Zaktualizowano: 24 czerwca 2024 r.

Przegląd BDSMDate

& Top 12 witryn Fetysz i BDSM, takich jak BDSMdate.com

Odwiedź teraz AdultFriendFinder.com - alternatywa nr 1 na randkę BDSM!

Pokaż 12 alternatyw dla BDSMDate.com:

para bdsmdate

W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date to zatwierdzona i popularna internetowa witryna randkowa. Platforma przeznaczona jest dla osób o otwartych umysłach i poszukujących kogoś, z kim mogliby podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych erotycznych zabawach. Od 2000 roku ta sieć stała się funkcją serwisów randkowych połączonych z tą samą bazą danych profili konsumentów. To jest właściwe miejsce, jeśli bardzo potrzebujesz niegrzecznych połączeń.

Oficjalny adres URL: https://bdsmdate.com

Platforma podłączeniowa BDSMDate to grupa osób zaangażowanych w różne eksperymenty seksualne, takie jak bondage i BDSM. Głównym celem podłączenia BDSM jest ułatwienie fetyszystom znalezienia partnera, randki, mistrza lub uległego, a nawet przyjaciela, który podziela ich zainteresowanie nietradycyjnymi spotkaniami seksualnymi. Szybko spotkasz osoby o podobnych poglądach, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Największym wyjaśnieniem dużej liczby fanów fetyszu na BDSMDate.com jest to, że perwersyjne osoby, które szukają innych podobnie myślących osób do odgrywania ról, mogą ich tam znaleźć. To jest społeczność randkowa, w której możesz wyrazić swój brudny umysł.

Pierwsze perwersyjne i seksowne w BDSMDate

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji seksualnej, odwiedź witrynę internetową BDSMDate. Jest to usługa internetowa stworzona dla dorosłych, którzy chcą mieć specjalne stosunki seksualne z wykorzystaniem technik randkowych. Ta strona ma na celu pomóc fetyszystom w znalezieniu idealnych partnerów na kilka nocy lub partnerów, którzy podzielają ich pasje. Łatwo jest również zawęzić lokalizację, wykazać skuteczność perwersyjnych miejscowych randek w Twojej okolicy! Jeśli na kartach nie ma osobistego spotkania, możesz łatwo utworzyć łącze dostępne tylko online.

Forum randkowe dla fetyszów, na które można wejść całkowicie za darmo dla osób poszukujących potencjalnych partnerów o skłonnościach do perwersji. Jeśli szukasz dogłębnego spotkania na jedną noc lub bardziej długoterminowego zobowiązania, BDSM Date zwiąże Cię z singlami, parami, a nawet małymi grupami, które podzielają Twoje fetysze zainteresowania.

Projekt i dostępność BDSMDate.com

Nie miałbyś trudności z uzyskaniem dostępu do BDSMDate.com. Witryna jest przyjazna dla użytkownika i wygodna w nawigacji. Wszystkie istotne wymagania dotyczące ochrony i warunków użytkowania można znaleźć na dole listy, z drugiej strony dostęp do zasobów serwisu randkowego BDSMDate można znaleźć u góry strony głównej.

Cała witryna została zaprojektowana w tradycyjnej kolorystyce czerni, czerwieni i bieli. Nie będzie nic, co mogłoby odwrócić Twój umysł od celu Twojej wycieczki. Panel nawigacyjny strony głównej znajduje się w rogu. Z tego miejsca możesz uzyskać dostęp do rejestru i stron logowania. Umożliwia także dostęp do obszaru przeglądania, pokoju rozmów, karty wideo, magazynu internetowego i postów.

Istnieje również sekcja „Pomoc”, w której można uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Na stronie głównej BDSMDate.com znajdziesz również sekcję szybkiego wyszukiwania, w której możesz zawęzić wyszukiwanie, wybierając informacje o partnerze seksualnym, którego szukasz.

Domowy format BDSM

Główne cechy i funkcje

Niesamowitym aspektem tego obiecującego miejsca jest to, że możesz poznać swojego potencjalnego partnera wyznaczając pożądane atrybuty. Każdy członek lub użytkownik poda informacje o sobie, w tym opisy wiek, obszar geograficzny i, oczywiście, preferencje płciowe. Dzięki temu nie tracisz dużo czasu. Użytkownicy będą wybierać spośród szerokiej gamy cech, aby zidentyfikować idealnego partnera, a oprogramowanie wygeneruje listę osób, które mają ten sam charakter lub cechy.

Zarejestrowani użytkownicy również będą nagrywać swoje filmy i przesłać je do swoich profili, aby zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia partnera. Docenią również wideo i wyraźne zdjęcia innych członków tłumu. Tysiące transmisji na żywo użytkowników BDSM Date również może wzbudzić Twoje zainteresowanie i apetyt seksualny.

Zarejestruj się i kochaj się na BDSMdate

Podczas pierwszej wizyty na stronie masz możliwość pozostania gościem lub dołączenia do grupy. W pierwszej kolejności nie musisz nic robić, ale Twoje możliwości działań na platformie będą minimalne. Jeśli chcesz znaleźć partnera seksualnego, musisz zarejestrować się w BDSMDate.com. Nie musisz się martwić, ponieważ strona logowania pojawia się zaraz po wejściu na stronę internetową, nie będziesz mieć problemu z jej znalezieniem.

Aby się zarejestrować, należy wypełnić krótki formularz. Tam musisz podać swoją datę urodzenia, kraj pochodzenia i adres e-mail. Następnie napiszesz kilka „ważnych” danych osobowych, a po zakończeniu napisz kilka linijek o sobie. Będziesz musiał tylko przydzielić utworzoną nazwę użytkownika i hasło za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę. W rezultacie proces rejestracji może zająć nie więcej niż 5 do 10 minut Twojego czasu.

Zostań członkiem i ciesz się zabawą

W dzisiejszych czasach tysiące początkujących użytkowników tworzy profile na BDSMDate. Jest ponad milion uczestników, którzy lubią niekonwencjonalne nawyki seksualne. Dzięki temu możesz go używać do gry na różnych pozycjach. Masz do wyboru bycie panem lub niewolnikiem, uległym lub dominującym, towarzyszem zabaw lub partnerem w pełni dzielącym władzę.

Jeśli nie masz pewności, która z tych pozycji jest dla Ciebie odpowiednia, nadal możesz być zwykłym konsumentem, który chce tylko zbadać inną aktywność seksualną. Innym powodem założenia profilu na BDSMDate jest to, że nie ma znaczenia, jaką masz orientację płciową. Aby skorzystać z tego portalu internetowego, możesz:

 • wesoły lub lesbijka
 • Proste
 • Biseksualny
 • Transseksualistów
 • Monogamiczny lub poligamiczny

Wszyscy użytkownicy mają dostęp do BDSMDate. Ostatnią rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że jeśli masz mniej niż 18 lat, nie będziesz mógł złożyć wniosku.

Logowanie członka BDSM

Koszt i ekscytujące oferty

Jak wspomniano, nie musisz nic płacić, aby zbudować profil w BDSMDate. Jeśli jednak chcesz mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji i maksymalnie wykorzystać czas spędzony na tej stronie, możesz kupić jedno z dostępnych członkostw. Nie są one zbyt drogie, a jeśli często korzystasz z tej witryny, profil premium byłby wart twoich pieniędzy.

 • Darmowa wersja

Ta wersja jest przeznaczona dla osób, które wciąż są w trakcie podejmowania decyzji o wypróbowaniu usług tej witryny. Korzystanie z bezpłatnej wersji wiąże się również z ograniczonym dostępem do funkcji, takich jak interakcja poprzez czat na żywo, wysyłanie wiadomości tekstowych, używanie przycisku wyszukiwania dla określonych użytkowników i udostępnianie ważnych informacji.

 • Wersja Premium

Po skorzystaniu z darmowej wersji i ostatecznie zdecydowaniu, że BDSMDate jest istotną częścią Twojego regularnego randkowania, możesz teraz korzystać z konta premium. Ta wersja zapewni dostęp do zdjęć osób i strumieniowe przesyłanie ich filmów. Możesz także przefiltrować i wybrać określoną lokalizację partnera. Wersja premium pozwoli Ci dołączyć do koguta członków online, a także możesz znaleźć się w czołówce wyników na liście wyszukiwania.

Ta wersja ma dwa rodzaje subskrypcji, a mianowicie: Gold i Silver

 • Subskrypcja złota
 • 29.95 $ miesięcznie (dobre na miesiąc subskrypcji);
 • 14.99 USD miesięcznie (za 3 miesiące subskrypcji);
 • 8.95 USD miesięcznie (dobre na rok nieograniczonej subskrypcji).
 • Subskrypcja Silver
 • 19.95 $ miesięcznie (dobre na miesiąc subskrypcji);
 • 11.99 $ miesięcznie (za 3-miesięczną subskrypcję);
 • 8.95 USD miesięcznie (dobre na rok nieograniczonej subskrypcji).

Jest to również gwarancja, że ​​strona internetowa i jej system chronią tych użytkowników premium przed otrzymaniem nieoczekiwanej wiadomości od osób z darmowymi kontami. Dlatego zaleca się skorzystanie z subskrypcji, aby zmniejszyć ryzyko oszustw.

Wersja mobilna

BDSMDate.com ma aplikację na smartfony, co jest jedną z głównych zalet bycia członkiem. Pod względem funkcji jest taka sama jak wersja internetowa. W rezultacie możesz wygodnie rozmawiać, przeglądać konta, oglądać filmy i odbierać wiadomości głosowe w podróży oraz pozostawać w kontakcie bez względu na to, gdzie jesteś.

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na BDSMDate.com na swoim urządzeniu mobilnym i zacząć się dobrze bawić.

Poufność i bezpieczeństwo w BDSMDate

Jeśli nie jesteś członkiem sieci, nie możesz przeglądać żadnych kont. Zapewnia to minimalny stopień anonimowości. W Bdsmdate nie ma sposobu, aby ukryć swoje obrazy, ponieważ każdy może Cię zobaczyć.

W większości przypadków dodasz do swojego profilu sekwencję zdjęć. Bdsmdate umożliwia dołączanie prywatnych zdjęć i ogranicza dostęp tylko do tych członków, których akceptujesz. Każda aplikacja randkowa ma przycisk paniki, który umożliwia natychmiastowe przekierowanie ludzi do innej lokalizacji. Bdsmdate nie ma tej funkcji. W witrynie bdsmdate.com wszystkie dane są przesyłane za pośrednictwem łącza SSL, co zasadniczo utrudnia każdemu odczytywanie wiadomości i uzyskiwanie do nich dostępu.

Projekt BDSM WEB

Plusy i minusy BDSMDate

Plusy:

 • W pełni dostępne usługi BDSM i perwersyjne
 • Poufność i środki bezpieczeństwa są oczywiste
 • Oferuje wybór angażujących, interaktywnych miejsc

Wady:

 • Ograniczone obsługiwane języki
 • Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wymagane jest członkostwo

12 najlepszych witryn fetyszowych i BDSM podobnych do BDSMDate.com:

# 1 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Witryna Adult Friend Finder jest bardzo popularna na całym świecie i ma ponad osiemdziesiąt milionów członków poszukujących swobodnych i seksualnych spotkań z różnymi dziewczynami. Ta strona internetowa stała się popularna w Stanach Zjednoczonych i stanowiła doskonałą platformę dla użytkowników do poszukiwania idealnego dopasowania seksualnego za pomocą jej funkcji komunikacyjnych.

Ponadto oferuje wiele swobodnych aranżacji, w tym związki poligamiczne, monogamię, dzielenie się parami, FuBu i wiele innych. Rzeczywiście, jest to świetna strona internetowa do odkrywania preferencji seksualnych i urozmaicania życia w łóżku, szczególnie wśród osób samotnych i par, które chcą zbadać swoją seksualność. Dzięki łatwej nawigacji i szybkiemu procesowi rejestracji użytkownicy skończą w ciągu 5 minut lub mniej.

Oto pełna recenzja AdultFriendFinder

Plusy:

 • Darmowa rejestracja
 • Członkowie witryny szukają swobodnych relacji
 • Otwarte dla osób biseksualnych i gejów
 • Istnieje wiele funkcji umożliwiających komunikację między sobą
 • Członkowie mogą tworzyć blogi i grupy w celu wymiany informacji
 • Darmowa funkcja oglądania filmów i przeglądania zdjęć
 • Członkowie mogą i bezpłatnie udostępniać dowolne typy filmów i zdjęć

Wady:

 • Jest więcej mężczyzn niż kobiet

# 2 - Ashley madison

Ashley madison

Witryna towarzyska Ashley Madison to nie tylko typowa witryna towarzyska, którą widzisz online. Założona w 2001 roku strona internetowa zapewniała zaangażowanym osobom, żonatym lub pozostającym w związkach, swobodę poszukiwania z kimś dyskretnych romansów. Aż do tego momentu Ashley Madison oferuje środowisko wolne od osądów, a sprawy nie są zniechęcane.

Z biegiem lat oferta usług na stronie internetowej Ashley Madison zmienia się zgodnie z wymaganiami i zmieniającym się stylem życia oraz sposobami oszukiwania członków. Ta witryna ma wiele zainteresowań, w tym korzyści wynikające z posiadania poligamicznych, monogamicznych, otwartych relacji, trójkątów i innych. Dzięki niezwykłym funkcjom stał się popularny i do dziś jest doładowywany, zyskując reputację na całym świecie.

Kliknij tutaj AshleyMadison pełna recenzja

Plusy:

 • Zachowuje dyskrecję zdjęć i danych osobowych
 • Zachęca do dyskretnego przesyłania zdjęć
 • Darmowa rejestracja i łatwy proces rejestracji
 • Dostępne jako aplikacje na telefony z systemem Android i iOS i nie wymagają zbyt dużo miejsca w pamięci
 • Duża społeczność członków na całym świecie

Wady:

 • Niektóre profile nie zawierają wielu szczegółów
 • Niektórzy nie podają informacji profilowych

# 3 - Randki.com

randki.com

Randki.COM - twierdzi, że jest miejscem dla singli, którzy szukają poważnego związku. Rzeczywiście, to stwierdzenie ma już wiele udanych historii dla par, które się tam spotkały. Jednak będąc w branży już od prawie trzech dekad, nie tylko zaspokaja potrzeby singli szukających miłości. Niektórzy użytkownicy, którzy szukają tylko połączeń, również odnoszą sukces w witrynie.

Ma specjalne funkcje, takie jak standardowe wiadomości i łączenie, w którym można jednocześnie wysyłać wiadomości do innych członków. Jeśli chcesz podnieść rozmowę, mają również opcję czatu wideo. Możesz też dawać prezenty. Chociaż większość tych funkcji, jeśli nie wszystkie, jest przeznaczona dla płacących użytkowników, wolni członkowie mogą nadal wyszukiwać, mrugać okiem i publikować zdjęcia.

Plusy:

 • Bardzo aktywna obsługa klienta
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Niedrogie pakiety premium

Wady:

 • Kilka funkcji dla niepłacących użytkowników

# 4 - WiktoriaMediolan

wiktoriamilan główny

Twierdzą, że są stroną numer jeden dla osób w związku małżeńskim, a osoby pozostające w związkach są platformą do oszustw. Taka witryna zapewnia użytkownikom poufne i anonimowe doświadczenia oraz dane osobowe. Są przystosowane do osób zaangażowanych i będących w związku małżeńskim, gotowych nadać swoim seksualnym doznaniom kolejny poziom.

Twoja twarz jest zamazana i chroniona, aby nikt nie mógł Cię zidentyfikować i był ukryty. Użytkownicy mogą nawet dyskretnie zachować rzeczy, szukając idealnego dopasowania na całym świecie. I w chwili, gdy coś się nagrzewa, ale nagle masz zamiar zostać złapanym, witryna ma przycisk alarmowy lub popularnie znany jako przycisk paniki, w którym możesz kliknąć i skierować się do niczego nie podejrzewającej witryny. Obecnie ma ponad sześć milionów członków z różnych kategorii na całym świecie.

Recenzja VictoriaMilan tutaj.

Plusy:

 • Proste i łatwe kroki bezpłatnej rejestracji
 • Witryna jest dostępna do pobrania dla użytkowników systemów iOS i Android
 • Większość członków pochodzi ze Szwecji, Polski i Holandii
 • Ekskluzywne zdjęcia z odpowiednimi kluczami prywatnymi

Wady:

 • Członkowie Premium mają przywileje tylko w wysyłaniu wiadomości i przeglądaniu

# 5 - 2kurwa.com

2kurwa nawigacja

Ze wszystkimi witrynami towarzyskimi w Internecie tylko kilka się wyróżnia. Jednym z nich jest 2fuck.com, witryna Escort z trzema milionami zarejestrowanych członków na całym świecie. Z każdym dniem rośnie stopniowo. Witryna oferuje autentyczną i autentyczną ofertę usług dla każdego, kto pragnie seksu na co dzień.

Gdy zostaniesz członkiem, Twój profil zostanie automatycznie dopasowany pod kątem zgodności i dostarczy Ci listy członków zgodne z Twoimi preferencjami. Łatwo powiedzieć, że 2fuck.com nie wyszukuje losowo członków dla Twojej wygody, ale zamiast tego stosuje proces analityczny, aby dopasowywanie było dokładniejsze.

Recenzja 2fuck.com tutaj.

Plusy:

 • Liczba członków na całym świecie sięga milionów i rośnie każdego dnia
 • Projekt strony internetowej jest przyjazny dla użytkownika i nieskomplikowany
 • Darmowa rejestracja dla każdego

Wady:

 • Członkowie Premium mają ekskluzywne funkcje, które mają do nich dostęp

# 6 - Bądź niegrzeczna

bądź niegrzeczny

Bądź niegrzeczna przyciągnął wielu użytkowników na całym świecie. Wygląda na to, że przypomina każdy inny popularny serwis randkowy. Ale w rzeczywistości jest przeznaczony głównie dla tych, którzy szukają niezobowiązujących znajomości, partnerów cyberseksualnych lub obu. Podobało się to wielu ludziom, zwłaszcza tym, którzy chcą zachować dyskrecję podczas swoich seksualnych przygód.

Ponieważ strona nie jest bardzo rygorystyczna podczas rejestracji, dodali funkcję przeciwdziałania możliwym fałszywym profilom. Mają w pełni bezpieczny tryb, w którym tylko zweryfikowane konta mogą wysyłać Ci wiadomości. Innym jest tryb podstawowy, w którym po włączeniu automatycznie blokuje konta, które zostały oflagowane z powodu podejrzanego zachowania.

Plusy:

 • System masowego przesyłania wiadomości
 • Wielu członków
 • Aplikacja dostępna na Androida i iOS

Wady:

 • Powiadomienia na żywo mogą być denerwujące
 • Przekierowujące linki udawane jako funkcje witryny

# 7 - FetLife

dom fetlife

Fetlife to jedna z bardziej popularnych stron, jeśli chodzi o fetysze i dziwactwa, więc naprawdę można by się spodziewać, że spotkasz tu wielu ludzi. Jednak pomimo ogromnej liczby członków, strona ma dość przyjazne środowisko, w przeciwieństwie do przypuszczeń innych ludzi na tego typu stronach. Jeśli jesteś całkowicie zwolennikiem załamań i BDSM, członkowie witryny z pewnością powitają Cię z otwartymi ramionami.

Tutaj jest więcej informacji Fetlife i jego alternatywy.

Plusy:

 • Społeczność akceptuje i wspiera
 • Członkostwo jest bardzo przystępne
 • Różnorodność załamań

Wady:

 • Interfejs jest nieco przestarzały
 • Niektórzy użytkownicy są bardzo dyskretni w niekorzystny sposób

# 8 - BDSM Single

single bdsm

BDSM Singles szczyci się łatwym w użyciu interfejsem. Strona jest przeznaczona dla singli, którzy chcą parować sesji BDSM z innymi podobnie myślącymi ludźmi. Nie ma jeszcze wielu członków, ale i tak spełnia obietnice. Algorytm witryny zaleca dopasowania na podstawie Twojej lokalizacji. Oferuje bezpłatną wersję próbną dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani o ich skuteczności.

BDSM Singles to strona internetowa spotkań dla singli BDSM do interakcji i mieszania się. Z pewnością dzieje się sporo rzeczy, kiedy po raz pierwszy trafisz na stronę wejściową. BDSMSingles.com oferuje połączenie czerwonych i czarnych, sprośnych odcieni. Natychmiast wykrywa Twój adres IP i wyświetla gorące single w Twojej okolicy.

Plusy:

 • Wiele osób szuka dominanty / mistrzów
 • Posiada funkcję „Little Black Book” do przechowywania perwersyjnych ludzi
 • Bezpłatny okres próbny
 • Szybki i łatwy proces rejestracji
 • Natychmiast pozbywają się fałszywych profili

Wady:

 • Wiele irytujących reklam

# 9 - Alt.com

altcom

Alt daje szeroką gamę opcji. Od najzwyklejszych randek po alternatywny świat zagięć i fetyszy. Ta strona nigdy nie zawiedzie. Na tej stronie możesz zrobić wiele rzeczy, od szukania partnera, aby cieszyć się swoją przygodą seksualną, lub możesz po prostu przejrzeć filmy, które są już opublikowane na stronie.

Twój koszyk Alt.com i jego alternatywy.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków przez cały dzień
 • Dostępne bezpłatne członkostwo
 • Bezpieczna witryna

Wady:

 • Interfejs jest nieco skomplikowany
 • Profilowanie może być żmudne
 • Obecność fałszywych profili

# 10 - fetysz.com

fetysz.com

Witryna Fetish.com ma tak majestatyczną nazwę iz pewnością zapewnia wszystkim podobne, majestatyczne usługi. Tak więc, dla ludzi, którzy lubią perwersyjny seks i lubią fetysze, jest to strona internetowa dla Ciebie. Uwolnij swoją sprośną stronę i znajdź ludzi, którym możesz odkryć swoje pragnienia seksualne.

Plusy:

 • Witryna obowiązkowa dla osób, które lubią fetysz i kink
 • Niesamowity projekt strony internetowej i użyteczność są proste
 • Treści są różnorodne i ogromne możliwości wyboru fetyszy
 • Bezpieczeństwo i ochrona są na najwyższym poziomie

Wady:

 • Nie ma wielu członków

# 11 - Bondage.com

strona główna bondage.com

W przeciwieństwie do obrazu, który wyświetla witryna, w rzeczywistości ma zrelaksowaną i przyjazną społeczność. Bondage jest częścią większej sieci Friend Finder. W związku z tym masz pewność, że witryna jest dobrze utrzymana i jest legalną witryną. Ma całkiem przyzwoitą liczbę członków, ale mimo że nie jest tak duży jak inni konkurenci, większość jego członków jest aktywna. Możesz zobaczyć w Bondage Club, gdzie członkowie wchodzą w interakcje na swoim forum, dzieląc się osobistymi doświadczeniami i opiniami.

Plusy:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Regularne aktualizacje na blogach i forach
 • Aktywni i wspierający członkowie

Wady:

 • Wiadomości są dostępne tylko dla płatnego członkostwa
 • Obecność fałszywych profili

# 12 - kajdany

kajdany

Fetster to miejsce, do którego wybierają się zarówno nowicjusze BDSM, jak i profesjonaliści. Witryna to po prostu przystań wszystkiego, co związane z BDSM. Jeśli zajrzysz na stronę, zauważysz, ile jest informacji na temat BDSM. Na pewno dostaniesz wiele informacji o dziwactwach i BDSM, których nigdy się nie spodziewasz i których nigdy się nie dowiesz w innych zwykłych mediach. Kolejną najlepszą rzeczą w tej witrynie jest to, że jest całkowicie bezpłatna. Możesz być częścią tej społeczności, nie wydając ani grosza.

Plusy:

 • Bardzo informujące
 • Całkowicie za darmo
 • Akceptująca społeczność

Wady:

 • Projekt może wymagać pewnych ulepszeń
 • Brak funkcji w czasie rzeczywistym
 • Członkowie nie są tak liczni, jak inne podobne witryny

Na wynos

Rzeczywiście okazuje się, że znalezienie partnera do szukania czegoś innego w seksie nie jest trudne. A najbardziej prywatne pragnienia można spełnić dzięki BDSMDate. Po utworzeniu profilu poczujesz się bezpiecznie, przekazując swoje dane osobowe swoim rozmówcom. Ta strona internetowa jest dostępna za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz być szczęśliwszy z platformą, możesz przejść na edycję premium, co jest łatwiejsze, jeśli zapłacisz z góry za kilka miesięcy. Nawet jeśli masz darmowe konto, nadal możesz korzystać z wielu funkcji, a jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim profilem, możesz skontaktować się z obsługą klienta, wysyłając listy.

Więc oszczędzaj czas i odkryj, że tak wielu prawdziwych fanów randek BDSM wybiera Randkę BDSM, aby zakochać się w kimś, kto jest perwersyjny, jeśli chodzi o poznawanie nowych potencjalnych partnerów seksualnych. Dzięki niesamowitym żołnierzom stojącym za BDSMDate.com połączenie z autentyczną siecią randkową jest znacznie prostsze niż kiedykolwiek!

Aby dać ci wyobrażenie o moich najlepszych stronach internetowych, oto moje 3 najlepsze osobiste ulubione oprócz BDSMDate.com:

 1. Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com
 2. AshleyMadison.com
 3. Randki.com

Sprawdź je już dziś!

ikona podobnych witryn Wszystkie 13 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Prawdziwi Swingersi i 12 najlepszych witryn randkowych dla swingersów, takich jak RealSwingers.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RealSwingers.com Przygotuj się na podróż do RealSwingers.com, ulubionego miejsca, gdzie swingersi mogą nawiązać kontakt i dodać trochę pikanterii swojemu życiu. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej stronie i o tym, ile fantazji swingersów spełniła. Ale z […]

Przeczytaj recenzję

Swinger Zone Central & Top 12 niesamowitych witryn randkowych dla swingersów i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak SwingerZoneCentral.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingerZoneCentral.com Hej, zapnij pasy, jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem randek ze swingersami i zawsze szukasz oszałamiających wrażeń zbliża się randka! SwingerZoneCentral.com jest niczym gwiazda rocka internetowych serwisów randkowych, twierdząca, że ​​jest najlepsza na […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Swingles i 12 witryn randkowych dla swingersów, które trzeba odwiedzić, takich jak Swingles.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Swingles.com Swingles to najlepszy plac zabaw dla swingersów głodnych seksownych szaleństw! To nie jest portal randkowy twojej babci; to popularne miejsce dla spragnionych swobodnej zabawy. Od samego początku Swingles otwarcie mówi o swoim klimacie – bez owijania w bawełnę; […]

Przeczytaj recenzję

99FLAVORS & 12 najlepszych serwisów randkowych dla swingersów oraz inne darmowe i premium serwisy randkowe, takie jak 99flavors.com Pokaż mi 12 alternatyw dla 99flavors.com Hej, czy masz ochotę na przygodę i szukasz ekscytacji w swoim życiu miłosnym? W takim razie 99flavors.com może być dla Ciebie idealną platformą! Ta platforma internetowa jest dostosowana do potrzeb osób, które są otwarte na odkrywanie […]

Przeczytaj recenzję

Wasteland i 12 najlepszych witryn z fetyszami i BDSM, takich jak Wasteland.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Wasteland.com Kup trochę dziwacznych rzeczy i różne skarby na Wasteland.com. Nazwa tej strony brzmi ironicznie w stosunku do oferowanych przez nią smakołyków. Twoje pragnienia związane z fetyszem zostaną zaspokojone ogromną kolekcją BDSM i innych orgazmicznych scenariuszy porno. Wasteland to profesjonalnie […]

Przeczytaj recenzję

Scambistipercaso (Swingers By Chance) i 12 najlepszych lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden we Włoszech w zakresie huśtania i doggingu […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fetish.com i TOP-12 BDSM i serwisy randkowe Lubię fetysz.com Pokaż mi 12 alternatyw dla fetish.com Czy lubisz szorstkie i perwersyjne pożądliwe apetyty na BDSM? Niepewny? Cóż, rozumiem. Niektórzy uważają, że nie są perwersyjni (wystarczająco), ponieważ wstydzą się swoich fetyszy lub mają ograniczony zakres własnych pragnień. Zgodziłbym się […]

Przeczytaj recenzję

BDSMDate Review & Top 12 Fetish and BDSM Sites, like BDSMdate.com Show 12 Alternatives for BDSMDate.com: W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date jest zatwierdzoną i popularną witryną randkową. Platforma przeznaczona jest dla osób otwartych i poszukujących kogoś, z kim mogą podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych […]

Przeczytaj recenzję

SpicyMatch & TOP 14 stron Swingerów, które trzeba odwiedzić, jak SpicyMatch.com Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. Tak więc w tym miejscu pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Swingtowns i 11 TOP serwisów randkowych dla swingersów, takich jak Swingtowns.com Pokaż mi 11 alternatyw dla Swingtowns.com Jeśli chodzi o seks, słowo swingowanie może być znane kilku osobom. Osoby, które angażują się w swingowanie, zwykle obejmują zarówno osoby samotne, jak i zaangażowane związki. Generalnie dzieje się tak z różnych powodów, albo w celu zwiększenia jakości i ilości płci […]

Przeczytaj recenzję

SwapFinder i podobne 12 najwyżej ocenianych BDSM, Swinger Hookup Sites URL: https://swapfinder.com Pokaż 12 Swinger / BDSM Dating Alternatives for Swapfinder.com To totalny kłopot, gdy spędzasz tygodnie i ćmy przesuwając palcem w lewo lub w prawo aplikacje randkowe, ale nadal nie mogę znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, kiedy znajdziesz dopasowanie, oni […]

Przeczytaj recenzję

Swingular URL: https://swingular.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla swingersów, takich jak Swingular.com Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność w sieciach społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli nie jesteś w ścisłym związku, a eksploracja seksualna jest czymś, co cię podnieca - możesz szukać osób z podobnymi załamaniami lub fetyszami lub po prostu takim samym stylem życia swingersów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę witryn, na których możesz znaleźć różnych partnerów swingersów, więc sprawdź je (nr 1 niekoniecznie oznacza […]

Przewiń do góry