Aktualizacja: 24 maja 2024 r

Pikantny mecz

& TOP 14 witryn Swinger, które trzeba odwiedzić, takich jak SpicyMatch.com

Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com

Pikantny mecz

Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. W ten sposób na scenie pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie nasze pragnienia, fantazje i marzenia.

Przy wielu dzisiejszych wyborach w Internecie trudno jest odróżnić, który z nich jest oszustwem, a który jest legalny. Wiele witryn twierdzi, że są na najwyższym poziomie, ale pozostawiają swoich członków niespełnionych, oszukanych i marnują kupę pieniędzy. Dobrze, jest jeden, który stoi ponad nimi wszystkimi i podniósł poprzeczkę w zapewnianiu swingerskich doświadczeń życia.

URL: https://www.spicymatch.com

Ta strona nazywa się SpicyMatch. Najwyraźniej gdzieś lub ktoś o tym słyszał. Mówiąc prościej, SpicyMatch to świetna strona, która ma na celu zaspokojenie potrzeb randkowych osób, które szczególnie angażują się w styl życia swingersów. Jeśli nie wiesz, swingersi to ludzie, samotni lub zaangażowani, którzy uważają, że relacje powinny być otwarte i dzielone.

Rozbieranie SpicyMatch

Na początek SpicyMatch to strona internetowa, na której swingersi spotykają się lokalnie i łączą się. Jest to dokładnie przeznaczone dla singli i par, które chcą odkryć swoją seksualną stronę i otworzyć się na inne osoby. Najwyraźniej ta strona została po raz pierwszy wprowadzona w 2012 roku i od tego czasu codziennie odwiedza ją ponad 200,000 XNUMX odwiedzających. W szczególności witryna działa w Nikozji na Cyprze.

Ze względu na szeroko rozpowszechniony, jednoznaczny pogląd na styl życia swingersów, wielu ludzi nazywa go absurdalnym, ekstrawaganckim i dziwacznym stylem życia. Dlatego osobom, które celebrują taki styl życia, trudno jest znaleźć społeczność, która akceptuje i ma podobne zainteresowania w stylu życia swingersów.

Dlatego właśnie w ten sposób powstał SpicyMatch, stanowiący doskonałe miejsce do wyrażania, odkrywania i gromadzenia się wszystkich osób i celebrowania praktycznie ekstrawaganckiego stylu życia swingersów. Ludzie mogą wytropić lokalnych swingersów i oddać się wspólnej zabawie i przyjemnym chwilom.

Jak to działa?

Wnętrze

Co więcej, witryna SpicyMatch została zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonały interfejs i przyjazną dla użytkownika nawigację dla wszystkich użytkowników i odwiedzających. Co ważne, działa niesamowicie, korzystając z przesłanych danych i elementów sterujących automatycznie, dopasowując Cię do innych użytkowników. Tak więc system dopasowywania opiera się na informacjach, kwalifikacjach i wszystkim, co jest zgodne z Twoimi preferencjami. Następnie pomyślne dopasowanie zasugerowane na pulpicie użytkownika i już możesz przewijać, klikać i wybierać tego, kto odpowiada Twoim potrzebom.

Badawczy

Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z funkcji wyszukiwania, która pozwala im przeszukiwać profile idealnie dopasowane do ich preferencji. Aby mieć lepsze opcje wyszukiwania i wyniki, możesz przejść na płatną subskrypcję, ponieważ zapewnia ona rozszerzoną funkcję wyszukiwania. Po wyszukiwaniu komunikacja jest również kluczem do utrzymania stylu życia swingersów, dlatego SpicyMatch wykorzystuje mnóstwo opcji połączeń i komunikacji. Może to być czat w witrynie, udostępnianie zdjęć, rozmowy przez kamerę internetową, wymianę e-maili i wiadomości błyskawiczne.

Zarejestruj się i daj się natychmiast zaliczyć!

To jest łatwe?

Zakładając konto w SpicyMatch, proces składa się z dość prostych kroków i ledwo spędzisz tyle czasu. W przeciągu około 3 minut wszystko gotowe do seksu. Następnie proces podpisywania obejmuje podanie nazwy użytkownika, prawidłowego adresu e-mail i ustawienie hasła.

Dodatkowo musisz podać informacje o swoim statusie. Może to być singiel, para lub grupa. Strona wymaga ukończenia 18 lat, aby zostać członkiem. Jeśli nie, musisz się odsunąć. Następnie kliknij przycisk rejestracji i zacznij szukać dopasowania!

Szczegóły dotyczące płci

Dodatkowo użytkownicy będą wchodzić na kolejną stronę, która wymaga podania orientacji seksualnej. Na następnej karcie użytkownicy proszeni są o podanie swojej lokalizacji i języka. Gdy użytkownicy pójdą dalej, będą kierować do kolejnej zakładki, w której będą musieli zawrzeć niezbędne informacje, w tym datę urodzenia, aktualny stan związku, styl życia swingersów, preferencje seksualne i gotowość do podróży lub nie tylko w celu umówienia się na randkę.

Ponadto ostatnią częścią uzupełniania profilu jest wgranie zdjęcia profilowego. Zgodnie z zaleceniami użytkownicy muszą przesłać zdjęcie przedstawiające 60% ich ciała i twarzy. Administratorzy strony zweryfikują i zatwierdzą Twój obraz, a po ratyfikacji pojawi się on automatycznie na koncie. Niemniej jednak nie jest obowiązkowym wymogiem, aby pokazać swoją twarz, jeśli prywatność jest tym, czego szukasz.

Z drugiej strony, jeśli chcesz, aby wyświetlane informacje były bardziej szczegółowe i wyczerpujące, witryna zaleca uwzględnienie koloru oczu, włosów, koloru skóry, tatuażu lub innych ciekawych informacji o sobie, które chcesz udostępnić wszystkim. Podsumowując, im bardziej szczegółowy opis podasz, tym większe szanse na zwrócenie uwagi i odpowiednich dopasowań.

Projekt i użyteczność SpicyMatch

Konstrukcja przyjazna dla użytkownika

Witryna SpicyMatch zaprojektowana, aby uczynić doświadczenie użytkownika bardziej przyjaznym i łatwym w nawigacji. Właściwie po przewinięciu zauważyłem, że opcja menu i inne funkcje serwisu mają podobny interfejs jak Facebook. Jest to wygodniejsze, ponieważ każdy jest już zaznajomiony z projektem i funkcjonalnością witryny.

Ponadto dostępny jest bot wsparcia, który prowadzi użytkownika przez pewne informacje na temat przydatnych funkcji SpicyMatch, dzięki czemu całe doświadczenie jest wyjątkowo wygodne. W ten sposób w ciągu zaledwie kilku minut przeglądania i przewijania znajdziesz się w witrynie głębiej.

Lepsze funkcje, lepszy seks

Porównywalne z kontem na Facebooku, funkcje SpicyMatch pozwalają użytkownikom publikować zdjęcia, filmy, teksty i status na swoich profilach. Otrzymasz również aktualizacje i najnowsze posty o swoich meczach na osi czasu. Co więcej, możesz także tworzyć grupy lub do nich dołączać, podobnie jak robi to Facebook. Rzeczywiście, wiele niesamowitych funkcji na tej stronie jest znanych, więc nie jest myląca, gdy jest używana.

Istnieją również inne funkcje, które zapewniają użytkownikom wygodniejszy moment w korzystaniu z serwisu. Na przykład „szybkie daty”, gdzie możesz zobaczyć sugerowane dopasowania witryny, oraz „odwiedziny”, które pokazują listy użytkowników, którzy przeglądali i odwiedzili Twój profil. Dodatkowo „Opcja członków” funkcjonuje jako pasek wyszukiwania, w którym można przeprowadzić podstawowe wyszukiwanie lub zaawansowane przeglądanie z dostępem do map.

Ponadto SpicyMatch organizował specjalne wydarzenia, podróże lub wakacje, zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem sekcji „Wydarzenia”. Co więcej, SpicyMatch umożliwia łatwe połączenie i komunikację za pośrednictwem usług przesyłania wiadomości w witrynie, powiadomień, zaproszeń do znajomych i aktywnych członków. Bez wątpienia SpicyMatch zapewnia wyjątkową, fascynującą i zabawną randkową przygodę online.

Darmowe podłączenia?

Każda niesamowita funkcja ma swoją cenę. Jednak w SpicyMatch założenie konta i rejestracja jako członek nie wymaga kupy pieniędzy. Zaskakujące jest to, że dla wygody wszystkich jest to za darmo! Niemniej jednak podstawowe konta mogą uniemożliwić użytkownikowi maksymalne wykorzystanie niesamowitej funkcjonalności witryny.

Z drugiej strony dla płatnych członków stosuje ekskluzywne funkcje, w tym wysyłanie wiadomości i anonimowe przeglądanie. Ponadto wyłączność witryny jest wygodniejsza w wyszukiwaniu dopasowań, ponieważ płatni członkowie mają przywilej korzystania z algorytmów zaawansowanego dopasowywania w celu ustalenia najbardziej dokładnych i dokładnych wyników. Niezależnie od tego, istnieją również niesamowite oferty dla kont podstawowych. Obejmuje to na przykład automatyczne sugestie dopasowywania i przeglądanie profili innych użytkowników.

Pobierz aplikację Kinky In SpicyMatch

Ludzie stojący za SpicyMatch pojawili się w ramach wspólnego pomysłu. Starali się opracować dla swingersów wygodniejszy sposób wyrażania i odkrywania swojego stylu życia za pomocą aplikacji. Tak, dobrze przeczytałeś. SpicyMatch jest dostępny do pobrania zarówno na urządzenia z systemem ib Android, jak i iOS. Dla użytkowników Androida wymaga wersji 4.4 lub nowszej do zainstalowania, podczas gdy użytkownicy iOS potrzebują wersji 11 lub nowszej.

Poza tym sama aplikacja ma podobne elementy, wygląd i użyteczność w porównaniu do wersji na komputery stacjonarne. Funkcjonalność pulpitu przekształciła się w przenośną, kompaktową i wygodną platformę. Ponadto w witrynie nie czają się żadne irytujące reklamy, a wyskakujące okienka nie są widoczne. Według użytkowników ogólna użyteczność i wrażenia projektowe są wyjątkowo bezpieczne, przyjazne i proste. Rzeczywiście, doświadczenie związane z angażowaniem i aranżowaniem imprez dla swingersów, randek i połączeń przydało się.

Czy jesteś bezpieczny?

Głównym wyzwaniem, które ktoś stawia przed skorzystaniem z serwisu randkowego, jest bezpieczeństwo. Bez wcześniejszego wybierania opcji rejestracji, szczególnie jeśli jest to zwykły serwis randkowy, zawsze rozsądnie jest przeprowadzić dochodzenie. Rzeczywiście, w dzisiejszych czasach istnieją oszuści, podobnie jak wiele witryn internetowych, z kilkoma profilami trolli.

W tym celu, aby uniknąć dalszych włamań ze strony nieupoważnionych osób, SpicyMatch zbudował pewne narzędzia ochronne, takie jak certyfikat SSL. Witryna zapewnia swoim użytkownikom narzędzia bezpieczeństwa, które pomagają im zidentyfikować, kiedy ktoś próbuje ich oszukać. SpicyMatch ma standardową umowę użytkownika i bez odpowiedniego pozwolenia nie może wymieniać danych użytkownika.

Niektóre z tych relacji są rzeczywiście autentyczne, jednak musisz być ostrożny, aby nie ujawniać swoich danych niewłaściwym osobom. Istnieje ryzyko, że możesz natknąć się na fałszywą tożsamość, która może zmusić Cię do ujawnienia swoich danych. Upewnij się, że każde znalezione podejrzane zachowanie zostanie zgłoszone.

Ponadto moderatorzy SpicyMatch dokładnie przyjrzą się wydarzeniu i wykonają niezbędne czynności. Jeśli zamierzasz anulować subskrypcję, użytkownicy również mogą się z nimi skontaktować. Podobnie, jeśli kiedykolwiek nie uzyskasz dostępu do witryny przez ponad 180 dni od usunięcia danych z serwerów, witryna natychmiast usunie Twój profil.

Klucz do udanego dopasowania

Dzięki prostemu interfejsowi i łatwej nawigacji, witryna wykorzystuje niesamowite funkcje, dzięki którym zaangażowanie, połączenie i komunikacja są bardziej zabawne i zabawne dla swingersów.

Dopasowywanie i podłączanie

Ponadto witryna SpicyMatch ma zautomatyzowany system dopasowywania zainteresowań, informacji i preferencji do innych użytkowników w celu dokładniejszego i dokładniejszego dopasowywania. Użytkownicy mogą teraz wybierać, wybierać i określać, czy dopasowania są dla nich odpowiednie. Ta funkcja oszczędza dużo czasu i wysiłku podczas ręcznego przewijania i przeglądania potencjalnych dopasowań. Co równie ważne, automatyczne dopasowywanie pomaga określić, którzy spośród tysięcy zarejestrowanych swingersów mają podobne zainteresowania.

Flirtuj i czatuj

Przycisk „Zainteresowanie” jest również dostępny w SpicyMatch. Posiada ikonę w kształcie serca i umieszczoną obok profilu każdego użytkownika. Dlatego jest to sposób na okazanie innym użytkownikom zainteresowania nimi. Przycisk oznacza również, że wyglądają atrakcyjnie, interesująco i ekscytująco. Zwykle jest to prosty sposób na rozpoczęcie z kimś rozmowy, a później wejście w zmysłową chwilę.

Szukaj, lokalizuj i daj się wyruchać

Aby znaleźć Twoje dopasowania, SpicyMatch ma specjalny system zwany filtrem wyszukiwania. Odpowiednie funkcje wyszukiwania zależą od rodzaju posiadanej subskrypcji. Wersja standardowa upoważnia do wyszukiwania członków pod względem wieku, regionu i preferencji seksualnych. W wyszukiwaniu zaawansowanym dostępne są określone kryteria, takie jak wzrost, waga, oczy i kolor włosów. Niestety, jest obecnie dostępny tylko dla płatnych użytkowników.

Tak więc, jeśli szukasz czegoś niezwykłego lub czegoś, co najbardziej do Ciebie przemawia, zaawansowane wyszukiwanie podejmie poszukiwania właśnie dla Ciebie. Podczas wyszukiwania ma kilka dodatkowych filtrów, które możesz dodać. Co ważne, odnosi się to do wszystkich danych wyświetlanych przez użytkownika na koncie, a mianowicie wyglądu fizycznego, osobowości, skłonności do palenia i tak dalej.

Zaangażuj się, aby zostać położonym

Rozsądną rzeczą do zrobienia, gdy uważasz kogoś za fascynującego, jest rozmowa z nim. Możesz wchodzić w interakcje z sugerowanymi meczami za pośrednictwem transmisji na żywo, czatu, poczty e-mail, komunikatorów i udostępniania zdjęć w SpicyMatch. Funkcja czatu pozwala na głębsze odkrywanie innych członków. Dzięki komunikacji wideo i audio możesz je lepiej zrozumieć. Korzystając z narzędzia wyszukiwania, użytkownicy mogą przeglądać listę osób, które uzupełniają ich wybór, i odkrywać, kto jest dostępny. Możesz zacząć komunikować się od razu, gdy je znajdziesz.

Chociaż większość osób może uważać huśtanie się za nieprzyjemne i zniechęcające, kilka osób docenia fascynujące życie swingersów i docenia społeczność. Swingersi mają ogromne trudności z poruszaniem się na popularnym portalu randkowym, dlatego strona SpicyMatch jest skuteczną okazją dla mężczyzn, kobiet i par, aby wyjść i spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, aby spędzić czas razem. Nie wahaj się i złóż wniosek na dziś na SpicyMatch!

Zalety i wady SpicyMatch

Plusy:

 • Witryna zapewnia miejsce dla osób o podobnych poglądach i zainteresowanych stylem życia swingersów
 • Forum Swinger jest dostępne
 • Proces rejestracji jest łatwy i prosty
 • Dostępne są lokalne spotkania i imprezy
 • Członkowie są aktywni każdego dnia
 • Łatwo znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach

Wady:

 • Niektóre z dostępnych funkcji są dostępne wyłącznie dla płatnych członków
 • Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że uzyskanie dostępu do interfejsu witryny zajmuje trochę czasu

TOP 14 lokalnych stron dla swingersów, takich jak SpicyMatch.com:

# 1 - Adult Friend Finder

dorosły przyjaciel

Wyszukiwarka znajomych dorosłych to doskonała witryna przeznaczona dla osób pragnących nawiązać niezobowiązujące kontakty i romansować. Strona powstała i działa już od kilku lat. Do dziś społeczność rośnie i wiele osób codziennie się do niej zapisuje. W Wyszukiwarce Dorosłych Przyjaciół wszystkie seksualne pragnienia, fantazje, dziwactwa i fetysze doświadczane jednocześnie. Każdy może swobodnie wyrażać i odkrywać swoje ukryte pragnienia, nie martwiąc się zbytnio o bałagan w związku. Zarejestruj się teraz, znajdź swój odpowiednik i korzystaj z usług tej witryny.

Sprawdź nasze pełna recenzja AdultFriendFinder.com.

Plusy:

 • Rejestracja jest łatwa, a proces zajmie tylko minutę
 • Wielu użytkowników jest aktywnych każdego dnia
 • Otwarte na wszystkie rodzaje orientacji seksualnej
 • Twórz grupy i swobodnie publikuj blogi w celu gromadzenia informacji i interakcji
 • Oglądaj filmy i zdjęcia za darmo
 • Zdecydowanie zalecamy udostępnianie filmów i zdjęć

Wady:

 • Na tej platformie jest więcej mężczyzn niż kobiet

# 2 - 2kurwa.com

2kurwa nawigacja

Dla tych, którzy szukają niezobowiązującej randki i błyskawicznego połączenia, 2kurwa.com to idealna strona dla wszystkich Twoich potrzeb. Naprawdę pomaga poszczególnym osobom w znalezieniu najlepszego dopasowania, zamiast dawać fałszywe nadzieje publiczności. Szczycąc się 3 milionami unikalnych odwiedzających każdego dnia, a większość z nich się rejestruje, 2fuck.com stopniowo przejmuje internet z pluskiem. Ludzie z różnych środowisk zbierają się na tej stronie tylko w jednym celu: uprawiać seks. Niewątpliwie do końca dnia będziesz mieć wiele konfiguracji połączeń dzięki ich niesamowitemu systemowi dopasowywania kompatybilności.

Plusy:

 • Członkowie pochodzą z różnych części świata
 • Witryna została strategicznie zaplanowana i zaprojektowana tak, aby była przyjazna dla użytkownika
 • Darmowa rejestracja dla każdego

Wady:

 • Niewiele z jego funkcji jest dostępnych wyłącznie dla płatnych członków

# 3 - Banglokalni

banglokali

Z samej nazwy Banglocals nie jest zaskakujące, aby dowiedzieć się, jak działa strona. Bez względu na liczne portale randkowe w dzisiejszym Internecie, tylko kilka z nich zapewnia prawdziwe usługi w zakresie łączenia i randkowania. Wiele osób na tej stronie chce cię zerżnąć bez żadnych zobowiązań. Jeśli więc pragniesz seksualnej zabawy i przygody, pofolguj sobie i zarejestruj się.

Plusy:

 • Baza użytkowników jest zróżnicowana i niepowtarzalna
 • Witryna jest łatwa w użyciu, a interfejs jest prosty w nawigacji
 • Istnieje strona z często zadawanymi pytaniami, na której można lepiej zrozumieć witrynę lub naprawić drobne problemy
 • Rejestracja jest szybka, a podłączanie jest natychmiastowe
 • Połączenie się z kimś w pobliżu Twojej lokalizacji jest wysoce możliwe

Wady:

 • Wymagana płatna subskrypcja do korzystania z witryny

# 4 - Klub randkowy dla swingersów

klub randkowy dla swingersów

Jedna z pierwszych stron internetowych dla swingersów w historii, Swingers Date Club lub SDC, utrzymuje swoje zaangażowanie w zapewnianie niesamowitego miejsca dla swingersów. Głównie ma siedzibę w Europie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wielu swingersów z tych krajów zapisuje się i swobodnie wyraża swój styl życia.

Plusy:

 • Miliony członków, w większości w Stanach Zjednoczonych, Europie i Holandii
 • Oferuje 20-dniową subskrypcję próbną i może korzystać z 95% funkcji witryny, aby dać Ci przegląd, czy strona odpowiada Twoim gustom
 • Mnóstwo blogów i porad dotyczących seksu, zdrowia, podróży, swingersów, edukacji i tak dalej

Wady:

 • Dostępne tylko na stronie internetowej, bez wersji aplikacji

# 5 - Faswingersi

fabswingersi

Fabswingers to witryna z siedzibą w Wielkiej Brytanii i uważana za najtańszą witrynę Swinger w Internecie. Ma ponad 200,000 XNUMX członków, a od momentu jego uruchomienia codziennie rośnie liczba unikalnych użytkowników. Wszystkie funkcje strony są dostępne bez płacenia ani grosza. Ponadto możesz zapewnić, że profile są autentyczne, ponieważ wykorzystuje intensywny proces weryfikacji, aby uniemożliwić oszustom przenikanie do witryny.

Plusy:

 • Dostępne są czaty, fora i komunikacja wideo
 • Wielu członków w Wielkiej Brytanii

Wady:

 • Nie ma jeszcze wersji aplikacji

# 6 - Huśtawka Styl życia

swingowy styl życia

SLS lub powszechnie znany jako Swing LifeStyle to strona internetowa z siedzibą w USA, która zapewnia swingersom najlepszą platformę do odkrywania, rozwijania i doświadczania stylu życia swingersów. Popularny slogan „Rozpocznij swoją rewolucję seksualną” pokazuje, jak entuzjastycznie ludzie stojący za tą witryną podchodzą do niekonwencjonalnych związków i zamiany partnerów.

Więcej o Swinglifestyle.com.

Plusy:

 • Jedna z najstarszych stron poświęconych stylowi swingersów
 • Członkowie są bardzo aktywni każdego dnia na stronie
 • W największych miastach planowanych jest wiele wydarzeń
 • W celach informacyjnych dostępne są listy klubów swingersów w całym kraju

Wady:

 • Tylko członkostwo Premium umożliwia wysyłanie wiadomości do ludzi

# 7 - Kasydie

Kasia

Kasidie ​​to kolejna niesamowita strona internetowa, która zaspokaja potrzeby ludzi, szczególnie w stylu życia swingersów. Witryna jest przeznaczona głównie dla par, które chcą spotykać się z innymi swingersami, angażować się w czynności seksualne i uczestniczyć w wydarzeniach towarzyskich. Kasidie ​​oferuje wiele sposobów i połączeń, dzięki którym można spotkać i ćwiczyć styl życia swingersów. Witryna zawiera również miernik płci, w którym członkowie mogą oceniać według skali profile innych członków.

Twój koszyk nasza pełna recenzja Kasidie.com.

Plusy:

 • Istnieją imprezy organizowane lokalnie, w kraju i za granicą
 • Oferuje podróż i spotkanie na krótki czas
 • Baza użytkowników jest duża i każdego dnia wielu aktywnych członków

Wady:

 • Darmowe konta nie mogą wyświetlać profili innych członków

# 8 - junior.org

junior.org

Squirt to platforma randek wideo online, która umożliwia homoseksualistom z całego świata rozmowę wideo za pośrednictwem pojedynczego przekazu wideo na żywo. W 1999 roku Squirt założył i nadal jest jedną z pierwszych stron internetowych poświęconych randkom homoseksualnym. Początkowo miało to być miejsce, w którym homoseksualne osoby samotne mogą koordynować spontaniczne randki i odkrywać rejsy. Od tego czasu cel platformy stosunkowo nigdy się nie zmienia.

Plusy:

 • Członkowie są liczni i różnorodni
 • Profile członków są wyczerpujące i szczegółowe
 • Funkcje wyszukiwania wykorzystują bazy lokalizacji dla większej wygody

Wady:

 • Jeszcze niedostępna jako aplikacja
 • Nie dla osób szukających długotrwałych związków

# 9 - Fling.com

Fling ma ekscytujące funkcje spakowane w jednym miejscu randkowym. Koncentruje się na pomocy osobom i parom w odkrywaniu powiązań umożliwiających osobiste lub wirtualne doświadczenia seksualne, zarówno heteroseksualne, jak i inne. Fling.com stał się kolosalnym rajem dla przyjemności od ponad dwóch dekad, w interesie zapewnienia parom satysfakcji i satysfakcji. Przeglądaj seksowne zdjęcia, prywatne informacje i przyjemności z najlepszego na świecie serwisu randkowego dla milionów ludzi na całym świecie.

Plusy:

 • Stymulujący seksualnie interfejs i dynamiczny charakter projektu
 • Baza użytkowników jest duża i masywna
 • Witryna oferuje 3-miesięczną gwarancję, że będziesz zaliczyć

Wady:

 • Test zgodności nie jest dostępny

# 10 - Wyszukiwarka znajomych-X

Wyszukiwarka znajomych-X

W świecie witryn randkowych dla swingersów FriendFinder-X zyskał sobie reputację. Zapewnianie rozrywki i grupy przyjmujących uczestników jest powszechne. W tej przestrzeni nie ma miejsca na sądy i krytykę. Wszyscy uczestnicy mogą robić, co chcą, otwarcie i zaryzykować bez wątpienia każdego. Więc jeśli masz ochotę na związek seksualny, swingers, orgię, imprezy domowe, fetysze i kilka innych, to jesteś odpowiedni dla FriendFinder-X. W sieci jest wiele osób, które desperacko szukają intymnych kontaktów i każdy czeka na fantastyczną przyjemność.

Więcej o Friendfinder-x tutaj.

Plusy:

 • Sortuj członków, filmy i zdjęcia według tego, co jest na topie i zyskuje na popularności
 • Dostępne są funkcje sortowania i filtry zaawansowane
 • Zachęcamy do dostosowywania profili

Wady:

 • Możesz wysyłać wiadomości tylko do innych członków, jeśli subskrybujesz, aby zostać członkiem premium

# 11 - alt.com

alt.com strona główna

ALT.com to platforma dla osób angażujących się w niekonwencjonalne rodzaje intymnych relacji i intymności. Ta strona zawiera opcje, których zdecydowanie nie możesz znaleźć na najpopularniejszej obecnie platformie w Internecie, od niezwykłych fetyszy po niekonwencjonalne marzenia. Przeżyj erotyczną radość z niekonwencjonalnego seksu. Zapewnianie sprośnego seksu niewoli, BDSM, pełnego przygód seksu, romantycznych kochanków, najgłębszych pragnień, swingersów, randek seksualnych i wielu innych.

pełny recenzja ALT.com.

Plusy:

 • Aktywni członkowie szukają przypadkowych spotkań
 • Baza użytkowników jest duża
 • Dostępne jest bezpłatne członkostwo w serwisie

Wady:

 • Interfejs i projekt są dość zagmatwane
 • Ograniczone funkcje dla bezpłatnych kont

# 12 - BezpłatnePodłączenieAffair

Bezpłatna sprawa podłączania

Freehookupaffair.com to godna platforma do romansowania i swobodnego seksu. To tutaj możesz odkryć i doświadczyć milionów podobnie myślących ludzi, którzy bawią się i spełniają swoje erotyczne pragnienia. Witryna promuje specjalną koncepcję, aby uwzględnić osoby o podobnych zamiarach w swobodnych randkach. Próbując odkryć partnerstwa bez zobowiązań, ludzie masowo przyjeżdżają tutaj. Stosują kilka zestawów zasad i procedur, które zachęcają jednostki przez ograniczony czas do szukania znajomości, ale ostatecznie będą mieli razem dużo czasu.

Plusy:

 • Idealny dla osób poszukujących relacji bez zobowiązań
 • Projekt strony jest prosty, ale elegancki
 • Nawigacja jest płynna i prosta
 • Możesz przeczytać pozytywne opinie na temat strony

Wady:

 • Sekcja FAQ jest niedostępna
 • Obsługa klienta jest dostępna wyłącznie dla płatnych członków

# 13 - Swinger Social (alternatywny plac zabaw)

SwingerSpołeczności

SwingerSocial ma dokładne funkcje zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych swingersów. Będziesz świadkiem prawdziwych swingersów, którzy chętnie będą gotowi do gry na tej platformie. Wszyscy są otwarci, a ich język nie podlega kontroli. Skontaktuj się i zaplanuj lokalne wydarzenia na orgię, czwórkę, a nawet seks intymny z kilkoma uczestnikami na stronie. Podczas rejestracji wystarczy podać zweryfikowany adres e-mail i gotowe. SwingerSocial wykorzystuje łatwy, ale przejrzysty projekt strony internetowej, umożliwiając użytkownikom łatwe poruszanie się po witrynie.

UWAGA: Połączył się z ALTPlayground.com.

Plusy:

 • Bezpłatne tworzenie pokojów rozmów, rozmów wideo lub rozmów głosowych w celu wygodniejszej komunikacji
 • Wersja mobilna witryny działa podobnie do wersji komputerowej
 • Możesz bezpłatnie przeglądać zdjęcia z gorącymi i erotycznymi motywami

Wady:

 • Brak polityki zwrotów
 • Stany Zjednoczone i Kanada preferują korzystanie z tej witryny

# 14 - Flirt.pl

Flirt.pl

Swingersi, pary i single nieustannie rozmawiają o platformie Flirt.com na całym świecie. Ta strona internetowa zapewnia szeroką gamę bezpłatnych funkcji, które przyczyniają się do spełniania fantazji erotycznych i intymnych relacji poprzez wspieranie jej użytkowników. Ma ponad siedemdziesiąt milionów profili zbudowanych na tej stronie, zgodnie z jej rekordami, i na pewno zostanie zablokowany.

Ponadto platforma gwarantuje, że wszystkie usługi dostępne na tej stronie są całkowicie bezpłatne i nie można napotkać żadnych dodatkowych ukrytych opłat w przyszłości. Płatne członkostwo może jednak zapewnić użytkownikom przywilej wyświetlania większej ilości informacji w najlepszych wynikach wyszukiwania. Rejestracja nie jest dylematem dla każdego, ponieważ w serwisie zastosowano rozsądną, szybką i zwięzłą metodę.

Plusy:

 • Funkcje są bezpłatne
 • Projekt i układ strony jest prosty i przejrzysty
 • Wiele uprawnień do czatowania z innymi członkami
 • Wersja aplikacji strony jest dostępna do pobrania zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android

Wady:

 • Brak gwarancji

Na wynos

W stylu życia swingersów znalezienie najlepszej i najlepszej platformy, która akceptuje niekonwencjonalne sposoby randkowania, może być niezwykle skomplikowane. W tym celu większość witryn randkowych obsługuje obecnie tradycyjne połączenia i konwencjonalne połączenia. Dobrze, teraz w centrum uwagi znajdują się szerokie innowacje i wiele osób zaspokaja ekskluzywne potrzeby swingersów.

Aby zaoszczędzić dużo czasu, przewijaj i przeglądaj strony wymienione powyżej, ponieważ wszystkie z nich stanowią obiecującą drogę do stylu życia swingersów. Wszystkie osoby dołączające do każdej z witryn pozwoliły odkryć, doświadczyć i wyrazić swoje pragnienie i ciekawość huśtania się, nie martwiąc się zbytnio ocenami i krytyką wokół.

Jeśli wydajesz się oszołomiony ogromnymi wyborami powyżej, oto moje trzy najważniejsze osobiste preferencje oprócz SpicyMatch.com:

Wszystko to ma na celu przekształcenie tradycyjnych randek i randek w bardziej ekscytującą i pełną zabawy przygodę. Naprawdę niezwykła okazja do spełnienia najgłębszych pragnień i fantazji seksualnych razem z ludźmi o podobnych przekonaniach. Jeśli chcesz zostać członkiem rosnącej społeczności swingersów, zanurz się w przyjemnej, oszałamiającej i zachwycającej przygodzie seksualnej.

ikona podobnych witryn Wszystkie 13 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Prawdziwi Swingersi i 12 najlepszych witryn randkowych dla swingersów, takich jak RealSwingers.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RealSwingers.com Przygotuj się na podróż do RealSwingers.com, ulubionego miejsca, gdzie swingersi mogą nawiązać kontakt i dodać trochę pikanterii swojemu życiu. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej stronie i o tym, ile fantazji swingersów spełniła. Ale z […]

Przeczytaj recenzję

Swinger Zone Central & Top 12 niesamowitych witryn randkowych dla swingersów i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak SwingerZoneCentral.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingerZoneCentral.com Hej, zapnij pasy, jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem randek ze swingersami i zawsze szukasz oszałamiających wrażeń zbliża się randka! SwingerZoneCentral.com jest niczym gwiazda rocka internetowych serwisów randkowych, twierdząca, że ​​jest najlepsza na […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Swingles i 12 witryn randkowych dla swingersów, które trzeba odwiedzić, takich jak Swingles.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Swingles.com Swingles to najlepszy plac zabaw dla swingersów głodnych seksownych szaleństw! To nie jest portal randkowy twojej babci; to popularne miejsce dla spragnionych swobodnej zabawy. Od samego początku Swingles otwarcie mówi o swoim klimacie – bez owijania w bawełnę; […]

Przeczytaj recenzję

99FLAVORS & 12 najlepszych serwisów randkowych dla swingersów oraz inne darmowe i premium serwisy randkowe, takie jak 99flavors.com Pokaż mi 12 alternatyw dla 99flavors.com Hej, czy masz ochotę na przygodę i szukasz ekscytacji w swoim życiu miłosnym? W takim razie 99flavors.com może być dla Ciebie idealną platformą! Ta platforma internetowa jest dostosowana do potrzeb osób, które są otwarte na odkrywanie […]

Przeczytaj recenzję

Wasteland i 12 najlepszych witryn z fetyszami i BDSM, takich jak Wasteland.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Wasteland.com Kup trochę dziwacznych rzeczy i różne skarby na Wasteland.com. Nazwa tej strony brzmi ironicznie w stosunku do oferowanych przez nią smakołyków. Twoje pragnienia związane z fetyszem zostaną zaspokojone ogromną kolekcją BDSM i innych orgazmicznych scenariuszy porno. Wasteland to profesjonalnie […]

Przeczytaj recenzję

Scambistipercaso (Swingers By Chance) i 12 najlepszych lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden we Włoszech w zakresie huśtania i doggingu […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fetish.com i TOP-12 BDSM i serwisy randkowe Lubię fetysz.com Pokaż mi 12 alternatyw dla fetish.com Czy lubisz szorstkie i perwersyjne pożądliwe apetyty na BDSM? Niepewny? Cóż, rozumiem. Niektórzy uważają, że nie są perwersyjni (wystarczająco), ponieważ wstydzą się swoich fetyszy lub mają ograniczony zakres własnych pragnień. Zgodziłbym się […]

Przeczytaj recenzję

BDSMDate Review & Top 12 Fetish and BDSM Sites, like BDSMdate.com Show 12 Alternatives for BDSMDate.com: W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date jest zatwierdzoną i popularną witryną randkową. Platforma przeznaczona jest dla osób otwartych i poszukujących kogoś, z kim mogą podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych […]

Przeczytaj recenzję

SpicyMatch & TOP 14 stron Swingerów, które trzeba odwiedzić, jak SpicyMatch.com Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. Tak więc w tym miejscu pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Swingtowns i 11 TOP serwisów randkowych dla swingersów, takich jak Swingtowns.com Pokaż mi 11 alternatyw dla Swingtowns.com Jeśli chodzi o seks, słowo swingowanie może być znane kilku osobom. Osoby, które angażują się w swingowanie, zwykle obejmują zarówno osoby samotne, jak i zaangażowane związki. Generalnie dzieje się tak z różnych powodów, albo w celu zwiększenia jakości i ilości płci […]

Przeczytaj recenzję

SwapFinder i podobne 12 najwyżej ocenianych BDSM, Swinger Hookup Sites URL: https://swapfinder.com Pokaż 12 Swinger / BDSM Dating Alternatives for Swapfinder.com To totalny kłopot, gdy spędzasz tygodnie i ćmy przesuwając palcem w lewo lub w prawo aplikacje randkowe, ale nadal nie mogę znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, kiedy znajdziesz dopasowanie, oni […]

Przeczytaj recenzję

Swingular URL: https://swingular.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla swingersów, takich jak Swingular.com Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność w sieciach społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli nie jesteś w ścisłym związku, a eksploracja seksualna jest czymś, co cię podnieca - możesz szukać osób z podobnymi załamaniami lub fetyszami lub po prostu takim samym stylem życia swingersów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę witryn, na których możesz znaleźć różnych partnerów swingersów, więc sprawdź je (nr 1 niekoniecznie oznacza […]

Przewiń do góry