Aktualizacja: 24 maja 2024 r

Whipr

& Najlepsze 11 witryn BDSM i ogłoszeń towarzyskich podobnych do Whiplr.com

Pokaż 11 alternatyw dla Whiplr.com

whiplr strona główna

Sama witryna firmy Whiplr

Whiplr to w zasadzie platforma randkowa dla dorosłych oparta na aplikacji, która jest przeznaczona dla osób szukających przypadkowego seksu i podłączeń BDSM. Jego nisza jest przeznaczona dla tych, którzy interesują się randkami fetyszowymi i bez zobowiązań, ponieważ najwyraźniej większość jej użytkowników lubi zwyczajne konfiguracje. Więc to zdecydowanie nie jest miejsce dla tych, którzy szukają poważnego związku. To całkiem definicja słowa perwersyjne. Dzięki temu strona bardzo zachęca do perwersyjnych rzeczy, w tym ekstremalnych fetyszy seksualnych i BDSM. To jest powód, dla którego strona stale przyciąga wielu użytkowników.

Nie zdziwisz się, że witryna ma miliony członków z różnych części świata, chociaż ogromny procent jej członków pochodzi z wielkich Stanów Zjednoczonych. Witryna naprawdę zyskała popularność dzięki swojemu wyglądowi i adnotacjom w różnych publikacjach. Jeśli nadal nie uważasz, że ta strona zapewni Ci to, czego potrzebujesz, czytaj dalej.

URL: https://www.whiplr.com

Rejestracja i rejestracja

Podobnie jak wszystkie inne witryny i aplikacje randkowe, Whiplr ma dość prosty proces rejestracji. Ponieważ witryna jest przeznaczona głównie dla tych, którzy są w swobodnych i krótkoterminowych ustaleniach, podczas rejestracji strona nie wymaga zbyt wielu informacji. Cały proces rejestracji zajmie tylko około 5 minut.

Podczas rejestracji musisz przejść do strony rejestracji. Następnie zostaniesz przekierowany do strony, na której musisz podać niezbędne informacje. Najpierw zostaniesz poproszony o wskazanie swojej płci i płci preferowanego partnera. Po drugie, musisz podać adres e-mail i hasło do opcji używanej do logowania się w serwisie.

W tym momencie masz również możliwość wybrania swojej nazwy użytkownika. Wybór nazwy użytkownika jest w rzeczywistości zabawną częścią, ponieważ większość użytkowników wybiera kreatywne nazwy użytkowników, które opisują ich osobowości. Więc równie dobrze może to zrobić, aby uzyskać lepsze pierwsze wrażenie. Możesz zrobić wiele różnych chwytliwych gier słownych, aby uzyskać imponującą nazwę użytkownika. Może to zaoszczędzić dużo czasu na szukaniu potencjalnych połączeń. Na koniec musisz ujawnić swoją datę urodzenia i aktualną lokalizację. Po dostarczeniu wszystkich tych informacji jesteś gotowy na seksualną eksplorację i eskapadę. Możesz zalogować się w dowolnym momencie przy użyciu danych logowania, których użyłeś.

Profile na Whiplr

Po skonfigurowaniu konta możesz zacząć ulepszać swój profil. Są pytania, które są zadawane w celu uzupełnienia informacji w Twoim profilu. Pytania są dość proste, więc nie jest to takie nudne. Większość pytań dotyczy „dowiedzenia się więcej o sobie”, jednak zawsze możesz odpowiedzieć na pytania dogłębnie lub w prosty sposób. Nie jest nowością w branży, że większość jej użytkowników chce, aby ich członkostwo było jak najbardziej incognito.

Z drugiej strony, udzielone odpowiedzi pomogą w dopasowaniu systemu. Zostanie to wykorzystane, aby zapewnić najbardziej kompatybilne dopasowanie, jakie możesz mieć. Dlatego nadal ważne jest, aby odpowiedzieć na pytania zgodnie z prawdą, nawet jeśli nie jest to aż tak skomplikowane.

Czym jest obszerny profil, jeśli nie ma w nim zdjęć? Możesz przesłać dowolną liczbę zdjęć, ale musisz zachować ostrożność. W przeciwieństwie do tego, co promuje strona - cały seks, nie możesz publikować obraźliwych treści. Cóż, oczywiście, tylko dlatego, że jesteś na stronie podłączeniowej, nie daje ci przywileju, by się tym obleśnić. Mimo to zawsze możesz mieć całkiem gorące zdjęcie, które z pewnością przyciągnie twoją możliwą parę. Twoje zdjęcie jest pierwszą rzeczą, na którą spojrzy większość ludzi, więc musisz zrobić na nim bardzo dobre wrażenie.

Należy jednak zauważyć, że ta zasada dotycząca zabronionych treści nie dotyczy witryny, ale dystrybutorów aplikacji. Mają także własny zestaw zasad dotyczących właściwych regulacji i programiści powinni ich przestrzegać, jeśli chcą stałego patronatu ze strony użytkowników dystrybutora.

Aplikacja mobilna Whiplr

Whiplr jest ogólnie dostępny jako aplikacja kompatybilna z systemami Android i iOS. Z drugiej strony, jego oficjalna witryna komputerowa Whiplr.com ma ograniczony dostęp i jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Nie powinno Cię to jednak martwić, ponieważ jego aplikacja jest w pełni funkcjonalna. Ma najlepszą grafikę i przyjemny dla oczu interfejs. Niezależnie od systemu, na którym jesteś w aplikacji, nie zawodzi.

Jakiekolwiek funkcje są dostępne w witrynie na komputery stacjonarne, są one również dostępne w aplikacji, a nawet lepsze, ponieważ możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pobrać aplikację, czy nie, nadal będziesz mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie ma do zaoferowania Whiplr.

Ceny i stosunek jakości do ceny na Whiplr.com

Jeśli chodzi o ceny na stronie, jej członkinie nie muszą się tym martwić, ponieważ mogą mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji za darmo. Jednak nie jest to zbyt korzystne dla męskich członków, ponieważ muszą oni wypłacić trochę więcej niż średnia cena, aby móc cieszyć się tymi samymi funkcjami. Ponieważ rejestracja w serwisie jest bezpłatna, zawsze masz możliwość pozostania w tym statusie. Nie będziesz jednak mieć dostępu do kilku interesujących funkcji w tym statusie.

Dla tych, którzy chcą wydać trochę pieniędzy, strona oferuje różne pakiety z odblokowanymi różnymi funkcjami. Te pakiety wahają się od 19.99 USD do 99.99 USD. Czy strona jest tego warta? Cóż, to zawsze będzie zależeć od twojego zainteresowania. Niektórzy użytkownicy uważają, że witryna jest warta każdego wydanego grosza, a niektórzy mają raczej przeciętne wrażenia z korzystania z witryny.
Tak więc to naprawdę zależy od Ciebie, aby dowiedzieć się, czy witryna jest warta wydanej subskrypcji.

Wsparcie Whiplr

Podczas korzystania z platform internetowych zwykle napotykamy na problemy techniczne lub trudności. To powinno być najmniejszym z Twoich zmartwień, jeśli chodzi o Whiplrt, ponieważ strona ma dedykowany zespół przypisany do obsługi klienta. Zespół zajmujący się tą sprawą jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci w przypadku pytań i problemów.

Ten sam zespół reguluje posty użytkowników i dba o to, aby wytyczne określone przez witrynę nie były naruszane przez żadnego użytkownika. Jeśli zdarzają się incydenty, w których użytkownik zachowuje się niewłaściwie, zespół zbada ten incydent. Następnie nałoży odpowiednią karę gwarantowaną przez wspomnianego sprawcę.

Dobre i złe o Whiplr.com

Plusy:

 • Bezpieczny w użyciu dzięki systemowi bezpiecznego logowania
 • Darmowy pełny dostęp dla kobiet
 • Utrzymuje zespoły moderatorów 24/7

Wady:

 • Witryna jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych
 • Brak zasad dotyczących nagich zdjęć
 • Płatne członkostwo może być drogie

TOP 11 stron BDSM i randkowych, takich jak Whiplr.com

# 1 - Adult Friend Finder

dorosły przyjaciel

Nie daj się zwieść jego wartościowej wartości nominalnej. Witryna słynie z wszelkiego rodzaju aranżacji seksualnych. Jeśli szukasz połączeń, czy to zwykłych, czy perwersyjnych, to jest to miejsce, w którym możesz być. Masz gwarancję partnera na tej stronie. Ale nie dla poważnych związków.

Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź nasze Recenzja AdultfriendFinder tutaj.

Plusy:

 • Renomowana witryna
 • Jest wielu członków
 • Wiele funkcji do wyrażania siebie

Wady:

 • Brak algorytmu dopasowującego
 • Funkcje premium kosztują

# 2 - Bądź niegrzeczny

bądź niegrzeczny

Be Naughty zasłużył na swoją nazwę. Został oznaczony jako strona, w której można znaleźć najbardziej niegrzecznych ludzi. Na stronie są nie tylko single szukające połączeń, ale są też pary, a nawet grupy. Twierdzi, że zapewnia swoim członkom zupełnie nowe doświadczenie randkowe dla dorosłych.

Recenzja i opinia Benaughty tutaj.

Plusy:

 • Szybki i łatwy proces rejestracji
 • Brak irytujących reklam
 • Łatwo dostępna obsługa klienta

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji

# 3 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison z pewnością nie jest typowym serwisem randkowym, mimo że taki wygląda. Od momentu uruchomienia strona zawsze była oznaczana jako miejsce, w którym zachęca się do romansów pozamałżeńskich. Przez lata witryna rozwijała się dzięki tej marce, a nawet rozszerzyła swój zakres na coś więcej niż tylko sprawy pozamałżeńskie. Witryna oferuje różne rodzaje aranżacji seksualnych w zależności od Twoich zainteresowań, w tym BDSM.

Plusy:

 • Wiele osób o podobnych poglądach
 • Szybki i łatwy proces rejestracji
 • Ma aplikację dostępną zarówno na Androida, jak i iOS

Wady:

 • Istnieje kilka opcji płatności

# 4 - Bdsm.com.

Strona główna bdsmcom

BDSM jest jedną z najbardziej niezawodnych witryn, jeśli chodzi o załamania i BDSM, ponieważ jest częścią szerszych sieci Friend Finder. Masz gwarancję, że strona nie jest oszustwem i na pewno da ci wyniki - i to dobre. Będąc prowadzonym przez jedną z największych i najbardziej uznanych firm rozrywkowych, oczekuje się, że ma pewne podobieństwa do swoich siostrzanych sieci. Więc jeśli nie jesteś nowicjuszem w branży, przechodzenie przez witrynę będzie dla Ciebie spacerem po parku.

Plusy:

 • Ma ogromną bazę członków
 • Daje dostęp do innych alternatywnych sieci o podobnej niszy
 • Wiele ciekawych funkcji

Wady:

 • Bardzo ograniczony dostęp do bezpłatnych kont
 • Istnieją fałszywe profile
 • Żmudne profilowanie

# 5 - FetLife

dom fetlife

Fetlife to jedna z bardziej popularnych stron, jeśli chodzi o fetysze i dziwactwa, więc naprawdę można by się spodziewać, że spotkasz tu wielu ludzi. Jednak pomimo ogromnej liczby członków, strona ma dość przyjazne środowisko, w przeciwieństwie do przypuszczeń innych ludzi na tego typu stronach. Jeśli jesteś całkowicie zwolennikiem załamań i BDSM, członkowie witryny z pewnością powitają Cię z otwartymi ramionami.

Tutaj jest więcej informacji Fetlife i jego alternatywy.

Plusy:

 • Społeczność akceptuje i wspiera
 • Członkostwo jest bardzo przystępne
 • Różnorodność załamań

Wady:

 • Interfejs jest nieco przestarzały
 • Niektórzy użytkownicy są bardzo dyskretni w niekorzystny sposób

# 6 - Alt.com

altcom

Alt daje szeroką gamę opcji. Od najzwyklejszych randek po alternatywny świat zagięć i fetyszy. Ta strona nigdy nie zawiedzie. Na tej stronie możesz zrobić wiele rzeczy, od szukania partnera, aby cieszyć się swoją przygodą seksualną, lub możesz po prostu przejrzeć filmy, które są już opublikowane na stronie.

Twój koszyk Alt.com i jego alternatywy.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków przez cały dzień
 • Dostępne bezpłatne członkostwo
 • Bezpieczna witryna

Wady:

 • Interfejs jest nieco skomplikowany
 • Profilowanie może być żmudne
 • Obecność fałszywych profili

# 7 - BDSM Single

single bdsm

BDSM Singles zostało uruchomione przez jedną z uznanych sieci rozrywkowych w branży, Online Dating Systems LTD. Wraz ze swoimi siostrzanymi stronami, BDSM Singles nieustannie zapewnia ekscytujące przygody seksualne, szczególnie dla singli, którzy lubią BDSM i inne fetysze. Strona oferuje amatorskie porno, na które możesz sobie pozwolić. Ma różne funkcje zarówno dla członków premium, jak i bezpłatnych. Jako darmowy członek możesz uzyskać dostęp do pokazów na żywo z kamer internetowych niektórych wykonawców.

Plusy:

 • Oferuje bezpłatny okres próbny
 • Łatwy i bardzo wygodny proces rejestracji
 • Posiada system usuwania fałszywych kont.

Wady:

 • Irytujące reklamy
 • Ograniczone funkcje dla bezpłatnych członków
 • Brak dostępnej aplikacji

# 8 - kajdany

kajdany

Fetster to miejsce, do którego wybierają się zarówno nowicjusze BDSM, jak i profesjonaliści. Witryna to po prostu przystań wszystkiego, co związane z BDSM. Jeśli zajrzysz na stronę, zauważysz, ile jest informacji na temat BDSM. Na pewno dostaniesz wiele informacji o dziwactwach i BDSM, których nigdy się nie spodziewasz i których nigdy się nie dowiesz w innych zwykłych mediach. Kolejną najlepszą rzeczą w tej witrynie jest to, że jest całkowicie bezpłatna. Możesz być częścią tej społeczności, nie wydając ani grosza.

Plusy:

 • Bardzo informujące
 • Całkowicie za darmo
 • Akceptująca społeczność

Wady:

 • Projekt może wymagać pewnych ulepszeń
 • Brak funkcji w czasie rzeczywistym
 • Członkowie nie są tak liczni, jak inne podobne witryny

# 9 - Data BDSM

BDSM Randka w domu

Data BDSM to nie tylko zwykła witryna, na której można spotkać przypadkowych ludzi. Ta strona stała się własną społecznością dla ludzi, którzy uprawiają różne niekonwencjonalne układy seksualne. Dla tych, którzy aktywnie poszukują perwersyjnych partnerów, uległych lub dominujących, to jest miejsce dla Ciebie. Witryna jest w pełni dostępna dla członków jej społeczności, w której członkowie mogą swobodnie publikować swoje zdjęcia. Możesz także mieć konto premium, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do profili innych członków.

Plusy:

 • Wszystkie załamania i BDSM
 • Gwarantujemy prywatność członków
 • Wiele opcji komunikacji

Wady:

 • Ograniczone w niektórych krajach
 • Dostępne języki są ograniczone
 • Musisz być najpierw członkiem, aby móc przeglądać witrynę

# 10 - Perwersje.com

Strona główna perversions.com

Perversions.com to jeden z wiodących portali randkowych dla dorosłych z niszą. Wiadomo, że zapewnia alternatywne randki w stylu życia, które obejmują załamania i BDSM. Witryna szczyci się milionami członków, którzy codziennie mają nowych członków. Oferuje wiele sposobów komunikacji, w tym e-maile. Pomimo dużej liczby członków, na stronie nie ma dużej konkurencji. Możesz więc nie spieszyć się przeglądając profile potencjałów.

Plusy:

 • Jedno z największych członków
 • Wiele ciekawych funkcji
 • Przystępna cena i zdecydowanie warto

Wady:

 • Darmowe konto ma bardzo ograniczony dostęp do funkcji
 • Irytujące przekierowania

# 11 - Bondage.com

strona główna bondage.com

W przeciwieństwie do obrazu, który wyświetla witryna, w rzeczywistości ma zrelaksowaną i przyjazną społeczność. Bondage jest częścią większej sieci Friend Finder. W związku z tym masz pewność, że witryna jest dobrze utrzymana i jest legalną witryną. Ma całkiem przyzwoitą liczbę członków, ale mimo że nie jest tak duży jak inni konkurenci, większość jego członków jest aktywna. Możesz zobaczyć w Bondage Club, gdzie członkowie wchodzą w interakcje na swoim forum, dzieląc się osobistymi doświadczeniami i opiniami.

Plusy:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Regularne aktualizacje na blogach i forach
 • Aktywni i wspierający członkowie

Wady:

 • Wiadomości są dostępne tylko dla płatnego członkostwa
 • Obecność fałszywych profili

Werdykt

Jeśli powstrzymywałeś się od swoich popędów, ponieważ uważasz, że są one zbyt niekonwencjonalne, aby je zaakceptować, nie ukrywaj się więcej. Whiplr.com i wyżej wymienione strony to tylko najlepsze strony, które akceptują aranżacje seksualne, które są niezwykłe i inne unikalne fetysze. Tego typu aranżacje nie są już nowe i zyskują akceptację na całym świecie.

Jeśli trudno ci wybrać jedną z tych 11 witryn, moja TOP 3 z pewnością byłaby:
# 1: Wyszukiwarka Przyjaciół.com
# 2: AshleyMadison.com
# 3: i Fetlife.com
Podaruj sobie więc smak różnych smaków oferowanych przez te strony!

ikona podobnych witryn Wszystkie 82 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Recenzja EmilyDates i 12 najlepszych Sugar Baby/Daddy i inne serwisy randkowe, takie jak Emilydates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Emilydates.com Czy masz dość przeglądania nieskończonych profili w aplikacjach randkowych i nie znajdowania prawdziwego połączenia? Nie szukaj dalej niż EmilyDates! Prawdopodobnie już o tym słyszałeś, ale czy faktycznie spełnia on […]

Przeczytaj recenzję

Inner Circle i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak TheInnerCircle.co Pokaż mi 12 alternatyw dla TheInnerCircle.co Jeśli chodzi o ciekawe rzeczy i wybory związane ze stylem życia, istnieje ranking oparty na ich fantazyjności. To jak wybierać między Taco Bell na szybką przekąskę a elegancką restauracją na wielką uroczystość. I tak po prostu, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja wysokiej odpowiedzi i 12 niesamowitych witryn z czatami erotycznymi i witrynami do podłączania, takich jak HighReply.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HighReply.com Chciałbym wkraść się do mojego harmonogramu kilku sekstingów i niegrzecznych zajęć. Oczywiście ten pomysł nie byłby możliwy, gdybym nie mógł znaleźć platformy, która zaspokoiłaby moje desperackie potrzeby. Byłem […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirtini i TOP 12 serwisów randkowych i randkowych, takich jak Flirtini.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirtini.com Poznaj Flirtini, najnowszą sensację w świecie aplikacji do randkowania! Ta przyjazna dla użytkownika platforma szybko zyskała popularność wśród osób poszukujących połączeń. Tym, co go wyróżnia, jest przystępna cenowo subskrypcja oferująca szereg funkcji bez zakłócania […]

Przeczytaj recenzję

iHookUp i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak ihookup.com Pokaż mi 12 alternatyw dla ihookup.com Achh połączenia. Znam to uczucie bycia pobudzonym seksualnie i pieprzę każdego, kogo spotkasz. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy jesteś szczęśliwym singlem, swobodna zabawa jest zawsze warta ryzyka. Na szczęście znalazłem nową witrynę, która z dumą udostępnia wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Randki z fetyszem stóp i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych z fetyszem, takich jak FootFetishDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla FootFetishDating.com Czy masz dość szukania kumpli na stopach? Sprawdź FootFetishDating.com, Twojego kumpla w podróży w poszukiwaniu „jedynych” partnerów, nawet jeśli utkniesz w pułapce. Nie musisz poruszać się po skomplikowanych […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd randek dla dojrzałych i 12 niesamowitych witryn z randkami i randkami, takich jak MatureDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MatureDates.com Czy lubisz dzisiaj spotykać się z dojrzałymi dziewczynami? Jeśli tak, zbierz wszystkie siły, gdy przedstawię Dojrzałe Daktyle. Już sama nazwa strony przełamuje bariery i pokazuje, jak można celebrować seks niezależnie od statusu, kultury, […]

Przeczytaj recenzję

Top 5 witryn randkowych i przypadkowych połączeń, które faktycznie działają w 2023 r. Idealne dla osób w wieku ~20-55 lat, z małżonkami i bez! To nie są jakieś „fałszywe” udające dziewczyny, to prawdziwe, największe sieci na świecie. Przejdź do najlepszych 5 witryn randkowych i randkowych Hej, wiem, że walenie konia jest całkiem ekscytujące i fajne. Ale nic […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja 3Fun i 12 najlepszych witryn do randkowania i randkowania, takich jak Go3Fun.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Go3Fun.co Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w dzikim świecie aplikacji randkowych, gdzie przesunięcia prowadzą do iskier, a wiadomości podsycają płomienie pożądania? Cóż, pozwólcie, że przedstawię wam Go3Fun, samozwańczego mistrza aplikacji randkowych dla […]

Przeczytaj recenzję

Shag2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Shag2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Shag2Night.com Hej, poszukiwacze mocnych wrażeń i potencjalni zakochani! Wyobraź sobie, że masz ochotę na romans, odrobinę przygody, a może na niezapomnianą noc pełną namiętności. A co jeśli powiem Ci, że istnieje platforma o nazwie, która praktycznie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Bicupid i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Bicupid.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bicupid.com Interesujące! Kocham moich bi-przyjaciół i mam czym się podzielić; Bicupid, to jest to! Nie, to jeszcze nie miesiąc miłości, ale Kupidyn miał pewne zwroty akcji. Miłości, intymności i namiętności nie należy świętować tylko w lutym. […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja azjatyckich singli i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak AsianSingles.me Pokaż mi 12 alternatyw dla AsianSingles.me Z pewnością każdy nie może oprzeć się urokowi nieznośnej Azjatki. Te niewinnie wyglądające kobiety zapewnią Ci wyczuwalną intymną przygodę. Co więcej, azjatyckie laski oferują różnorodność wyglądu, fetyszu i atrakcyjności. Ale co sprawia, że ​​ten […]

Przeczytaj recenzję

MissTravel & 12 Witryn randkowych i randkowych, które trzeba odwiedzić, takich jak MissTravel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MissTravel.com Zbierzcie się, milenialsi, bo mam soczystą tajemnicę do podzielenia się! Tak więc wszyscy wiemy, że milenialsi są nastawieni na doświadczenia, a nie tylko na gromadzenie dóbr materialnych. Kto potrzebuje domu, kiedy możemy tam być i odkrywać […]

Przeczytaj recenzję

Millionaire Match & 12 najlepszych randek dla cukru i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak MillionaireMatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MillionaireMatch.com Hej, ludzie! Wejdź prosto do olśniewającego królestwa MillionaireMatch, gdzie gwiazdy ustawiają się w jednej linii, a miłość trafia do najlepszych ludzi. Mówimy o miejscu, w którym ludzie odnoszący sukcesy i atrakcyjni single […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd BBW Sex Dates & 12 Najlepsze strony randkowe i randkowe, takie jak BBWSexDates.net Pokaż mi 12 alternatyw dla BBWSexDates.net Napalone BBW szturchają mnie! Chcą, żebym odkrywał BBW Sex Dates i wykrzykiwał światu jego hipnotyzujące funkcje. Jak mogę odmówić, kiedy te panie są zbyt atrakcyjne ze swoimi dużymi, miękkimi piersiami? […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Lush Flirt & 12 Witryn randkowych / randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak LushFlirt.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LushFlirt.com Hej, poszukiwacze przyjemności! Oto twój kumpel Dudethrill, gotowy zanurzyć się głęboko w kuszącym świecie LushFlirt. Wszyscy wiemy, że czasami nie tylko masz ochotę na oglądanie porno — chcesz wziąć […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja NUiT & 12 najlepszych witryn do podłączania i randek, takich jak Nuitapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nuitapp.com Hej, obserwatorzy gwiazd! Czy jesteś zmęczony przesuwaniem w lewo i prawo bez znajdowania kogoś, kto cię złapie? Czy potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęcia profilowego, aby wiedzieć, czy ktoś do Ciebie pasuje? Cóż, nie bój się! NUiT, aplikacja randkowa oparta na astrologii, […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd Together2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Together2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Together2Night.com Znaczna część członków serwisów randkowych szuka długoterminowych, zaangażowanych partnerstw, ale jest też wielu, którzy po prostu zainteresowany dobrą zabawą. Mogą wybierać spośród różnych witryn i aplikacji do podłączania, ale […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja One Night Friend & TOP 12 Witryn randkowych i randkowych, takich jak Onenightfriend.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Onenightfriend.com Zgaduję, że minęło ponad miesiące lub lata od ostatniej randki, prawda? Być może spędzasz dużo czasu w pracy. Cóż, może czas wyjść, umówić się na randkę i dobrze się bawić! Czy ty […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Hily & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak hily.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Hily.com Od lat oceniam dziesiątki internetowych serwisów randkowych i przyłączeniowych. Nieliczne są dość skuteczne, podczas gdy reszta jest po prostu niedoceniana na scenie głównego nurtu. Ale do tej recenzji zdecydowałem się przetestować popularne i długo działające połączenie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Jaumo & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak Jaumo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Jaumo.com Ludzie na całym świecie mają nadzieję znaleźć bratnie dusze i zaangażować się w pełne miłości partnerstwa na resztę życia. Właśnie dlatego aplikacje i strony randkowe i randkowe pojawiają się obecnie w Internecie jak grzyby po deszczu, a wybieranie najlepszych […]

Przeczytaj recenzję

Twoja recenzja Travel Mates i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych Like yourtravelmates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla YourTravelMates.com Obecnie istnieją setki związanych z podróżami usług randkowych i znajdowania towarzystw. Kilka stron internetowych koncentruje się na konkretnej niszy, podczas gdy inne są skierowane do znacznie szerszego grona odbiorców. Wśród tych specjalistycznych wyborów jest YourTravelMates. To było w 2016 roku, kiedy LOS Networks, […]

Przeczytaj recenzję

Undertable i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Undertable.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Undertable.co Undertable! Ta nazwa strony skłania mnie do zastanowienia się, co dokładnie dzieje się pod stołem. Och, sekrety, kłamstwa, oszustwa i gorące spotkania ogarniają sceny pod stołem. Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale, zobaczysz, jak pod stołem scenariusze […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Heated Affairs i 12 najlepszych serwisów o oszustwach i połączeniach premium Like heataffairs.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HeatedAffairs.com Pary małżeńskie czasami odkrywają, że ich uczucia do siebie słabną i z czasem otępiają ich emocje. Mogą sprawdzać, czy zrezygnowali z wcześniejszego apelu, życząc sobie przypływu nowo rozwijających się emocji. Z tego powodu, […]

Przeczytaj recenzję

BuddyBang i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak buddybang.xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla buddybang.xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz zaangażowania, czy czegoś niezobowiązującego, może być trudno stwierdzić, czy aplikacje i witryny internetowe, z których korzystasz ponowne skakanie są autentyczne. Jak wiecie, masa tych platform ma mnóstwo oszustów, fałszywych kont i […]

Przeczytaj recenzję

We Are HER Review i 12 najlepszych serwisów LGBTQ+ i innych serwisów randkowych, takich jak weareher.com Pokaż mi 12 alternatyw dla WeareHer.com Mam dobrą wiadomość dla całej społeczności LGBTQ+, ponieważ pojawiła się nowa aplikacja, która może zapewnić bezpieczną i otwartą platformę dla wszyscy z was. Przedstawiamy… JĄ! Być może słyszałeś lub widziałeś tę aplikację […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Xmatch i 12 witryn randkowych, towarzyskich i randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz długoterminowego związku, czy tylko jednej nocy romansu, ogólnoświatowa sieć internetowa i usługi aplikacji randkowych sprawiły, że rzeczy stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście, skoro istnieje dziś tak wiele stron z przypadkowymi kojarzeniami, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Kippo i TOP 12 serwisów randkowych, takich jak kippoapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla KippoApp.com W ramach dzisiejszej funkcji przyjrzymy się jednemu serwisowi randkowemu, który stara się odwoływać do niszy zazwyczaj „lekceważonej” w cyfrowym świecie kojarzeń: graczy. O ile nie zgadzam się z frazesem, że gracze to głównie „nerdy”, niewiele jest rzeczywistości […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Badoo i TOP 12 serwisów randkowych i podłączeniowych Jak badoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla badoo.com To dość denerwujące, gdy natkniemy się na strony randkowe lub aplikacje, które są tak trudne w użyciu. Wyobraź sobie, jak zagmatwane i skomplikowane jest to, że jest prawie bezwartościowe! Na szczęście, kiedy poznałem Badoo, aplikację randkową i randkową, […]

Przeczytaj recenzję

Parship Review i 12 najlepszych serwisów randkowych Lubię parship.com Pokaż mi 12 alternatyw dla parship.com Jestem pewien, że masz dość szukania idealnego serwisu randkowego, który spełni Twoje potrzeby i marzenia o długotrwałym związku. Przestań płakać, ponieważ Parship jest tutaj, aby przytulać twoje samotne noce. Ta strona wykorzystuje skuteczną kompatybilność […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja LoveAwake i TOP 12 witryn towarzyskich i erotycznych, takich jak loveawake.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LoveAwake.com Pomimo rozpowszechnienia połączeń internetowych i randek, kilka osób wciąż decyduje się ukrywać ten aspekt swojego żałosnego życia przed przyjaciółmi i rodziną. Ale szczerze mówiąc, nie musisz się mylić, dołączając do trendu […]

Przeczytaj recenzję

Clover i Top-12 serwisy randkowe i randkowe podobne do Clover.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Clover.co Tinder? Zawias? Jestem pewien, że widziałeś lub używałeś już tych aplikacji. Ale skoro tu jesteś, to chyba nie było tak przyjemnie, jak się spodziewałeś. Cóż, jeśli tak jest, pozwól, że przedstawię Ci Clover! Programy randkowe oparte na swipe i skoncentrowane na dopasowywaniu […]

Przeczytaj recenzję

RedHotPie 12 Witryny randkowe, które trzeba odwiedzić Podobny do redhotpie.com Pokaż 12 alternatyw dla RedHotPie.com Jest czerwony, gorący i świeży! Mówię o RedHotPie, modnej na świecie stronie z przystawkami. Oferuje imponujące funkcje, które pomagają napalonym facetom, dziewczynom, kochankom, a nawet grupom znaleźć randki, imprezy swingersów i dzikie przygody seksualne. Szczególnie […]

Przeczytaj recenzję

GetItON i 12 najlepszych darmowych stron montażowych, takich jak getiton.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Getiton.com Czy masz trudności ze znalezieniem idealnego partnera? Cóż, GetItON jest tutaj, aby uratować Twój dzień. Ta strona obiecuje zapewnić wszystkie środki potrzebne do lepszej i wygodniejszej podróży. W rzeczywistości ma wyrafinowany system, który […]

Przeczytaj recenzję

Pure Review i 12 najpopularniejszych serwisów randkowych i randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do pure.app Pokaż mi 12 alternatyw dla Pure.app Co przychodzi ci do głowy, gdy słyszysz słowa anonimowe randki? Domyślam się, że to wszystko jest dobre, ponieważ sam termin „podpinanie się” jest notoryczną rzeczą do zrobienia. Ale element anonimowości sprawia, że ​​[…]

Przeczytaj recenzję

Hinge Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Hinge.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Hinge.co Hinge ponownie uruchomiło swoją witrynę jako „profesjonalny” serwis randkowy, aby konkurować z Tinderem, który stał się popularną metodą poznawania nowych ludzi . Zamiast polegać na zdjęciach, aby ocenić, czy niektórzy użytkownicy pasują idealnie, Hinge popycha […]

Przeczytaj recenzję

Feeld Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak feeld.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Feeld.co W dzisiejszych czasach dostępnych jest mnóstwo aplikacji do połączeń, randek, swobodnej zabawy, seksu. Przy tej przytłaczającej liczbie opcji wybór tylko jednego może być nieco trudniejszy, niż się spodziewasz. Ale oczywiście Dudethrill jest zawsze tutaj […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja eHarmony i 12 najlepszych serwisów randkowych dla singli podobnych do eharmony.com Pokaż mi 12 alternatyw dla eHarmony.com Każdy serwis i platforma randkowa ma swój własny zestaw celów dla Twoich potrzeb randkowych i randkowych i prawdopodobnie jesteś tego świadomy. To całkiem normalne, że randkowicze online poświęcają niezliczone dni na przewijanie możliwych meczów, ale […]

Przeczytaj recenzję

Coffee Meets Bagel i Top-12 Premium Dating Sites Podobne do coffeemeetsbagel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Coffeemeetsbagel.com Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem magii wirtualnych randek, ale nie masz energii, aby przeszukiwać profile? Może mogę pomóc. Meet, CoffeeMeetsBagel lub popularnie znane jako CMB. To serwis randkowy i randkowy […]

Przeczytaj recenzję

Bumble Review i TOP 12 witryn randkowych/osobistych, takich jak bumble.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bumble.com Żyjemy w tym nowoczesnym świecie, w którym ludzie z różnych części świata, ze względu na styl życia, orientację seksualną i związki, mają teraz różne platformy i aplikacje randkowe . Ale pomimo niezliczonej konkurencji online, jest jedna, która się wyróżnia — Bumble.com. Ta suka […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Find-Bride i 12 najlepszych serwisów randkowych i erotycznych, takich jak find-bride.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Find-bride.com Znalezienie idealnej randki jest tak żmudnym i trudnym procesem. Wyobraź sobie, że znalezienie „żony” może zrobić? Prawdopodobnie myślisz o poddaniu się teraz, ale poczekaj, pozwól, że pomogę ci znaleźć światło na twoje tragiczne, rozpaczliwe życie. […]

Przeczytaj recenzję

Sugarbook i TOP-12 Sugar Baby/Daddy i serwisy randkowe, takie jak sugarbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Sugarbook.com Renomowana i znana strona internetowa Sugar Dating jest tutaj i oferuje nam lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla naszych randek wymagania. Sugarbook działa od 2017 roku i od tego czasu nigdy nie zawiódł użytkowników na całym świecie […]

Przeczytaj recenzję

Happn i 12 witryn randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do happn.com Pokaż mi 12 alternatyw dla happn.com Jeśli nie byłeś na scenie randkowej od jakiegoś czasu lub jesteś nowicjuszem w świecie kojarzeń, być może widzisz wiele witryn randkowych i aplikacji wydaje się dość zaskakujące. W rzeczywistości, wybierając ten właściwy, poczujesz się przytłoczony. Dobra rzecz […]

Przeczytaj recenzję

Lovoo 12 Strony randkowe, które trzeba odwiedzić Podobne do lovoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla lovoo.com Dzisiaj porozmawiamy o innym serwisie randkowym, który przykuł moją uwagę. Jak słyszałem, Lovoo to fantastyczny serwis randkowy, który zawiera unikalną koncepcję randkową poprzez fajne włączenie stylu sieci społecznościowych. Wygląda na obiecujące miejsce dla każdego, kto przygląda się […]

Przeczytaj recenzję

The League Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych podobnych do theleague.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Theleague.com A więc jesteś tutaj — a skoro jesteś tutaj, aby zobaczyć recenzję TheLeague, być może zauważyłeś, że Tinder nie jest zbyt przepełniony z partnerami, którzy są równie namiętni, intelektualni i skupieni na karierze, tak jak ty, prawda? Wtedy trafiłeś we właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Match.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla singli, osobistych i dla dorosłych, takich jak match.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Match.com na czele. Ta strona z pewnością ma dużą presję, aby sprostać swojej reputacji jako najobszerniejszego […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja PlentyofFish i TOP 12 portali randkowych dla singli i dorosłych, takich jak pof.com Pokaż mi 12 alternatyw dla POF.com Z pewnością istnieje obecnie wiele witryn randkowych, ale PlentyofFish jest zupełnie inny wśród nich. Jego bezpłatna usługa czatu przyciągnęła masowych uczestników i dlatego trafili prosto na szczyt gwiazdorskich graczy w […]

Przeczytaj recenzję

SecretBenefits i TOP 12 witryn randkowych i erotycznych, takich jak secretbenefits.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Secretbenefits.com SugarDaddy lub SugarBaby zawsze chcieliby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do usługi kojarzeń premium zarówno z klasą, jak i wartością. Oczywiście łatwy, wygodny i przyjemny sposób zarządzania witryną jest niezbędny, patrząc na […]

Przeczytaj recenzję

Swingers Date Club i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak SwingersDateClub.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingersDateClub.com SwingersDateClub to miejsce spotkań towarzyskich dla wszystkich zainteresowanych swingersem. Nazywana również SDC, platforma ta jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych grup swingersów w Internecie. Strona została założona na początku […]

Przeczytaj recenzję

Zoosk Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych, takich jak zoosk.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Zoosk.com Jeśli jesteś nieśmiały i niezdecydowany, aby połączyć się z kimś twarzą w twarz, usługi kojarzeń online mogą być pomocną alternatywą. W ostatnich latach najszybszym dotychczas sposobem okazała się aplikacja komputerowa/mobilna. Znany jako Zoosk, szczyci się prostotą […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fling.com i 12 NAJLEPSZYCH witryn randkowych, takich jak Fling.com Pokaż mi 12 najlepszych alternatyw dla Fling.com Przygotuj się na seks na Fling.com! Fling.com musiał robić coś dobrze, biorąc pod uwagę miliony obserwujących i zaangażowanie pokoleń w witrynie. Jest to jedna z najbardziej znanych stron internetowych typu „podłączenia” i była jednym z […]

Przeczytaj recenzję

NoStringsAttached Review & Top-12 Randki dla dorosłych, takie jak nostringsattached.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nostringsattached.com NoStringsAttached to platforma randkowa lub randkowa opracowana specjalnie dla napalonych singli pragnących intymnych spraw. Zapewniają również bezpieczne miejsce dla znudzonych żonatych facetów, aby cieszyć się pozamałżeńskimi romansami bez obawy, że ich zazdrosny […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Mixxxer i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak mixxxer.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Mixxxer.com W każdym razie nie ma to znaczenia, ponieważ Mixxxer ma mnóstwo miejsca dla nas wszystkich. Otwarte wyrażanie pragnień i potrzeb seksualnych, bez szkody dla społecznej i moralnej integralności, jest […]

Przeczytaj recenzję

TSDates.com i TOP 12 witryn randkowych, takich jak TSDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla TSDates.com Włączenie jest atrakcją mieszkania w dwudziestej pierwszej erze. Społeczności na całym świecie przezwyciężają uprzedzenia związane z płcią, orientacją seksualną i wieloma innymi. Dlatego randki online są częścią naszego stylu życia, w której widzimy wielką akceptację dla […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja AdultMatchMaker i (12 najlepszych) witryn randkowych, takich jak AdultMatchMaker.com.au Pokaż mi 12 witryn randkowych z seksem Alternatywy dla AdultMatchMaker.com.au Hurra do witryn randkowych dostępnych na całym świecie. Mówiąc o serwisach randkowych, AdultMatchMaker.com.au poruszyła serca społeczności randkowej. W chwili pisania tego tekstu AdultMatchMaker jest najbardziej […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja BDSM.com i 12 innych witryn BDSM, takich jak bdsm.com Pokaż 12 alternatyw dla BDSM.com Stanowisko misjonarskie jest dobre dla niektórych osób, ale trochę perwersyjne nikomu nie zaszkodzi, jeśli chcesz się do tego zabrać. Kiedy już to wszystko skończysz, nie sądzisz, że seks waniliowy wydaje się nudny? Na BDSM.com osoby, które […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja IAmNaughty i TOP-12 witryn randkowych dla dorosłych, takich jak IAmNaughty.com Pokaż 12 alternatyw dla IAmNaughty.com Są chwile, kiedy nasze pragnienia seksualne i emocje związane z pełnym przygód życiem seksualnym osiągają swój szczyt. IAmNaughty jest tutaj, aby uchronić Cię przed kłopotami i zamiast tego zwiększyć Twoje szczęście w spełnianiu pragnień randkowych. Rzeczywiście, to jest właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja FreeLocalDates i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Freelocaldates.com Pokaż 12 alternatyw dla Freelocaldates.com Oficjalny adres URL: https://www.freelocaldates.com Czy lubisz wyszukiwać, flirtować, rozmawiać i udostępniać zdjęcia innym ludziom? Czy chcesz mieć miejsce, które pomoże odkryć potencjalnych partnerów za pomocą funkcji interaktywnych? W takim razie FreeLocalDates jest najlepszym, niezawodnym źródłem informacji i rozrywki, wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja InstaBang.com i 12 najlepszych aplikacji i witryn randkowych, takich jak Instabang.com Pokaż 12 alternatyw dla Instabang.com Oficjalny adres URL: https://www.instabang.com Instabang jest jedną z popularnych witryn randkowych, która pomaga znaleźć połączenia wśród podobnie myślących ludzi. Podziękowania dla twórców serwisu, którzy są również twórcami innego popularnego serwisu randkowego, Uberhorny. Tak jak […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirt.com Dołączenie do witryny randkowej online dla dorosłych z prawdziwą i niesamowitą liczbą funkcji jest stosunkowo trudne odnaleźć. Ze względu na dużą liczbę witryn randkowych, które czają się dziś w Internecie, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja XDating i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak xDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xDating.com XDating, wyjątkowy serwis randkowy dla każdego dorosłego. Z pewnością jest to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie partnerów seksualnych, randek i niezobowiązujących związków. Tak więc, jeśli interesujesz się długoterminowymi, poważnymi związkami lub odnajdujesz swoją bratnią duszę, z pewnością […]

Przeczytaj recenzję

BangLocals i 12 (obowiązkowych) witryn randkowych, takich jak BangLocals.com Pokaż 12 alternatyw dla BangLocals.com Czy kiedykolwiek próbowałeś randkować online? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi `` nie '', tracisz najlepszą szansę na przeżycie niesamowitych romansów seksualnych i połączeń. Banglocals to obowiązkowa witryna dla osób szukających idealnego dopasowania do płci, randek, […]

Przeczytaj recenzję

HornyMatches i 12 (najlepszych) witryn randkowych, takich jak Hornymatches.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla HornyMatches.com Zatem HornyMatches jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pragnienia. Ta strona jest przeznaczona do randek erotycznych dla dorosłych i jest przeznaczona dla osób szukających swobodnej zabawy. Dlatego jeśli czujesz się zainteresowany poważnymi […]

Przeczytaj recenzję

Milfaholic i 12 (najlepszych) witryn randkowych i erotycznych MILF, takich jak Milfaholic.com Pokaż mi 12 alternatyw dla mamy Milfaholic.com, którą chciałbym pieprzyć, lub popularnym terminem MILF. Może to zabrzmieć kontrowersyjnie, ale są ogromne osoby, które pragną zaczepiać lub pieprzyć starsze kobiety. Najwyraźniej pragnienie MILF jest powszechnym fetyszem w uprawianiu miłości. Jednak, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Passion.com i 11 najlepszych randek, witryn dla singli podobnych do adresu URL Passion.com: https://passion.com Pokaż 11 TOP alternatyw dla Passion.com. angażować się w pełne intymne fizyczne połączenia. Są już od dłuższego czasu i cieszą się renomą w tej dziedzinie […]

Przeczytaj recenzję

Fuckbook i 12 (najlepszych) serwisów randkowych podobnych do Fuckbook.com URL: https://www.fuckbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Fuckbook.com Sama witryna Na sam widok jej nazwy możesz od razu powiedzieć, co to jest strona jest o. Fuckbook to w zasadzie Facebook dla tych, którzy szukają przypadkowych spotkań seksualnych. Więc od razu to jest […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Uberhorny i TOP 11 randek / serwisów randkowych podobnych do Uberhorny.com Pokaż 11 alternatyw dla UberHorny.com Jeśli nie jesteś nowy w świecie randek online, na pewno słyszałeś o Uberhorny, znanym i popularnym serwisie randkowym do dziś . Dla osób poszukujących platformy do swobodnej rozrywki, randek i pełnych pasji związków, […]

Przeczytaj recenzję

Whiplr & Best 11 BDSM and Personals Sites podobne do Whiplr.com Show 11 Alternatives for Whiplr.com Sama witryna Whiplr Whiplr jest w zasadzie platformą randkową dla dorosłych opartą na aplikacji, która jest przeznaczona dla osób szukających przypadkowego seksu i podłączeń BDSM. Jest to nisza dla tych, którzy interesują się randkami fetyszowymi i bez zobowiązań, ponieważ najwyraźniej […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 11 alternatyw dla FriendFinder-x.com O co w tym wszystkim chodzi? Friend Finder-x to jedna z dobrze znanych stron dla tych, którzy szukają podłączeń i swobodnego seksu. Jest zarządzany przez Friend Finder Network wraz z innymi platformami. Ponieważ znajduje się w sieci Friend Finder, można się spodziewać, że witryna ma […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 15 alternatyw dla ALT.com Seks ewoluował na tak wiele sposobów, że stał się nawet stylem życia dla innych. Dla innych może wydawać się tabu, jeśli seks nie jest uprawiany na misjonarzu. Jednak seks niemisjonarski spotkał się już z szerokim przyjęciem w wielu krajach. W rzeczywistości, jeśli jesteś jednym z […]

Przeczytaj recenzję

Sudy URL: https://www.sudy.app/ Pokaż 11 Sugar Dating Website Alternatives for Sudy.app Może jesteś bogatym mężczyzną lub kobietą i szukasz towarzystwa seksownego, młodego partnera… a może jesteś młody i atrakcyjna osoba, która chce być w związku, który przyniesie Ci korzyści materialne, czyli być związanym z tatusiami lub […]

Przeczytaj recenzję

Cougared URL: https://www.cougared.com Pokaż 12 alternatywnych randek MILF dla Cougared.com Wyobraź sobie to - gorące, seksowne i naładowane seksualnie 40-latki jako twój znajomy. Angażowanie się w kuguary może być kuszące i zmysłowe; brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale z pomocą kilku świetnych platform, takich jak Cougared.com, stanie się to dla Ciebie. Łączę się ze starszymi […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Whatsyourprice i ponad 12 innych niesamowitych witryn randkowych i podłączeniowych podobnych do whatsyourprice.com URL: https://www.whatsyourprice.com Pokaż 12 podobnych witryn, takich jak Whatsyourprice.com Whatsyourprice.com jest dzisiejszym obrazkiem i bohaterem dla cukrowych tatusiów i mammasitas. W dobie smartfonów i internetu od dłuższego czasu modne są strony podłączeniowe, które pojawiają się w […]

Przeczytaj recenzję

Adres URL recenzji Seeking Arrangement: https://www.seeking.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla cukru dla Seeking.com (zaktualizowano w styczniu 2021 r.) - Jeśli szukasz innego rodzaju zabawy w świecie randek, randkowanie z cukrem może być idealnym dla siebie, a Seeking.com może Ci bardzo pomóc! Datowanie cukru może być nieco kontrowersyjne dla niektórych […]

Przeczytaj recenzję

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Pokaż 14 alternatyw dla Swinglifestyle.com We współczesnym społeczeństwie spotykanie ludzi było tak łatwe, jak 123. Żyjemy w pokoleniu, w którym prawie wszyscy korzystają z Internetu i tylko kilka kliknięć tu i tam, już dostaniesz to, czego chcesz. To samo dotyczy randek - […]

Przeczytaj recenzję

CougarLife URL: https://cougarlife.com Pokaż ponad 11 najlepszych witryn randkowych i randkowych dla pumy, takich jak Cougarlife.com Wiele starszych kobiet szuka młodszych mężczyzn, aby po prostu spotkać się, połączyć i miejmy nadzieję, rozpocząć nowe relacje. We współczesnym świecie, w którym żyjemy, wszystko stało się prostsze i natychmiastowe - wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się […]

Przeczytaj recenzję

Adres strony internetowej Victoria Milan: www.victoriamilan.com Przegląd Victoria Milan 2020 - Czy jest dobry do spraw pozamałżeńskich? Przejdź do zalet i wad Jesteśmy przyzwyczajeni do internetowych platform randkowych, które są przeznaczone dla samotnych mężczyzn i kobiet, których celem jest poznanie nowych przyjaciół, nowych znajomości, a nawet przyszłych partnerów randkowych. Oczywiście, skoro to oni […]

Przeczytaj recenzję

Link do strony internetowej BlackCrush: https://www.blackcrush.com Połączenie z Black Babe Online - Recenzja BlackCrush.com Pokaż Plusy i minusy Blackcrush Wszyscy mamy swoje preferencje i gusta dotyczące ludzi, których lubimy, a większość z nas wolałaby wpisz nad drugim. Niezależnie od Twoich preferencji, jeśli próbowałeś randek online i podłączania […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 10 stron randkowychCougars Czas udowodnił, że pary z naprawdę dużymi różnicami wiekowymi nie są rzadkością. Starsi mężczyźni umawiający się z młodszymi kobietami wcale nie są nowi, ale nie zawsze widzimy starsze kobiety umawiające się z młodszymi mężczyznami. Ale ostatnio w jakiś sposób „znormalizowano” widok starszych kobiet i ich młodych chłopaków. Cougars, który odnosi się do […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 9 najlepszych stron internetowych do podłączania online Wszyscy chcemy znaleźć naszą jedyną prawdziwą miłość pośród całego chaosu, bólu serca i rozczarowań, przez które przeszliśmy, ale to zajmie trochę czasu. Są więc chwile, kiedy chcielibyśmy doświadczyć krótkotrwałych emocji i po prostu cieszyć się życiem od chwili. Poszukiwanie połączeń może […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Ashley Madison (2023) i 12 najlepszych serwisów randkowych, takich jak AshleyMadison.com Przejdź do 12 najlepszych alternatyw dla AshleyMadison Ashley Madison, nietypowa strona randkowa, powstała już w 2001 roku. tworząc nowy związek z nieznajomymi, AshleyMadison.com jest stworzony dla ludzi, którzy są już zaangażowani, czy to w chłopak-dziewczyna […]

Przeczytaj recenzję

Dating.com Pokaż mi wady i zalety Dating.com Ostateczna recenzja witryny Dating.com Wiele historii miłosnych powstało online. Wiele osób chce komunikować się z innymi ludźmi, co naprawdę pomaga, ponieważ istnieje wiele witryn internetowych do wyboru. Jak to się mówi, jest tam ktoś dla każdego… czyli […]

Przewiń do góry