Aktualizacja: 26 maja 2024 r

Scambistipercaso (Swingersi przez przypadek)

& Top-12 lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it

Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it

Scambistipercaso główne

Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden wśród włoskich portali randkowych o swingowaniu i doggingu. To tutaj możesz spotkać tysiące lokalnych swingersów, aby rozmawiać, spotykać się i wymieniać! Scambistipercaso ma również reklamy, kluby, grupy, imprezy i kilka sekcji, które zaspokoją Twój swingowy styl życia. Z pewnością nie jest to zwykły serwis randkowy dla swingersów, podobnie jak tradycyjne platformy, ponieważ oferuje więcej, niż można oczekiwać. W każdym razie przejdźmy od razu do sedna i wykopmy nieco bardziej Scambistipercaso poniżej.

Oficjalny adres URL: https://www.scambistipercaso.it/

Swingujący i dopingujący styl życia Scambistipercaso

Scambistipercaso to ekscytujące miejsce we Włoszech. Istnieje od 2018 roku, ale mimo to, że jest nowy, przyciągnął wielu użytkowników we Włoszech. Być może w tym miejscu jest mnóstwo swingersów z polyamorous doggers. Jestem również pod wrażeniem przyjaznej atmosfery strony, biorąc pod uwagę, że jest ona otwarta i pozwala na interakcję i zaangażowanie wszystkich rodzajów seksualności. Tak więc, bez względu na to, czy jesteś gejem, lesbijką, transem czy hetero, Scambistipercaso zaprasza na zabawę swingersów!

Z pewnością dzięki odpowiednim linkom, reklamom i rekomendacjom Scambistipercaso znalezienie idealnego swingera byłoby znacznie łatwiejsze. Nie wspominając o tym, że ma niesamowite narzędzia, funkcje i funkcje wyszukiwania, które są wygodnie wykonane, aby przyspieszyć przeglądanie.

Prywatne i dorosłe czaty Scambistipercaso dla swingersów

Prywatne rozmowy

To właśnie lubię w Scambistipercaso — ma czat na miejscu i funkcje kamery na żywo, które pomagają w nawiązaniu kontaktu z innymi swingersami przed spotkaniem. Możesz dodać kilku znajomych swingersów i rozmawiać z nimi oraz wymieniać się z nimi zdjęciami lub filmami za pośrednictwem czatów. Kiedy pisałem tę recenzję, w sieci było tysiąc użytkowników, więc lepiej dołącz do nich i zobacz, kto aktualnie gra dla dzikiej zabawy!

Pokazy kamer dla dorosłych

Pokój rozmów Scambistipercaso

Tymczasem, jeśli wolisz bardziej pikantne i gorące, Scambistipercaso ma również fantastyczne transmisje wideo i pokazy kamer dla wszystkich. Fajnie jest sprawdzić i znaleźć występy erotyczne wielu członków na całym świecie. W tej chwili witryna umożliwia każdemu użytkownikowi strumieniowanie maksymalnie pięciu pokazów kamer i maksymalne wykorzystanie czasu. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie jednoczesnego oglądania pięciu (5) kamerek, ponieważ osobiście wolę skupić się na jednej dziewczynie z kamerą.

Czaty grupowe

Funkcja czatu grupowego Scambistipercaso pozwala użytkownikom rozmawiać z innymi swingersami za pomocą systemu przesyłania wiadomości na miejscu. Jednak jedynymi osobami, z którymi możesz rozmawiać w tym pokoju rozmów, są te, które się w nim znajdują. Oznacza to, że ktokolwiek dołączy do czatu grupowego, będzie interakcją. Oczywiście możesz zaprosić konkretnych znajomych do dołączenia. Funkcja czatu grupowego obejmuje również kamerę internetową, dzięki czemu każdy może się widzieć, kiedy chce. Wielu użytkowników woli korzystać z czatu grupowego Scambistipercaso, aby ocenić i porozmawiać z innymi swingersami przed zaplanowaniem spotkania.

Historie swingerów na Scambistipercaso.it

Historie Scambistipercaso

Zaskoczyło mnie, że Scambistipercaso ma również sekcję, w której można przeczytać kilka erotycznych i wyjątkowych historii bezpośrednio od samych swingersów. Te historie są prawdziwe i możesz dowiedzieć się, jak działa swingerski styl życia (jeśli nadal jesteś w tym nowy).

Zdecydowanie te Scambistipercaso to nie tylko zwykłe opowieści, ale pełne fantastycznych historii i doświadczeń. Możesz znaleźć te historie gdzie indziej, więc jestem pewien, że pokochasz każdą z nich. Jakiś czas temu miałem kilka odczytów i o rany, nie myliłem się! Zdecydowanie wyznaczyły standard pobudzania mojej wyobraźni. A jeśli Ty też chcesz podzielić się swoim, możesz to zrobić. Ta funkcja jest bezpłatna i pozwala całym Włochom (lub światu) przeczytać, jak zabawny i ekscytujący jest swingowy styl życia i bycie w społeczności swingersów!

Dogging Service Scambistipercaso

Scambistipercaso dogging

Co masz na myśli mówiąc „Dogging”? Niektórzy z was mogą nie wiedzieć o psie, ponieważ jesteśmy zorientowani na swingujący styl życia. W każdym razie dogging jest podobny do swingera, jeszcze bardziej zabawny i ekshibicjonistyczny. To forma aktywności seksualnej w miejscach publicznych dla rozrywki erotycznej. Wiele osób uprawiających swingowy styl życia jest również zainteresowanych lub było zaangażowanych w dogging. Kto by nie chciał, prawda? To zabawne, spełniające fantazję i zdecydowanie satysfakcjonujące!

Na szczęście dla nas Scambistipercaso ma specjalną sekcję, w której możesz eksperymentować z psim stylem życia. Ta funkcja zaczęła się jako żądanie, dopóki zapotrzebowanie nie wzrosło, więc Scambistipercaso upewniło się, że spełniło ją JAK NAJSZYBCIEJ. Teraz ludzie mogą cieszyć się angażowaniem kilku członków — czy to par, singli, czy po prostu każdego otwartego na dogging.

Co więcej, Scambistipercaso wymieniło kilka fantastycznych miejsc, lokalizacji i miejsc, w których można bezpiecznie pochwalić się psimi zajęciami. W rzeczywistości wiele osób używało tych miejsc i z powodzeniem wyrażało swoją seksualność publicznie. Dogging to ekscytujące doświadczenie, ale bez starannej praktyki i przemyślenia może zmienić się w przerażające spotkanie. Oczywiście Scambistipercaso zapewnia, że ​​ich zalecenia są bezpieczne i legalne dla celów psich.

Zasady doggingu

Tak więc, zanim zgodzisz się na jakiekolwiek ustalenia dotyczące psa, upewnij się, że rozumiesz wszystkie zasady dotyczące tego rodzaju aktywności. Musisz dokładnie zrozumieć, jak to działa. Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że dogging zawsze kończy się seksem. Ponadto na stronie znajdują się reklamy przeznaczone do doggingu, więc upewnij się, że używasz ich, aby zapewnić udane doświadczenie. Ostatecznie nie zapomnij cieszyć się i bawić z psim doświadczeniem! Tylko to się liczy.

Kluby swingersów, grupy i imprezy na Scambistipercaso.it

Kluby erotyczne dla swingersów

Kluby Scambistipercaso

Scambistipercaso ma obszerną listę dostępnych klubów swingersów we Włoszech. Znajdź idealne kluby lub ekskluzywne wydarzenia dla swingersów takich jak Ty, jeśli chcesz dołączyć do zabawy. Możesz przeczytać recenzje i szczegółowe informacje na liście, więc jestem pewien, że Scambistipercaso naprawdę może ci pomóc. Sprawdziłem kilka polecanych klubów w okolicy i wszystkie są świetne. Każda ma inną tematykę i dopasowuje się według unikalnych preferencji.

Oto niektóre z klubów, które sprawdziłem: Elite Club Exclusive Naturist Spa, Club Privè Aphrodite, Club Privé Ferment i La Maison de l'Amour Club Pive. Capriccio Club Prive, Bolero Palace, Fashion Club Milan, Glam and Chic, Flirt Club, Le Chic – Naturist Club, Certain Nights – Spa & Privee też były świetnymi miejscami!

Grupy swingersów

Grupy Scambistipercaso

Nie wszyscy swingersi cieszą się podobnym stylem swingowania, niektórzy wolą bardziej specyficzne, podczas gdy inni wolą inne rzeczy. Dlatego Scambistipercaso utworzyło na swojej stronie sekcję poświęconą Grupom Swingers. Ta sekcja pozwala ludziom poznać innych swingersów i dzielić się zainteresowaniami. Ale to, co bardziej podoba mi się w tej grupie, to to, że nie skupia się wyłącznie na swingersach, ponieważ jest otwarta na inne dziedziny, takie jak sport, ogrodnictwo, gotowanie i inne.

Byłem dość ciekawy, więc przetestowałem to i znalazłem ekscytujące grupy, takie jak Sex Has No Age – Real BSX i dojrzałe pary, Pleasure według złego wilka, Group for Games Mantua, The Fellatrici Club i Puglia Bari & Surroundings.

Imprezy swingersów

Impreza Scambistipercaso

Nie ma nic lepszego niż bycie na imprezie pełnej swingersów. To musi być jak niebiańskie uczucie być otoczonym przez ludzi, którzy podzielają te same zainteresowania i styl życia co ty. Tak więc, jeśli to brzmi niesamowicie, sprawdź listę Swinger Party firmy Scambistipercaso. Ma mnóstwo reklam, w których możesz spotkać się i poznać niezapomnianych przyjaciół we Włoszech. Pomiń wirtualne bzdury i po prostu imprezuj!

Swinger osobiste reklamy Scambistipercaso

Reklamy Scambistipercaso

Scambistipercaso ma różne reklamy osobiste dostępne na stronie, na której można znaleźć idealnych swingersów na noc pełen emocji i zabawy. Zawiera mnóstwo reklam dla par, mężczyzn, kobiet, gejów, lesbijek, osób trans i nie tylko. Więc jestem prawie pewien, że znajdziesz idealne dopasowanie.

Strona zawiera ogłoszenia dla par, kobiet i mężczyzn szukających swingersów do sekcji dla par. Reklamy Gay Couple zawierają również reklamy osobiste poszukujące par homoseksualnych, mężczyzn lub kobiet. Tymczasem pojawiają się reklamy przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i par szukających swingerek. Niektóre reklamy podobnie koncentrowały się na mężczyznach lub gejach szukających mężczyzn/gejów. Wreszcie, reklamy dla par, mężczyzn i kobiet poszukujących swingersów grupowych nie miały reklam od dłuższego czasu.

Lokalni Swingersi we Włoszech na Scambistipercaso.it

Lokalni swingersi Scambistipercaso

Byłem pod ogromnym wrażeniem, gdy zobaczyłem ogromny katalog swingersów Scambistipercaso. Ma wiele miejsc, w których można znaleźć wszystkich swingersów we Włoszech — czy to single, pary, czy grupy. Widziałem tu kilka popularnych lokalizacji, w tym Bari z ponad 270 członkami, Bergamo z ponad 260 członkami, Bolonia z ponad 350 członkami i Cagliari z ponad 160 członkami. Niektóre miejsca mają również imponujących członków, jak Palermo z ponad 200 członkami, Verona z ponad 270 członkami, Vicenza z ponad 160 członkami i Rimini z ponad 140 członkami.

Ponadto Scambistipercaso ma swingersów w niektórych wspólnotach autonomicznych, takich jak Abruzja, Basilicata, Kalabria, Kampania, Emilia-Romania, Friuli-Wenecja Julijska, Lacjum, Liguria, Lombardia, Marche, Piemont, Apulia, Sardynia, Sycylia, Toskania, Trydent-Górna Adyga, Umbria i Wenecja Euganejska. Społeczności te mają średnio od 200 do tysiąca członków, więc jestem pewien, że znajdziesz tam mnóstwo swingersów.

Bezpieczeństwo i anonimowość członków

Czat Scambistipercaso

Scambistipercaso chroni prywatność i anonimowość swoich członków. Nigdy nie będą wymagać podania prywatnych informacji o sobie, w tym imienia, daty urodzin lub wieku. Z pewnością strona ma wszystko dyskretne, ponieważ nie każdy chętnie pochwaliłby się swoim swingującym stylem życia. Scambistipercaso szanuje to, więc zapewnili, że wszystkie szczegóły dotyczące Ciebie będą pod Twoją kontrolą. Poza tym Scambistipercaso nie zniechęca Cię do całkowitego zaprzestania idei dzielenia się rzeczami osobistymi, ale zamiast tego zachęca do wzięcia na siebie ostrożnej odpowiedzialności, z kim się angażujesz.

Plusy i minusy Scambistipercaso.it

Plusy:

 • Największy katalog
 • Aktyw
 • Wyłącznie dla swingersów i dogów
 • Liczne funkcje
 • Członkowie prywatni i anonimowi
 • Ma imprezy, grupy i kluby dla swingersów
 • Wolny w użyciu

Wady:

 • Lokalizacje znajdują się we Włoszech

Top-12 lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, podobnych do Scambistipercaso.it:

# 1 - Klub randkowy dla swingersów

strona główna swingersdateclub

Jedna z pierwszych stron internetowych dla swingersów w historii, Swingers Date Club lub SDC utrzymuje, że wzmacnia swoje zaangażowanie w zapewnianie fantastycznego miejsca dla swingersów. Przede wszystkim ma siedzibę w Europie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wielu swingersów z tych krajów rejestruje się i swobodnie wyraża swój styl życia.

Oto pełna recenzja Swingers Date Club.

Plusy:

 • Miliony członków, w większości w Stanach Zjednoczonych, Europie i Holandii
 • Oferuje 20-dniową subskrypcję próbną i może korzystać z 95% funkcji witryny, aby dać Ci przegląd, czy strona odpowiada Twoim gustom
 • Mnóstwo blogów i porad dotyczących seksu, zdrowia, podróży, swingersów, edukacji i tak dalej

Wady:

 • Dostępne tylko na stronie internetowej, bez wersji aplikacji

# 2 - Flirt.pl

flirt.pl

Swingersi, pary i single nieustannie rozmawiają o platformie o nazwie Flirt.com na całym świecie. Ta strona internetowa zapewnia szeroką gamę bezpłatnych funkcji, które wspierają jej użytkowników w spełnianiu erotycznych fantazji i intymnych związków. To ma ponad siedemdziesiąt milionów profili zbudowanych na tej stronie, zgodnie z jej zapisami, i bez wątpienia ulegnie zacięciu.

Co więcej, platforma gwarantuje, że wszystkie usługi dostępne na tej stronie są całkowicie bezpłatne i nie można napotkać żadnych dodatkowych ukrytych opłat w przyszłości. Jednak płatne członkostwo może zapewnić użytkownikom przywilej wyświetlania większej liczby w najlepszych wynikach wyszukiwania. Rejestracja nie jest dylematem dla każdego, ponieważ strona internetowa stosuje rozsądną, szybką i zwięzłą metodę.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną recenzję Flirt.com.

Plusy:

 • Funkcje są bezpłatne
 • Projekt i układ strony jest prosty i przejrzysty
 • Wiele uprawnień do czatowania z innymi członkami
 • Wersja aplikacji strony jest dostępna do pobrania zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android

Wady:

 • Brak gwarancji

# 3 - Kasydie

interfejs kasidie

Kasidie ​​to kolejna fantastyczna strona internetowa, która zaspokaja potrzeby ludzi, szczególnie w stylu życia swingersów. Strona jest przeznaczona przede wszystkim dla par, które chcą spotykać się z innymi swingersami, angażować się w czynności seksualne i uczestniczyć w wydarzeniach towarzyskich. Kasidie ​​oferuje wiele sposobów na poznanie i ćwiczenie swingowego stylu życia. Strona zawiera również miernik płci; przy czym członkowie mogą oceniać według skali profile innych członków.

Recenzja Kasidie ​​tutaj.

Plusy:

 • Istnieją imprezy organizowane lokalnie, w kraju i za granicą
 • Oferuje podróż i spotkanie na krótki czas
 • Baza użytkowników jest duża i wielu aktywnych członków każdego dnia

Wady:

 • Darmowe konta nie mogą wyświetlać profili innych członków

# 4 - Faswingersi

fabswingersi

Fabswingers to witryna z siedzibą w Wielkiej Brytanii i uważana za najtańszą witrynę Swinger w Internecie. Od momentu uruchomienia ma ponad 200,000 XNUMX członków i unikalnych codziennych odwiedzających. Wszystkie funkcje strony są dostępne bez płacenia ani grosza. Co więcej, możesz zapewnić, że profile są autentyczne, ponieważ wykorzystuje intensywny proces weryfikacji, aby uniemożliwić oszustom penetrację witryny.

Plusy:

 • Dostępne są czaty, fora i komunikacja wideo
 • Wielu członków w Wielkiej Brytanii

Wady:

 • Nie ma jeszcze wersji aplikacji

# 5 - Wyszukiwarka znajomych-X

Wyszukiwarka znajomych-X

FriendFinder-X stworzył dla siebie nazwę w dziedzinie serwisów randkowych dla swingersów. Popularne jest zapewnianie rozrywki i społeczności witających członków. W tej strefie nie ma miejsca na osąd i krytykę. Wszyscy członkowie mogą swobodnie robić, co chcą i bez obaw docierać do innych.

Tak więc, jeśli jesteś w trójkącie, swingersów, orgii, przystawek, załamań i wielu innych, to FriendFinder-X jest dla Ciebie bezbłędnie odpowiedni. Z ponad milionem odwiedzających każdego miesiąca, większość z nich zostaje oficjalnymi członkami. Rzeczywiście, wiele osób aktywnie szuka nieformalnych spotkań w witrynie, a Ty czekasz na wspaniałą ucztę.

Sprawdź recenzję FriendFinder-X.

Plusy:

 • Automatycznie sortuje filmy, członków i zdjęcia zgodnie z trendami i popularnością
 • Dostępne jest zaawansowane sortowanie i filtrowanie
 • Członkowie mogą w dużym stopniu dostosowywać swoje profile

Wady:

 • Komunikacja z innymi członkami jest dostępna tylko dla członków premium
 • Filmy, czaty i wysyłanie prezentów za cenę

# 6 - Uwielbiam Voodoo

miłość voodoo

Strona dla swingersów i platforma mediów społecznościowych jednocześnie, Love Voodoo to idealne miejsce dla swingersów i osób zainteresowanych seksem i stylem życia swingersów. Jest to doskonała okazja, aby ludzie mogli kierować swoimi pragnieniami seksualnymi i przez cały czas wyrażać napięcie seksualne. Członkowie tutaj są wyluzowani i aktywnie poszukują parującej rozrywki. Witryna zapewnia wszystkim swoim członkom wolne od osądów środowisko dla nowych odwiedzających lub członków, więc nie musisz się martwić o zanurzanie palców u nóg. Przede wszystkim wszystkie wrażliwe informacje i transakcje płatnicze są bezpieczne i zabezpieczone.

Plusy:

 • Angażuj się i komunikuj z prawdziwymi swingersami
 • Zapraszamy doświadczonych i amatorskich swingersów
 • Darmowa wersja ma dostęp do większości jego funkcji

Wady:

 • Projekt strony internetowej jest stary i może być mylący w nawigacji

# 7 - Swingles.com

huśtawki

Strona wysokiej jakości, która zapewnia wszechstronne narzędzia i funkcje dla stylu życia swingersów, właśnie tu pojawiła się. Swingles ma tysiące członków i oferuje singli, pary i swingers możliwość odkrywania stylu życia swingersów bez osądzania. Ma szybki i łatwy proces rejestracji, a Twoje konto jest gotowe do pracy. Jeśli czujesz się niekomfortowo z pokazywaniem się w Internecie, witryna pozwala przejść w tryb niewidoczny i przesyłać seksowne zdjęcia. Inni członkowie mogą go wyświetlać tylko na zaproszenie właściciela konta.

Plusy:

 • Wielu członków zainteresowanych swingowaniem
 • Dostępne są pokoje rozmów i czaty na żywo

Wady:

 • Początkowo nowicjusze mogą uznać ją za mylącą

# 8 - Pikantny mecz

Pikantny mecz

Znana z przyjemności, informacji, darmowej i rozrywkowej strony SpicyMatch wprowadza społeczność swingersów na najwyższym poziomie. Korzystając z bezpłatnego konta, członkowie mogą poruszać się po wszystkich funkcjach na stronie i lokalizować pary, single i grupy na imprezie lub imprezie dla swingersów.

SpicyMatch zapewnia członkom swobodę utrzymywania zawartości swoich kont publicznych lub prywatnych. Niektórzy ludzie mogą nie czuć się komfortowo, ukrywając rzeczy, aby inni mogli je zobaczyć. Przede wszystkim system walidacji witryny zapewnia wszystkich jej członków, że oszuści nie mogą zwabić. Założyciele zbudowali tę stronę tylko po to, by dać miejsce na swingersy styl życia.

Oto recenzja SpicyMatch.

Plusy:

 • Dostępne są fora dla swingersów
 • Rejestracja jest szybka i łatwa
 • Aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania
 • Funkcje są różnorodne i pomocne
 • Wielu członków jest aktywnych każdego dnia
 • Znalezienie członków o podobnych zainteresowaniach jest łatwe

Wady:

 • W witrynie dostępne są funkcje, do których mają dostęp tylko płatni członkowie

# 9 - alternatywny plac zabaw

SwingerSpołeczności

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy weteranem swingersów, Altplayground (znany również jako SwingerSocial) ma dokładnie dla Ciebie funkcjonalność. Na tej stronie zobaczysz, jak przychodzą do gry prawdziwi swingersi. Wszyscy są otwarci, a ich słownictwo nie obejmuje krytyki. Skontaktuj się z innymi członkami i umów się na lokalne randki na trójkąt, orgię lub romantyczny seks. Wszystko, co musisz zrobić, to podać prawidłowy adres e-mail podczas rejestracji i możesz już iść. Witryna Altplayground ma świeżo wyglądający, ale prosty interfejs, który pozwala użytkownikom bezproblemowo poruszać się po witrynie. SwingerSocial połączył się teraz z AltPlayground.com.

Plusy:

 • Członkowie mogą tworzyć pokoje rozmów, aby komunikować się z innymi członkami za pomocą czatów wideo lub głosowych
 • Wersja mobilna jest dostępna i działa dobrze
 • Do obejrzenia są seksowne i erotyczne galerie zdjęć

Wady:

 • Brak polityki zwrotów za płatne członkostwo
 • Swingers w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych są bardziej korzystni na tej stronie

# 10 - Styl życia swingersów

swinger styl życia

Motto strony Swinger Lifestyle można porównać do Swingtowns. To coś więcej niż typowa platforma randkowa, ponieważ członkowie mają możliwość poznania stylu życia, zanim zanurzą się w przypadkowe spotkania seksualne. Jest to korzystne dla początkujących, ponieważ uzyskają wszechstronne zrozumienie i oczekiwania dotyczące swingu. Informacje zawarte w Swinger Lifestyle obejmują słowniki, napoje i tak dalej.

Plusy:

 • Członkowie są aktywni każdego dnia
 • Imprezy są dostępne i planowane w dużych miastach znajdujących się na stronie
 • Na całym świecie zarejestrowanych jest ponad 16 milionów członków
 • Każdego miesiąca na całym świecie jest ponad pięć milionów odwiedzających

Wady:

 • Członkowie Premium mogą używać tylko wiadomości
 • Korzystanie z Facebooka jako opcji rejestracji nie jest dostępne

# 11 - 99 SMAKÓW

99 SMAKÓW

Uważany za jeden z największym zasięgiem i wiodący serwis randkowy i swingers, 99flavors może pochwalić się 95 milionami członków na całym świecie. Strona zasłynęła z poszukiwania intensywnej przygody seksualnej i eksploracji. Ci, którzy szukają stałych relacji, powinni po prostu pominąć tę stronę.

Członkowie mogą natychmiast wysyłać do siebie wiadomości; ma też dwukierunkową kamerkę dla lepszej komunikacji wideo, mogą też wymieniać się zdjęciami. Daty i spotkania można wtedy umawiać natychmiast. Inne ekscytujące funkcje to „Akademia seksu”, w której członkowie mogli nauczyć się nowych sztuczek w sypialni, oraz „Konkurs”.

Plusy:

 • Szczegółowe profile
 • Po zarejestrowaniu interfejs jest przyjazny dla użytkownika

Wady:

 • Strona jest trudna do znalezienia
 • Mniej członków w porównaniu do innych witryn swingersów
 • Drogie członkostwo
 • Żmudna rejestracja

# 12 - Wyszukiwarka zamiany

Wyszukiwarka swap

SwapFinder ułatwia użytkownikom przeglądanie witryny i jej wygląd, ponieważ działa tak samo, jak wszystkie inne witryny sieci społecznościowych. Posiada również zaawansowane narzędzie wyszukiwania, które sprawia, że ​​wyszukiwanie jest łatwe. Masz możliwość filtrowania wyszukiwania na podstawie preferowanej rasy, płci, rozmiaru piersi/penisa, a nawet załamań.

Sprawdź recenzję SwapFinder

Plusy:

 • Zorganizowany projekt strony internetowej
 • Prosta i szybka rejestracja
 • Szerokie aktywne członkostwo

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Niewiele funkcji dla bezpłatnych członków

Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, Scambistipercaso to kompletny pakiet wszystkiego, czego potrzebujesz do huśtania się i doggingu. Jego funkcje, takie jak czaty, programy na żywo, kluby, imprezy, reklamy swingersów, grupy i historie, naprawdę ułatwiają i przyspieszają wyszukiwanie. Żadna inna strona nie świadczy takich usług bez płacenia ani grosza! Tak, dobrze to przeczytałeś. Wszystkie te niesamowite rzeczy — od rejestracji po zorganizowanie połączenia, są BEZPŁATNE!

W tej chwili działają wyłącznie we Włoszech, ale mam nadzieję, że dzięki tego rodzaju swingującej stronie rozszerzą się w różne części świata. Nie jest to niemożliwe, ponieważ pula członków witryny jest ogromna i każdego dnia coraz więcej swingersów dołącza do zabawy. Szczerze mówiąc, naprawdę chciałbym, aby Scambistipercaso.it zaspokajał potrzeby swingersów z całego świata, nie tylko we Włoszech. Jestem pewien, że jest mnóstwo ludzi czekających, aby doświadczyć ich wspaniałych usług.

ikona podobnych witryn Wszystkie 13 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Prawdziwi Swingersi i 12 najlepszych witryn randkowych dla swingersów, takich jak RealSwingers.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RealSwingers.com Przygotuj się na podróż do RealSwingers.com, ulubionego miejsca, gdzie swingersi mogą nawiązać kontakt i dodać trochę pikanterii swojemu życiu. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej stronie i o tym, ile fantazji swingersów spełniła. Ale z […]

Przeczytaj recenzję

Swinger Zone Central & Top 12 niesamowitych witryn randkowych dla swingersów i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak SwingerZoneCentral.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingerZoneCentral.com Hej, zapnij pasy, jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem randek ze swingersami i zawsze szukasz oszałamiających wrażeń zbliża się randka! SwingerZoneCentral.com jest niczym gwiazda rocka internetowych serwisów randkowych, twierdząca, że ​​jest najlepsza na […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Swingles i 12 witryn randkowych dla swingersów, które trzeba odwiedzić, takich jak Swingles.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Swingles.com Swingles to najlepszy plac zabaw dla swingersów głodnych seksownych szaleństw! To nie jest portal randkowy twojej babci; to popularne miejsce dla spragnionych swobodnej zabawy. Od samego początku Swingles otwarcie mówi o swoim klimacie – bez owijania w bawełnę; […]

Przeczytaj recenzję

99FLAVORS & 12 najlepszych serwisów randkowych dla swingersów oraz inne darmowe i premium serwisy randkowe, takie jak 99flavors.com Pokaż mi 12 alternatyw dla 99flavors.com Hej, czy masz ochotę na przygodę i szukasz ekscytacji w swoim życiu miłosnym? W takim razie 99flavors.com może być dla Ciebie idealną platformą! Ta platforma internetowa jest dostosowana do potrzeb osób, które są otwarte na odkrywanie […]

Przeczytaj recenzję

Wasteland i 12 najlepszych witryn z fetyszami i BDSM, takich jak Wasteland.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Wasteland.com Kup trochę dziwacznych rzeczy i różne skarby na Wasteland.com. Nazwa tej strony brzmi ironicznie w stosunku do oferowanych przez nią smakołyków. Twoje pragnienia związane z fetyszem zostaną zaspokojone ogromną kolekcją BDSM i innych orgazmicznych scenariuszy porno. Wasteland to profesjonalnie […]

Przeczytaj recenzję

Scambistipercaso (Swingers By Chance) i 12 najlepszych lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden we Włoszech w zakresie huśtania i doggingu […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fetish.com i TOP-12 BDSM i serwisy randkowe Lubię fetysz.com Pokaż mi 12 alternatyw dla fetish.com Czy lubisz szorstkie i perwersyjne pożądliwe apetyty na BDSM? Niepewny? Cóż, rozumiem. Niektórzy uważają, że nie są perwersyjni (wystarczająco), ponieważ wstydzą się swoich fetyszy lub mają ograniczony zakres własnych pragnień. Zgodziłbym się […]

Przeczytaj recenzję

BDSMDate Review & Top 12 Fetish and BDSM Sites, like BDSMdate.com Show 12 Alternatives for BDSMDate.com: W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date jest zatwierdzoną i popularną witryną randkową. Platforma przeznaczona jest dla osób otwartych i poszukujących kogoś, z kim mogą podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych […]

Przeczytaj recenzję

SpicyMatch & TOP 14 stron Swingerów, które trzeba odwiedzić, jak SpicyMatch.com Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. Tak więc w tym miejscu pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Swingtowns i 11 TOP serwisów randkowych dla swingersów, takich jak Swingtowns.com Pokaż mi 11 alternatyw dla Swingtowns.com Jeśli chodzi o seks, słowo swingowanie może być znane kilku osobom. Osoby, które angażują się w swingowanie, zwykle obejmują zarówno osoby samotne, jak i zaangażowane związki. Generalnie dzieje się tak z różnych powodów, albo w celu zwiększenia jakości i ilości płci […]

Przeczytaj recenzję

SwapFinder i podobne 12 najwyżej ocenianych BDSM, Swinger Hookup Sites URL: https://swapfinder.com Pokaż 12 Swinger / BDSM Dating Alternatives for Swapfinder.com To totalny kłopot, gdy spędzasz tygodnie i ćmy przesuwając palcem w lewo lub w prawo aplikacje randkowe, ale nadal nie mogę znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, kiedy znajdziesz dopasowanie, oni […]

Przeczytaj recenzję

Swingular URL: https://swingular.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla swingersów, takich jak Swingular.com Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność w sieciach społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli nie jesteś w ścisłym związku, a eksploracja seksualna jest czymś, co cię podnieca - możesz szukać osób z podobnymi załamaniami lub fetyszami lub po prostu takim samym stylem życia swingersów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę witryn, na których możesz znaleźć różnych partnerów swingersów, więc sprawdź je (nr 1 niekoniecznie oznacza […]

Przewiń do góry