma o nazwie, która praktycznie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Bicupid i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Bicupid.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bicupid.com Interesujące! Kocham moich bi-przyjaciół i mam czym się podzielić; Bicupid, to jest to! Nie, to jeszcze nie miesiąc miłości, ale Kupidyn miał pewne zwroty akcji. Miłości, intymności i namiętności nie należy świętować tylko w lutym. […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja azjatyckich singli i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak AsianSingles.me Pokaż mi 12 alternatyw dla AsianSingles.me Z pewnością każdy nie może oprzeć się urokowi nieznośnej Azjatki. Te niewinnie wyglądające kobiety zapewnią Ci wyczuwalną intymną przygodę. Co więcej, azjatyckie laski oferują różnorodność wyglądu, fetyszu i atrakcyjności. Ale co sprawia, że ​​ten […]

Przeczytaj recenzję

MissTravel & 12 Witryn randkowych i randkowych, które trzeba odwiedzić, takich jak MissTravel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MissTravel.com Zbierzcie się, milenialsi, bo mam soczystą tajemnicę do podzielenia się! Tak więc wszyscy wiemy, że milenialsi są nastawieni na doświadczenia, a nie tylko na gromadzenie dóbr materialnych. Kto potrzebuje domu, kiedy możemy tam być i odkrywać […]

Przeczytaj recenzję

Millionaire Match & 12 najlepszych randek dla cukru i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak MillionaireMatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MillionaireMatch.com Hej, ludzie! Wejdź prosto do olśniewającego królestwa MillionaireMatch, gdzie gwiazdy ustawiają się w jednej linii, a miłość trafia do najlepszych ludzi. Mówimy o miejscu, w którym ludzie odnoszący sukcesy i atrakcyjni single […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd BBW Sex Dates & 12 Najlepsze strony randkowe i randkowe, takie jak BBWSexDates.net Pokaż mi 12 alternatyw dla BBWSexDates.net Napalone BBW szturchają mnie! Chcą, żebym odkrywał BBW Sex Dates i wykrzykiwał światu jego hipnotyzujące funkcje. Jak mogę odmówić, kiedy te panie są zbyt atrakcyjne ze swoimi dużymi, miękkimi piersiami? […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Lush Flirt & 12 Witryn randkowych / randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak LushFlirt.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LushFlirt.com Hej, poszukiwacze przyjemności! Oto twój kumpel Dudethrill, gotowy zanurzyć się głęboko w kuszącym świecie LushFlirt. Wszyscy wiemy, że czasami nie tylko masz ochotę na oglądanie porno — chcesz wziąć […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja NUiT & 12 najlepszych witryn do podłączania i randek, takich jak Nuitapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nuitapp.com Hej, obserwatorzy gwiazd! Czy jesteś zmęczony przesuwaniem w lewo i prawo bez znajdowania kogoś, kto cię złapie? Czy potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęcia profilowego, aby wiedzieć, czy ktoś do Ciebie pasuje? Cóż, nie bój się! NUiT, aplikacja randkowa oparta na astrologii, […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd Together2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Together2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Together2Night.com Znaczna część członków serwisów randkowych szuka długoterminowych, zaangażowanych partnerstw, ale jest też wielu, którzy po prostu zainteresowany dobrą zabawą. Mogą wybierać spośród różnych witryn i aplikacji do podłączania, ale […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja One Night Friend & TOP 12 Witryn randkowych i randkowych, takich jak Onenightfriend.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Onenightfriend.com Zgaduję, że minęło ponad miesiące lub lata od ostatniej randki, prawda? Być może spędzasz dużo czasu w pracy. Cóż, może czas wyjść, umówić się na randkę i dobrze się bawić! Czy ty […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Hily & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak hily.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Hily.com Od lat oceniam dziesiątki internetowych serwisów randkowych i przyłączeniowych. Nieliczne są dość skuteczne, podczas gdy reszta jest po prostu niedoceniana na scenie głównego nurtu. Ale do tej recenzji zdecydowałem się przetestować popularne i długo działające połączenie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Jaumo & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak Jaumo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Jaumo.com Ludzie na całym świecie mają nadzieję znaleźć bratnie dusze i zaangażować się w pełne miłości partnerstwa na resztę życia. Właśnie dlatego aplikacje i strony randkowe i randkowe pojawiają się obecnie w Internecie jak grzyby po deszczu, a wybieranie najlepszych […]

Przeczytaj recenzję

Twoja recenzja Travel Mates i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych Like yourtravelmates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla YourTravelMates.com Obecnie istnieją setki związanych z podróżami usług randkowych i znajdowania towarzystw. Kilka stron internetowych koncentruje się na konkretnej niszy, podczas gdy inne są skierowane do znacznie szerszego grona odbiorców. Wśród tych specjalistycznych wyborów jest YourTravelMates. To było w 2016 roku, kiedy LOS Networks, […]

Przeczytaj recenzję

Undertable i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Undertable.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Undertable.co Undertable! Ta nazwa strony skłania mnie do zastanowienia się, co dokładnie dzieje się pod stołem. Och, sekrety, kłamstwa, oszustwa i gorące spotkania ogarniają sceny pod stołem. Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale, zobaczysz, jak pod stołem scenariusze […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Heated Affairs i 12 najlepszych serwisów o oszustwach i połączeniach premium Like heataffairs.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HeatedAffairs.com Pary małżeńskie czasami odkrywają, że ich uczucia do siebie słabną i z czasem otępiają ich emocje. Mogą sprawdzać, czy zrezygnowali z wcześniejszego apelu, życząc sobie przypływu nowo rozwijających się emocji. Z tego powodu, […]

Przeczytaj recenzję

BuddyBang i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak buddybang.xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla buddybang.xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz zaangażowania, czy czegoś niezobowiązującego, może być trudno stwierdzić, czy aplikacje i witryny internetowe, z których korzystasz ponowne skakanie są autentyczne. Jak wiecie, masa tych platform ma mnóstwo oszustów, fałszywych kont i […]

Przeczytaj recenzję

We Are HER Review i 12 najlepszych serwisów LGBTQ+ i innych serwisów randkowych, takich jak weareher.com Pokaż mi 12 alternatyw dla WeareHer.com Mam dobrą wiadomość dla całej społeczności LGBTQ+, ponieważ pojawiła się nowa aplikacja, która może zapewnić bezpieczną i otwartą platformę dla wszyscy z was. Przedstawiamy… JĄ! Być może słyszałeś lub widziałeś tę aplikację […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Xmatch i 12 witryn randkowych, towarzyskich i randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz długoterminowego związku, czy tylko jednej nocy romansu, ogólnoświatowa sieć internetowa i usługi aplikacji randkowych sprawiły, że rzeczy stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście, skoro istnieje dziś tak wiele stron z przypadkowymi kojarzeniami, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Kippo i TOP 12 serwisów randkowych, takich jak kippoapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla KippoApp.com W ramach dzisiejszej funkcji przyjrzymy się jednemu serwisowi randkowemu, który stara się odwoływać do niszy zazwyczaj „lekceważonej” w cyfrowym świecie kojarzeń: graczy. O ile nie zgadzam się z frazesem, że gracze to głównie „nerdy”, niewiele jest rzeczywistości […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Badoo i TOP 12 serwisów randkowych i podłączeniowych Jak badoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla badoo.com To dość denerwujące, gdy natkniemy się na strony randkowe lub aplikacje, które są tak trudne w użyciu. Wyobraź sobie, jak zagmatwane i skomplikowane jest to, że jest prawie bezwartościowe! Na szczęście, kiedy poznałem Badoo, aplikację randkową i randkową, […]

Przeczytaj recenzję

Parship Review i 12 najlepszych serwisów randkowych Lubię parship.com Pokaż mi 12 alternatyw dla parship.com Jestem pewien, że masz dość szukania idealnego serwisu randkowego, który spełni Twoje potrzeby i marzenia o długotrwałym związku. Przestań płakać, ponieważ Parship jest tutaj, aby przytulać twoje samotne noce. Ta strona wykorzystuje skuteczną kompatybilność […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja LoveAwake i TOP 12 witryn towarzyskich i erotycznych, takich jak loveawake.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LoveAwake.com Pomimo rozpowszechnienia połączeń internetowych i randek, kilka osób wciąż decyduje się ukrywać ten aspekt swojego żałosnego życia przed przyjaciółmi i rodziną. Ale szczerze mówiąc, nie musisz się mylić, dołączając do trendu […]

Przeczytaj recenzję

Clover i Top-12 serwisy randkowe i randkowe podobne do Clover.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Clover.co Tinder? Zawias? Jestem pewien, że widziałeś lub używałeś już tych aplikacji. Ale skoro tu jesteś, to chyba nie było tak przyjemnie, jak się spodziewałeś. Cóż, jeśli tak jest, pozwól, że przedstawię Ci Clover! Programy randkowe oparte na swipe i skoncentrowane na dopasowywaniu […]

Przeczytaj recenzję

RedHotPie 12 Witryny randkowe, które trzeba odwiedzić Podobny do redhotpie.com Pokaż 12 alternatyw dla RedHotPie.com Jest czerwony, gorący i świeży! Mówię o RedHotPie, modnej na świecie stronie z przystawkami. Oferuje imponujące funkcje, które pomagają napalonym facetom, dziewczynom, kochankom, a nawet grupom znaleźć randki, imprezy swingersów i dzikie przygody seksualne. Szczególnie […]

Przeczytaj recenzję

GetItON i 12 najlepszych darmowych stron montażowych, takich jak getiton.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Getiton.com Czy masz trudności ze znalezieniem idealnego partnera? Cóż, GetItON jest tutaj, aby uratować Twój dzień. Ta strona obiecuje zapewnić wszystkie środki potrzebne do lepszej i wygodniejszej podróży. W rzeczywistości ma wyrafinowany system, który […]

Przeczytaj recenzję

Pure Review i 12 najpopularniejszych serwisów randkowych i randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do pure.app Pokaż mi 12 alternatyw dla Pure.app Co przychodzi ci do głowy, gdy słyszysz słowa anonimowe randki? Domyślam się, że to wszystko jest dobre, ponieważ sam termin „podpinanie się” jest notoryczną rzeczą do zrobienia. Ale element anonimowości sprawia, że ​​[…]

Przeczytaj recenzję

Hinge Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Hinge.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Hinge.co Hinge ponownie uruchomiło swoją witrynę jako „profesjonalny” serwis randkowy, aby konkurować z Tinderem, który stał się popularną metodą poznawania nowych ludzi . Zamiast polegać na zdjęciach, aby ocenić, czy niektórzy użytkownicy pasują idealnie, Hinge popycha […]

Przeczytaj recenzję

Feeld Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak feeld.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Feeld.co W dzisiejszych czasach dostępnych jest mnóstwo aplikacji do połączeń, randek, swobodnej zabawy, seksu. Przy tej przytłaczającej liczbie opcji wybór tylko jednego może być nieco trudniejszy, niż się spodziewasz. Ale oczywiście Dudethrill jest zawsze tutaj […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja eHarmony i 12 najlepszych serwisów randkowych dla singli podobnych do eharmony.com Pokaż mi 12 alternatyw dla eHarmony.com Każdy serwis i platforma randkowa ma swój własny zestaw celów dla Twoich potrzeb randkowych i randkowych i prawdopodobnie jesteś tego świadomy. To całkiem normalne, że randkowicze online poświęcają niezliczone dni na przewijanie możliwych meczów, ale […]

Przeczytaj recenzję

Coffee Meets Bagel i Top-12 Premium Dating Sites Podobne do coffeemeetsbagel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Coffeemeetsbagel.com Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem magii wirtualnych randek, ale nie masz energii, aby przeszukiwać profile? Może mogę pomóc. Meet, CoffeeMeetsBagel lub popularnie znane jako CMB. To serwis randkowy i randkowy […]

Przeczytaj recenzję

Bumble Review i TOP 12 witryn randkowych/osobistych, takich jak bumble.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bumble.com Żyjemy w tym nowoczesnym świecie, w którym ludzie z różnych części świata, ze względu na styl życia, orientację seksualną i związki, mają teraz różne platformy i aplikacje randkowe . Ale pomimo niezliczonej konkurencji online, jest jedna, która się wyróżnia — Bumble.com. Ta suka […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Find-Bride i 12 najlepszych serwisów randkowych i erotycznych, takich jak find-bride.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Find-bride.com Znalezienie idealnej randki jest tak żmudnym i trudnym procesem. Wyobraź sobie, że znalezienie „żony” może zrobić? Prawdopodobnie myślisz o poddaniu się teraz, ale poczekaj, pozwól, że pomogę ci znaleźć światło na twoje tragiczne, rozpaczliwe życie. […]

Przeczytaj recenzję

Sugarbook i TOP-12 Sugar Baby/Daddy i serwisy randkowe, takie jak sugarbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Sugarbook.com Renomowana i znana strona internetowa Sugar Dating jest tutaj i oferuje nam lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla naszych randek wymagania. Sugarbook działa od 2017 roku i od tego czasu nigdy nie zawiódł użytkowników na całym świecie […]

Przeczytaj recenzję

Happn i 12 witryn randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do happn.com Pokaż mi 12 alternatyw dla happn.com Jeśli nie byłeś na scenie randkowej od jakiegoś czasu lub jesteś nowicjuszem w świecie kojarzeń, być może widzisz wiele witryn randkowych i aplikacji wydaje się dość zaskakujące. W rzeczywistości, wybierając ten właściwy, poczujesz się przytłoczony. Dobra rzecz […]

Przeczytaj recenzję

Lovoo 12 Strony randkowe, które trzeba odwiedzić Podobne do lovoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla lovoo.com Dzisiaj porozmawiamy o innym serwisie randkowym, który przykuł moją uwagę. Jak słyszałem, Lovoo to fantastyczny serwis randkowy, który zawiera unikalną koncepcję randkową poprzez fajne włączenie stylu sieci społecznościowych. Wygląda na obiecujące miejsce dla każdego, kto przygląda się […]

Przeczytaj recenzję

The League Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych podobnych do theleague.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Theleague.com A więc jesteś tutaj — a skoro jesteś tutaj, aby zobaczyć recenzję TheLeague, być może zauważyłeś, że Tinder nie jest zbyt przepełniony z partnerami, którzy są równie namiętni, intelektualni i skupieni na karierze, tak jak ty, prawda? Wtedy trafiłeś we właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Match.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla singli, osobistych i dla dorosłych, takich jak match.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Match.com na czele. Ta strona z pewnością ma dużą presję, aby sprostać swojej reputacji jako najobszerniejszego […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja PlentyofFish i TOP 12 portali randkowych dla singli i dorosłych, takich jak pof.com Pokaż mi 12 alternatyw dla POF.com Z pewnością istnieje obecnie wiele witryn randkowych, ale PlentyofFish jest zupełnie inny wśród nich. Jego bezpłatna usługa czatu przyciągnęła masowych uczestników i dlatego trafili prosto na szczyt gwiazdorskich graczy w […]

Przeczytaj recenzję

SecretBenefits i TOP 12 witryn randkowych i erotycznych, takich jak secretbenefits.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Secretbenefits.com SugarDaddy lub SugarBaby zawsze chcieliby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do usługi kojarzeń premium zarówno z klasą, jak i wartością. Oczywiście łatwy, wygodny i przyjemny sposób zarządzania witryną jest niezbędny, patrząc na […]

Przeczytaj recenzję

Swingers Date Club i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak SwingersDateClub.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingersDateClub.com SwingersDateClub to miejsce spotkań towarzyskich dla wszystkich zainteresowanych swingersem. Nazywana również SDC, platforma ta jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych grup swingersów w Internecie. Strona została założona na początku […]

Przeczytaj recenzję

Zoosk Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych, takich jak zoosk.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Zoosk.com Jeśli jesteś nieśmiały i niezdecydowany, aby połączyć się z kimś twarzą w twarz, usługi kojarzeń online mogą być pomocną alternatywą. W ostatnich latach najszybszym dotychczas sposobem okazała się aplikacja komputerowa/mobilna. Znany jako Zoosk, szczyci się prostotą […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fling.com i 12 NAJLEPSZYCH witryn randkowych, takich jak Fling.com Pokaż mi 12 najlepszych alternatyw dla Fling.com Przygotuj się na seks na Fling.com! Fling.com musiał robić coś dobrze, biorąc pod uwagę miliony obserwujących i zaangażowanie pokoleń w witrynie. Jest to jedna z najbardziej znanych stron internetowych typu „podłączenia” i była jednym z […]

Przeczytaj recenzję

NoStringsAttached Review & Top-12 Randki dla dorosłych, takie jak nostringsattached.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nostringsattached.com NoStringsAttached to platforma randkowa lub randkowa opracowana specjalnie dla napalonych singli pragnących intymnych spraw. Zapewniają również bezpieczne miejsce dla znudzonych żonatych facetów, aby cieszyć się pozamałżeńskimi romansami bez obawy, że ich zazdrosny […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Mixxxer i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak mixxxer.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Mixxxer.com W każdym razie nie ma to znaczenia, ponieważ Mixxxer ma mnóstwo miejsca dla nas wszystkich. Otwarte wyrażanie pragnień i potrzeb seksualnych, bez szkody dla społecznej i moralnej integralności, jest […]

Przeczytaj recenzję

TSDates.com i TOP 12 witryn randkowych, takich jak TSDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla TSDates.com Włączenie jest atrakcją mieszkania w dwudziestej pierwszej erze. Społeczności na całym świecie przezwyciężają uprzedzenia związane z płcią, orientacją seksualną i wieloma innymi. Dlatego randki online są częścią naszego stylu życia, w której widzimy wielką akceptację dla […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja AdultMatchMaker i (12 najlepszych) witryn randkowych, takich jak AdultMatchMaker.com.au Pokaż mi 12 witryn randkowych z seksem Alternatywy dla AdultMatchMaker.com.au Hurra do witryn randkowych dostępnych na całym świecie. Mówiąc o serwisach randkowych, AdultMatchMaker.com.au poruszyła serca społeczności randkowej. W chwili pisania tego tekstu AdultMatchMaker jest najbardziej […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja BDSM.com i 12 innych witryn BDSM, takich jak bdsm.com Pokaż 12 alternatyw dla BDSM.com Stanowisko misjonarskie jest dobre dla niektórych osób, ale trochę perwersyjne nikomu nie zaszkodzi, jeśli chcesz się do tego zabrać. Kiedy już to wszystko skończysz, nie sądzisz, że seks waniliowy wydaje się nudny? Na BDSM.com osoby, które […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja IAmNaughty i TOP-12 witryn randkowych dla dorosłych, takich jak IAmNaughty.com Pokaż 12 alternatyw dla IAmNaughty.com Są chwile, kiedy nasze pragnienia seksualne i emocje związane z pełnym przygód życiem seksualnym osiągają swój szczyt. IAmNaughty jest tutaj, aby uchronić Cię przed kłopotami i zamiast tego zwiększyć Twoje szczęście w spełnianiu pragnień randkowych. Rzeczywiście, to jest właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja FreeLocalDates i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Freelocaldates.com Pokaż 12 alternatyw dla Freelocaldates.com Oficjalny adres URL: https://www.freelocaldates.com Czy lubisz wyszukiwać, flirtować, rozmawiać i udostępniać zdjęcia innym ludziom? Czy chcesz mieć miejsce, które pomoże odkryć potencjalnych partnerów za pomocą funkcji interaktywnych? W takim razie FreeLocalDates jest najlepszym, niezawodnym źródłem informacji i rozrywki, wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja InstaBang.com i 12 najlepszych aplikacji i witryn randkowych, takich jak Instabang.com Pokaż 12 alternatyw dla Instabang.com Oficjalny adres URL: https://www.instabang.com Instabang jest jedną z popularnych witryn randkowych, która pomaga znaleźć połączenia wśród podobnie myślących ludzi. Podziękowania dla twórców serwisu, którzy są również twórcami innego popularnego serwisu randkowego, Uberhorny. Tak jak […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirt.com Dołączenie do witryny randkowej online dla dorosłych z prawdziwą i niesamowitą liczbą funkcji jest stosunkowo trudne odnaleźć. Ze względu na dużą liczbę witryn randkowych, które czają się dziś w Internecie, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja XDating i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak xDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xDating.com XDating, wyjątkowy serwis randkowy dla każdego dorosłego. Z pewnością jest to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie partnerów seksualnych, randek i niezobowiązujących związków. Tak więc, jeśli interesujesz się długoterminowymi, poważnymi związkami lub odnajdujesz swoją bratnią duszę, z pewnością […]

Przeczytaj recenzję

BangLocals i 12 (obowiązkowych) witryn randkowych, takich jak BangLocals.com Pokaż 12 alternatyw dla BangLocals.com Czy kiedykolwiek próbowałeś randkować online? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi `` nie '', tracisz najlepszą szansę na przeżycie niesamowitych romansów seksualnych i połączeń. Banglocals to obowiązkowa witryna dla osób szukających idealnego dopasowania do płci, randek, […]

Przeczytaj recenzję

HornyMatches i 12 (najlepszych) witryn randkowych, takich jak Hornymatches.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla HornyMatches.com Zatem HornyMatches jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pragnienia. Ta strona jest przeznaczona do randek erotycznych dla dorosłych i jest przeznaczona dla osób szukających swobodnej zabawy. Dlatego jeśli czujesz się zainteresowany poważnymi […]

Przeczytaj recenzję

Milfaholic i 12 (najlepszych) witryn randkowych i erotycznych MILF, takich jak Milfaholic.com Pokaż mi 12 alternatyw dla mamy Milfaholic.com, którą chciałbym pieprzyć, lub popularnym terminem MILF. Może to zabrzmieć kontrowersyjnie, ale są ogromne osoby, które pragną zaczepiać lub pieprzyć starsze kobiety. Najwyraźniej pragnienie MILF jest powszechnym fetyszem w uprawianiu miłości. Jednak, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Passion.com i 11 najlepszych randek, witryn dla singli podobnych do adresu URL Passion.com: https://passion.com Pokaż 11 TOP alternatyw dla Passion.com. angażować się w pełne intymne fizyczne połączenia. Są już od dłuższego czasu i cieszą się renomą w tej dziedzinie […]

Przeczytaj recenzję

Fuckbook i 12 (najlepszych) serwisów randkowych podobnych do Fuckbook.com URL: https://www.fuckbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Fuckbook.com Sama witryna Na sam widok jej nazwy możesz od razu powiedzieć, co to jest strona jest o. Fuckbook to w zasadzie Facebook dla tych, którzy szukają przypadkowych spotkań seksualnych. Więc od razu to jest […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Uberhorny i TOP 11 randek / serwisów randkowych podobnych do Uberhorny.com Pokaż 11 alternatyw dla UberHorny.com Jeśli nie jesteś nowy w świecie randek online, na pewno słyszałeś o Uberhorny, znanym i popularnym serwisie randkowym do dziś . Dla osób poszukujących platformy do swobodnej rozrywki, randek i pełnych pasji związków, […]

Przeczytaj recenzję

Whiplr & Best 11 BDSM and Personals Sites podobne do Whiplr.com Show 11 Alternatives for Whiplr.com Sama witryna Whiplr Whiplr jest w zasadzie platformą randkową dla dorosłych opartą na aplikacji, która jest przeznaczona dla osób szukających przypadkowego seksu i podłączeń BDSM. Jest to nisza dla tych, którzy interesują się randkami fetyszowymi i bez zobowiązań, ponieważ najwyraźniej […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 11 alternatyw dla FriendFinder-x.com O co w tym wszystkim chodzi? Friend Finder-x to jedna z dobrze znanych stron dla tych, którzy szukają podłączeń i swobodnego seksu. Jest zarządzany przez Friend Finder Network wraz z innymi platformami. Ponieważ znajduje się w sieci Friend Finder, można się spodziewać, że witryna ma […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 15 alternatyw dla ALT.com Seks ewoluował na tak wiele sposobów, że stał się nawet stylem życia dla innych. Dla innych może wydawać się tabu, jeśli seks nie jest uprawiany na misjonarzu. Jednak seks niemisjonarski spotkał się już z szerokim przyjęciem w wielu krajach. W rzeczywistości, jeśli jesteś jednym z […]

Przeczytaj recenzję

Sudy URL: https://www.sudy.app/ Pokaż 11 Sugar Dating Website Alternatives for Sudy.app Może jesteś bogatym mężczyzną lub kobietą i szukasz towarzystwa seksownego, młodego partnera… a może jesteś młody i atrakcyjna osoba, która chce być w związku, który przyniesie Ci korzyści materialne, czyli być związanym z tatusiami lub […]

Przeczytaj recenzję

Cougared URL: https://www.cougared.com Pokaż 12 alternatywnych randek MILF dla Cougared.com Wyobraź sobie to - gorące, seksowne i naładowane seksualnie 40-latki jako twój znajomy. Angażowanie się w kuguary może być kuszące i zmysłowe; brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale z pomocą kilku świetnych platform, takich jak Cougared.com, stanie się to dla Ciebie. Łączę się ze starszymi […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Whatsyourprice i ponad 12 innych niesamowitych witryn randkowych i podłączeniowych podobnych do whatsyourprice.com URL: https://www.whatsyourprice.com Pokaż 12 podobnych witryn, takich jak Whatsyourprice.com Whatsyourprice.com jest dzisiejszym obrazkiem i bohaterem dla cukrowych tatusiów i mammasitas. W dobie smartfonów i internetu od dłuższego czasu modne są strony podłączeniowe, które pojawiają się w […]

Przeczytaj recenzję

Adres URL recenzji Seeking Arrangement: https://www.seeking.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla cukru dla Seeking.com (zaktualizowano w styczniu 2021 r.) - Jeśli szukasz innego rodzaju zabawy w świecie randek, randkowanie z cukrem może być idealnym dla siebie, a Seeking.com może Ci bardzo pomóc! Datowanie cukru może być nieco kontrowersyjne dla niektórych […]

Przeczytaj recenzję

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Pokaż 14 alternatyw dla Swinglifestyle.com We współczesnym społeczeństwie spotykanie ludzi było tak łatwe, jak 123. Żyjemy w pokoleniu, w którym prawie wszyscy korzystają z Internetu i tylko kilka kliknięć tu i tam, już dostaniesz to, czego chcesz. To samo dotyczy randek - […]

Przeczytaj recenzję

CougarLife URL: https://cougarlife.com Pokaż ponad 11 najlepszych witryn randkowych i randkowych dla pumy, takich jak Cougarlife.com Wiele starszych kobiet szuka młodszych mężczyzn, aby po prostu spotkać się, połączyć i miejmy nadzieję, rozpocząć nowe relacje. We współczesnym świecie, w którym żyjemy, wszystko stało się prostsze i natychmiastowe - wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się […]

Przeczytaj recenzję

Adres strony internetowej Victoria Milan: www.victoriamilan.com Przegląd Victoria Milan 2020 - Czy jest dobry do spraw pozamałżeńskich? Przejdź do zalet i wad Jesteśmy przyzwyczajeni do internetowych platform randkowych, które są przeznaczone dla samotnych mężczyzn i kobiet, których celem jest poznanie nowych przyjaciół, nowych znajomości, a nawet przyszłych partnerów randkowych. Oczywiście, skoro to oni […]

Przeczytaj recenzję

Link do strony internetowej BlackCrush: https://www.blackcrush.com Połączenie z Black Babe Online - Recenzja BlackCrush.com Pokaż Plusy i minusy Blackcrush Wszyscy mamy swoje preferencje i gusta dotyczące ludzi, których lubimy, a większość z nas wolałaby wpisz nad drugim. Niezależnie od Twoich preferencji, jeśli próbowałeś randek online i podłączania […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 10 stron randkowychCougars Czas udowodnił, że pary z naprawdę dużymi różnicami wiekowymi nie są rzadkością. Starsi mężczyźni umawiający się z młodszymi kobietami wcale nie są nowi, ale nie zawsze widzimy starsze kobiety umawiające się z młodszymi mężczyznami. Ale ostatnio w jakiś sposób „znormalizowano” widok starszych kobiet i ich młodych chłopaków. Cougars, który odnosi się do […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 9 najlepszych stron internetowych do podłączania online Wszyscy chcemy znaleźć naszą jedyną prawdziwą miłość pośród całego chaosu, bólu serca i rozczarowań, przez które przeszliśmy, ale to zajmie trochę czasu. Są więc chwile, kiedy chcielibyśmy doświadczyć krótkotrwałych emocji i po prostu cieszyć się życiem od chwili. Poszukiwanie połączeń może […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Ashley Madison (2023) i 12 najlepszych serwisów randkowych, takich jak AshleyMadison.com Przejdź do 12 najlepszych alternatyw dla AshleyMadison Ashley Madison, nietypowa strona randkowa, powstała już w 2001 roku. tworząc nowy związek z nieznajomymi, AshleyMadison.com jest stworzony dla ludzi, którzy są już zaangażowani, czy to w chłopak-dziewczyna […]

Przeczytaj recenzję

Dating.com Pokaż mi wady i zalety Dating.com Ostateczna recenzja witryny Dating.com Wiele historii miłosnych powstało online. Wiele osób chce komunikować się z innymi ludźmi, co naprawdę pomaga, ponieważ istnieje wiele witryn internetowych do wyboru. Jak to się mówi, jest tam ktoś dla każdego… czyli […]

Przewiń do góry