Zaktualizowano: 24 czerwca 2024 r.

Wyszukiwarka zamiany

& Podobne 12 najwyżej ocenianych witryn BDSM, Swinger Hookup

URL: https://swapfinder.com

Pokaż 12 alternatyw dla Swinger / BDSM randek dla Swapfinder.com

Wyszukiwarka swap

To totalna porażka, gdy spędzasz tygodnie i miesiące przesuwając palcem w lewo lub w prawo w aplikacjach randkowych, ale nadal nie możesz znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, gdy znajdziesz dopasowanie, nie są gotowi na tę samą przygodę, którą lubisz. 

Nie musisz się martwić, mamy tutaj listę stron, na których możesz łatwo znaleźć szybkie spotkania i przelotki w mgnieniu oka. Spróbuj odwiedzić te strony, a Twoje życie seksualne zmieni się po kilku kliknięciach.

Jedną z takich witryn jest Swapfinder.com. SwapFinder to jedna z najbardziej znanych witryn swingersów na świecie. Ma co najmniej 40 milionów członków na całym świecie, co daje większe szanse i łatwiejszy dostęp do znalezienia idealnego partnera, gdziekolwiek jesteś. Zyskał tak dużą popularność, ponieważ na pewno można znaleźć osobę o tych samych zainteresowaniach.

SwapFinder sprawia, że ​​przeglądanie i przeglądanie witryny jest bardzo łatwe dla użytkowników, ponieważ działa tak jak wszystkie inne witryny społecznościowe. Posiada również zaawansowane narzędzie wyszukiwania, które ułatwia wyszukiwanie. Masz możliwość filtrowania wyszukiwania na podstawie preferowanej rasy, płci, rozmiaru piersi / penisa, a nawet załamań.

Rejestracja w serwisie nie zajmie więcej niż pięć minut. Użytkownicy niepłacący mogą nadal przeglądać witrynę. Możesz także komunikować się z innymi członkami, komentując i dołączając do pokojów rozmów. Jednak dla tych, którzy są podekscytowani eksploracją witryny, możesz ulepszyć swoje konto do premium i cieszyć się przepełnionymi funkcjami, które oferuje strona.

Jedną z najlepszych funkcji, z których możesz korzystać, korzystając z członkostwa premium, jest kamera internetowa na żywo. Jak zabawna może być witryna dla dorosłych, jeśli nie ma na niej wirtualnych przygód na żywo? W kamerach na żywo możesz poprosić modelkę o zrobienie rzeczy, która Cię podnieca lub po prostu oglądać, jak bawią się ze sobą. To najlepsza strona dla tych z Was, którzy szukają randek i szukających mocnych wrażeń swingersów.

Plusy i minusy Swapfinder

Plusy:

 • Zorganizowany projekt strony internetowej
 • Prosta i szybka rejestracja
 • Szerokie aktywne członkostwo

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Niewiele funkcji dla bezpłatnych członków

12 TOP serwisów randkowych dla Swingerów, takich jak Swapfinder.com:

# 1 - AdultFriendFinder

ikona wyszukiwania dla dorosłych

AdultFriendFinder to witryna, która dosłownie dotyczy seksu. Zasłużyła również na swoją pozycję jako jedna z popularnych witryn do podłączania, ponieważ jest w branży od jakiegoś czasu. Będąc jedną z bardziej uznanych witryn podłączeniowych, ma już mnóstwo członków.

Jeśli szukasz poważnej firmy, prawdopodobnie będziesz mieć trudności ze znalezieniem jej tutaj. Ale jeśli szukasz niezobowiązującego seksu i innych stymulujących przygód z perwersjami, to jest to strona dla Ciebie.

Rejestrując się, wydasz dosłownie mniej. Pytają o najbardziej podstawowe informacje o Tobie, a Twoje konto jest gotowe. Nie muszą one koniecznie wymagać zdjęć w Twoim profilu, ale lepiej je prześlij, aby mieć większe szanse na znalezienie kogoś. 

Ponieważ na stronie jest po prostu za dużo seksu, w rzeczywistości przypomina hybrydową stronę porno i sieć społecznościową. Nie jest to wcale złe, ponieważ sprawia, że ​​witryna jest bardziej interesująca i łatwiejsza w nawigacji. 

Dodatkowo AdultFriendFinder ma funkcje, które obejmują kamery na żywo, flirt, grupę i czat dla dorosłych. Mają nawet konkurs, w którym członkowie przesyłają swoje prace na dany temat, a zwycięzca jest wybierany na podstawie liczby polubień, które otrzyma wpis.
Zapoznaj się z Recenzja Adultfriendfinder tutaj.

Plusy:

 • Zaufana witryna
 • Aplikacja dostępna na Androida i iOS
 • Wiele środków wyrazu

Wady:

 • Grafika w serwisie może być denerwująca

# 2 - Randki.com

randki.com

Dla tych z Was, którzy szukają nie tylko niezobowiązujących randek, ale także partnerów na całe życie, ta strona ma coś lub kogoś dla siebie. Dating.com obiecuje singlom, że zmienią ten status w mgnieniu oka za pośrednictwem swojej strony. Mimo że strona istnieje już od lat, większość jej członków to młodzi.

Dołączenie do serwisu jest naprawdę szybkie i łatwe. Zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji o Tobie, a Twoje konto jest już ustawione. Możesz po prostu rozszerzyć swój profil po rejestracji, jeśli chcesz, ale możesz również wypełnić go zaraz po eksploracji. Nie ma potrzeby weryfikacji adresu e-mail przed rozpoczęciem przeglądania witryny.

Dating.com oferuje wiele sposobów interakcji z innymi członkami - możesz czatować / wysyłać wiadomości, możesz czatować wideo, wysyłać prezenty i mrugać, jeśli nadal jesteś nieśmiały. Dostępna jest również funkcja Let's Mingle, która umożliwia interakcję z wieloma członkami jednocześnie.

Zobacz pełną wersję recenzja Dating.com.

Jeśli wolisz korzystać z telefonów komórkowych, na stronie znajduje się również aplikacja, z której możesz korzystać.

Plusy:

 • Konta można zweryfikować
 • Brak dodatkowych kosztów za prywatne zdjęcia
 • Zwrot kosztów dla oszukanych członków

Wady:

 • Ograniczone funkcje dla niepłacących członków

# 3 - 2Kurwa.com

2kurwa nawigacja

Odwiedzając witrynę, od razu wita Cię przyjazna strona główna, która natychmiast przypomina o serwisie społecznościowym. Posiada prostą stronę, która ułatwia poruszanie się po witrynie. 2 Kurwa szczyci się ponad 2 milionami aktywnych członków z pewnością da ci różne połączenia, których nigdy nie spodziewałeś się znaleźć na stronie. Z powodu tak dużej liczby członków Twoje szanse na brak partnera są naprawdę niewielkie. Członkami serwisu są głównie kobiety i większość z nich jest gotowa na wszelkie przygody seksualne. 

Dołączenie do serwisu jest łatwe, ponieważ podczas rejestracji możesz nawet użyć swojego konta na Facebooku. Jeśli nie chcesz korzystać z Facebooka, możesz dokonać ręcznej rejestracji. Witryna zapyta Cię o Twoje preferencje w oparciu o rasę, wiek, fetysze, a nawet tak specyficzne, jak typ ciała osoby, którą chcesz. Ma to na celu łatwiejsze dopasowanie dynamiki. Jednak zawsze możesz nie odpowiadać na pytania, jeśli wolisz zbadać szerszy zakres potencjałów i bardziej zróżnicowane opcje.

Oprócz tego, że dołączenie jest bezpłatne, oferuje już wiele funkcji nawet dla niepłacących członków. Ale jeśli chcesz lepiej poznać zalety tej witryny, możesz łatwo zaktualizować swoje konto.

Plusy:

 • Duże członkostwo; wiele kobiet
 • Szybka i prosta interakcja
 • Dostępna aplikacja mobilna

Wady:

 • Istnieje wiele przekierowań
 • Kilka problemów dotyczących bezpieczeństwa

# 4 - Fuckbook

pierdolony

Sądząc po nazwie, która jest grą słowną w ruchanie i na Facebooku, jest to sieć dla tych, którzy chcą uprawiać seks. Ta strona stała się sławna ze swojego pozytywnego środowiska seksualnego. Niecały rok od premiery stał się jednym z najlepszych serwisów randkowych 2014 roku.

Z tą plakietką na ramieniu nie powinieneś już zastanawiać się nad odwiedzeniem tej strony. Udowodnił, jak skuteczny jest w dopasowywaniu ludzi w kulturze podłączania.

Rejestracja witryny jest już łatwa, ale korzystanie z witryny jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki zaawansowanemu narzędziu wyszukiwania możesz filtrować osobę, której szukasz, na podstawie jej pochodzenia etnicznego, orientacji płciowej, a nawet fetyszy. 

Liczba członków Fuckbook wzrosła na całym świecie; do tej pory osiągnął około 30 milionów członków. Większość użytkowników to młoda populacja. Nigdy nie zabraknie Ci osób do interakcji na tej stronie, ponieważ większość członków jest również ciekawa seksu, jeśli już nie ma doświadczenia w seksie.

Plusy:

 • Łatwa nawigacja
 • Przystępne członkostwo
 • Wiele sposobów komunikacji

Wady:

 • Za dużo reklam
 • Wiadomości od botów
 • Brak dostępnej aplikacji

# 5 - Fling.com

W porównaniu do innych konkurencyjnych serwisów randkowych, pod względem członkostwa, Fling nie ma tylu członków. Witryna ma ograniczony dostęp tylko do kilku krajów, dlatego jej zasięg nie jest tak szeroki. Te nieobsługiwane kraje są przekierowywane do innego serwisu randkowego. Mimo to ta skromna witryna ma wielu aktywnych członków i miliony odwiedzających każdego dnia.

Fling.com zapewnia nie tylko partnerów, z którymi można się połączyć przez całą noc, ale także partnerów cyberseksualnych, jeśli wolisz robić to wirtualnie. 

Interfejs witryny natychmiast zapewni Ci seksowną atmosferę, aby stworzyć odpowiedni nastrój. Nigdy nie będziesz się martwić o interakcję w witrynie, ponieważ istnieje wiele sposobów łączenia się z innymi członkami. Będziesz także uprawiać seks w mgnieniu oka, zwiększając swój profil i dostosowując konto.

Plusy:

 • Dynamiczne członkostwo
 • Wielu aktywnych użytkowników
 • Łatwy dostęp i nawigacja

Wady:

 • Niedostępne dla innych krajów
 • Większość funkcji jest przeznaczona dla użytkowników premium
 • Potrzebnych jest wiele informacji

# 6 - No cześć

No cześć

Jeśli nie masz cierpliwości lub czasu na przeglądanie profili każdego możliwego dopasowania udostępnianego przez większość dużych serwisów randkowych, może to być strona dla Ciebie. WellHello może nie mieć wielu członków, ale ci aktywni członkowie są nieobecni na jedną noc i szybkie rzuty. Niektórzy mogą nawet szukać poważnych rzeczy. 

Strona witryny jest szykowna, szykowna i łatwa w nawigacji. Rejestracja jest szybka; witryna prosi tylko o podstawowe informacje. 

Jeśli nie zdecydujesz się zainwestować w witrynę, oferuje ona okres próbny za 1 USD. Będziesz wtedy mógł wysyłać wiadomości i sprawdzać profile innych członków, które prawdopodobnie przekonają Cię do pójścia na całość i ulepszenia swojego członkostwa do premium.

Plusy:

 • Szybki proces rejestracji
 • Ulubiona lista
 • Przystępne opłaty

Wady:

 • Komunikacja jest dostępna tylko dla osób z płatnym członkostwem
 • Niektóre hostessy mogą być botami
 • Irytujące wyskakujące reklamy

# 7 - XMatch.com

xmatch.com

XMatch.com to jeden z najbardziej niezawodnych portali randkowych. Ma jedną z najwyższych aktywności członkowskich, co czyni ją popularną w branży, a jej aktywnymi członkami są zazwyczaj mężczyźni ze Stanów Zjednoczonych.

Jeśli jesteś aktywnym wyszukiwaczem, powinieneś ulepszyć swoje członkostwo, ponieważ większość interaktywnych funkcji, a mianowicie: flirtowanie, wysyłanie wiadomości i oglądanie transmisji, jest dostępnych tylko dla członków Gold. Jeśli jednak wolisz mieć podstawowe członkostwo, nadal możesz uczestniczyć w czatach dla dorosłych i tworzyć swoją Hotlistę. Rejestracja to dosłownie pięć kroków i gotowe.

Schemat dopasowania witryny będzie pasował do Ciebie w oparciu o wskazane preferencje. Jeśli masz głębsze fantazje erotyczne z załamaniami i fetyszami, możesz odpowiedzieć na kwestionariusz w zależności od tego, jak skrajne są twoje skłonności seksualne. Pomoże to witrynie dopasować Cię do członków o takich samych preferencjach. To tylko jedna z wielu funkcji, które możesz odkrywać i korzystać z tej witryny.

Plusy:

 • Różne opcje wyszukiwania i eksploracji
 • Witryna zabezpieczona
 • Kompleksowe profilowanie załamań
 • Średni koszt

Wady:

 • Nakładają się na członków z siostrzanej firmy Friend Finder
 • Kilka bezpłatnych funkcji

# 8 - Bicupid.

bikupid

Ta strona podłączeniowa ma bardziej ukierunkowany rynek, którym są osoby biseksualne. Jak widać na jego stronie głównej, podczas rejestracji zostaniesz zapytany, jakiego typu jesteś biseksualistą. Nie powinno to jednak zniechęcać prostych lub ciekawskich do rejestracji. Co ciekawe, strona zachęca również pary do rejestracji. Podczas gdy niektóre osoby w związkach rejestrują się jako samotne w aplikacjach randkowych, BiCupd akceptuje tych, którzy rejestrują się jako pary i faktycznie nie chcą uprawiać seksu grupowego lub trójkąta.

W przeciwieństwie do innych witryn randkowych / podłączeniowych, BiCupid ma prostą procedurę rejestracji, która nie wymaga już odpowiedzi na niektóre quizy osobowości i inne długie procesy weryfikacji.

Witryna ma kilka specjalnych funkcji, które z pewnością Ci się spodobają. Ale z drugiej strony te funkcje są dostępne tylko dla osób z płatnym członkostwem.

Plusy:

 • Ukierunkowany serwis randkowy
 • Aplikacja dostępna na Androida i iOS
 • Przystępne opłaty
 • Wiele ciekawych funkcji

Wady:

 • Projekt starej strony
 • Ograniczone funkcje dla bezpłatnych członków

# 9 - alt.com

alt.com strona główna

Więcej niż osoby, z którymi można się przespać na noc, ta strona oferuje inne niekonwencjonalne relacje seksualne i praktyki erotyczne. Jeśli lubisz BDSM, niewoli, odgrywanie ról i inne seksualne dziwactwa i fetysze, to jest strona dla Ciebie.

Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna. Masz możliwość zarejestrowania się samodzielnie, jako para lub nawet grupa. Wolni członkowie nie muszą martwić się o dostępność, ponieważ istnieje wiele funkcji - w tym kamera internetowa na żywo, z której może korzystać bezpłatny członek.

ALT.com ma wiele interesujących funkcji, w tym kompatybilność astrologiczną. Podczas gdy inne serwisy randkowe dopasowują Cię do osób o podobnych preferencjach, ta strona szuka tych, z którymi jesteś astrologicznie dostosowany.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków
 • Linki do różnych alternatywnych społeczności seksualnych
 • Mnóstwo darmowych funkcji

Wady:

 • Interfejs witryny jest dość obrzydliwy
 • Długie profilowanie
 • Fikcyjne profile

# 10 - SDC.com

klub randkowy dla swingersów

Jedna z największych i pierwszych wciąż istniejących witryn randkowych / podłączeniowych. Został uruchomiony prawie dwie dekady temu, niektórzy, jeśli jego użytkownicy są prawdopodobnie młodsi niż witryna. SDC już udowodniło swoją markę, nie tylko w dziedzinie randek, ale przede wszystkim w zakresie seksu i innych seksualnych przygód.

Na stronie nie ma zbyt wielu cenzorów, ponieważ większość członków jest wyzwolona seksualnie. Swobodnie wyrażają swoje zainteresowania i preferencje seksualne. Więc jeśli należysz do odważnych, ta strona jest dla Ciebie.

Interfejs i funkcje SDC są dość proste, od razu wiesz, że nie zostały wykonane niedawno. Ale to prostota strony nadaje jej elegancki klimat. Ciemne i proste.

Jeśli jesteś pewien, że uaktualnisz swoje konto do premium, strona oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny premium i ciesz się bezpłatnym dostępem do wszystkich funkcji premium bez wydawania ani grosza.

Plusy:

 • Wiele bezpłatnych funkcji
 • Bezpłatna aplikacja dostępna w App Store i Google Play
 • Posiada szczegółowy proces weryfikacji profilu

Wady:

 • Nawigacja w witrynie może być wyzwaniem
 • Przedział cenowy jest powyżej średniej

# 11 - Styl życia swingersów (SwingLifestyle.com)

Jeśli jesteś singlem lub jesteś w otwartym związku i szukasz seksualnych emocji, ta strona jest obowiązkowa. Swinger Lifestyle istnieje w branży od tak dawna, że ​​odniósł tak wielki sukces. W pewnym momencie podzielił się nawet swoim sukcesem ze swoimi abonentami, zapewniając im opłacone w całości wakacje.

Rejestracja w serwisie przebiega tak samo, jak w przypadku innych serwisów społecznościowych i randkowych. Ma jednak ograniczone funkcje dla bezpłatnych członków. Jeśli więc chcesz cieszyć się całym pakietem serwisu, powinieneś zapisać się i opłacić członkostwo. Specjalne funkcje strony obejmują kluby, w których możesz być członkiem, podróże i gorące randki.

Możesz sprawdzić więcej na temat SwingLifestyle i podobne strony tutaj.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków w danym momencie
 • Interakcje z pewnością doprowadzą do potencjalnych połączeń
 • Prywatność i bezpieczeństwo to najwyższy priorytet witryny

Wady:

 • Brak czatu wideo
 • Ograniczone funkcje dla bezpłatnych członków
 • Interfejs jest przestarzały

# 12 - Bdsm.com.

BDSM Randka w domu

Jeśli odwiedzisz tę witrynę, zdasz sobie sprawę, że ma wiele wspólnych cech z ALT.com, ponieważ są one obsługiwane przez tę samą sieć. Jeśli jednak zaczniesz eksplorować obie strony, będziesz wiedział, że każda z nich ma swoją własną niszę w świecie randek online.

Specjalne funkcje strony obejmują hotlistę, która pozwala pozostać w kontakcie z ulubionymi ludźmi. Możesz także zobaczyć, kto spośród innych członków jest Twoim odpowiednikiem. Innym jest to, że możesz zobaczyć, kto Cię ogląda lub interesuje.

Funkcja przesyłania wiadomości w witrynie jest naprawdę imponująca, ponieważ możesz ustawić automatyczną odpowiedź, gdy jesteś daleko. Możesz także filtrować wiadomości i natychmiast odrzucać innych członków, którzy nie mają tych samych zainteresowań.

Plusy:

 • Otwarte grupy na różne tematy
 • Niedrogie
 • Zapewnia dostęp do alternatywnych społeczności seksualnych

Wady:

 • Długi kwestionariusz rejestracyjny
 • Ograniczone funkcje dla bezpłatnych członków
 • Fałszywe profile

Słowo końcowe

Wszystkie te serwisy randkowe dla swingersów zapewnią ci zabawę i emocje, których potrzebujesz, może to być zwykła jednonocna orgia. To tylko kwestia decyzji, jak bardzo jesteś gotów osiągnąć punkt kulminacyjny, za którym tęsknisz.

Jeśli nie masz pewności, których spróbować, Osobiście zdecydowanie polecam:
# 1: Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com - wiodąca platforma do różnych spotkań seksualnych.
# 2: SwingerLifestyle.com - po prostu świetne miejsce dla swingersów.
# 3: i oczywiście Kurwaksiążka.com - tutaj możesz spełnić wszystkie swoje pragnienia. Zwłaszcza z ich lukratywnym DARMOWA oferta próbna.

ikona podobnych witryn Wszystkie 13 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Prawdziwi Swingersi i 12 najlepszych witryn randkowych dla swingersów, takich jak RealSwingers.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RealSwingers.com Przygotuj się na podróż do RealSwingers.com, ulubionego miejsca, gdzie swingersi mogą nawiązać kontakt i dodać trochę pikanterii swojemu życiu. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej stronie i o tym, ile fantazji swingersów spełniła. Ale z […]

Przeczytaj recenzję

Swinger Zone Central & Top 12 niesamowitych witryn randkowych dla swingersów i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak SwingerZoneCentral.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingerZoneCentral.com Hej, zapnij pasy, jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem randek ze swingersami i zawsze szukasz oszałamiających wrażeń zbliża się randka! SwingerZoneCentral.com jest niczym gwiazda rocka internetowych serwisów randkowych, twierdząca, że ​​jest najlepsza na […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Swingles i 12 witryn randkowych dla swingersów, które trzeba odwiedzić, takich jak Swingles.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Swingles.com Swingles to najlepszy plac zabaw dla swingersów głodnych seksownych szaleństw! To nie jest portal randkowy twojej babci; to popularne miejsce dla spragnionych swobodnej zabawy. Od samego początku Swingles otwarcie mówi o swoim klimacie – bez owijania w bawełnę; […]

Przeczytaj recenzję

99FLAVORS & 12 najlepszych serwisów randkowych dla swingersów oraz inne darmowe i premium serwisy randkowe, takie jak 99flavors.com Pokaż mi 12 alternatyw dla 99flavors.com Hej, czy masz ochotę na przygodę i szukasz ekscytacji w swoim życiu miłosnym? W takim razie 99flavors.com może być dla Ciebie idealną platformą! Ta platforma internetowa jest dostosowana do potrzeb osób, które są otwarte na odkrywanie […]

Przeczytaj recenzję

Wasteland i 12 najlepszych witryn z fetyszami i BDSM, takich jak Wasteland.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Wasteland.com Kup trochę dziwacznych rzeczy i różne skarby na Wasteland.com. Nazwa tej strony brzmi ironicznie w stosunku do oferowanych przez nią smakołyków. Twoje pragnienia związane z fetyszem zostaną zaspokojone ogromną kolekcją BDSM i innych orgazmicznych scenariuszy porno. Wasteland to profesjonalnie […]

Przeczytaj recenzję

Scambistipercaso (Swingers By Chance) i 12 najlepszych lokalnych serwisów randkowych dla swingerów i swingerów, takich jak scambistipercaso.it Pokaż mi 12 alternatyw dla Scambistipercaso.it Czy chcesz wypróbować styl życia swingersów lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowanie swingowaniem? Cóż, dobra wiadomość, ponieważ Dudethrill ma dziś kolejną stronę dla swingersów do sprawdzenia! Scambistipercaso to numer jeden we Włoszech w zakresie huśtania i doggingu […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fetish.com i TOP-12 BDSM i serwisy randkowe Lubię fetysz.com Pokaż mi 12 alternatyw dla fetish.com Czy lubisz szorstkie i perwersyjne pożądliwe apetyty na BDSM? Niepewny? Cóż, rozumiem. Niektórzy uważają, że nie są perwersyjni (wystarczająco), ponieważ wstydzą się swoich fetyszy lub mają ograniczony zakres własnych pragnień. Zgodziłbym się […]

Przeczytaj recenzję

BDSMDate Review & Top 12 Fetish and BDSM Sites, like BDSMdate.com Show 12 Alternatives for BDSMDate.com: W gatunku BDSM Fetish, BDSM Date jest zatwierdzoną i popularną witryną randkową. Platforma przeznaczona jest dla osób otwartych i poszukujących kogoś, z kim mogą podzielić się swoimi pasjami i uczestniczyć w tak zaawansowanych […]

Przeczytaj recenzję

SpicyMatch & TOP 14 stron Swingerów, które trzeba odwiedzić, jak SpicyMatch.com Pokaż 14 alternatyw dla SpicyMatch.com Każdego dnia ludzie szukają nowej i ekscytującej ucieczki od swojego życia. Zawsze tęsknimy za zabawnymi, pełnymi przygód doświadczeniami, szczególnie jeśli chodzi o randki, seks i związki. Tak więc w tym miejscu pojawiają się miejsca swingersów, spełniające wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Swingtowns i 11 TOP serwisów randkowych dla swingersów, takich jak Swingtowns.com Pokaż mi 11 alternatyw dla Swingtowns.com Jeśli chodzi o seks, słowo swingowanie może być znane kilku osobom. Osoby, które angażują się w swingowanie, zwykle obejmują zarówno osoby samotne, jak i zaangażowane związki. Generalnie dzieje się tak z różnych powodów, albo w celu zwiększenia jakości i ilości płci […]

Przeczytaj recenzję

SwapFinder i podobne 12 najwyżej ocenianych BDSM, Swinger Hookup Sites URL: https://swapfinder.com Pokaż 12 Swinger / BDSM Dating Alternatives for Swapfinder.com To totalny kłopot, gdy spędzasz tygodnie i ćmy przesuwając palcem w lewo lub w prawo aplikacje randkowe, ale nadal nie mogę znaleźć idealnej osoby dla siebie. Co gorsza, kiedy znajdziesz dopasowanie, oni […]

Przeczytaj recenzję

Swingular URL: https://swingular.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla swingersów, takich jak Swingular.com Swingular to platforma społecznościowa, która szanuje prywatność w sieciach społecznościowych. To serwis randkowy dla dorosłych, w którym osoby i partnerzy o podobnych upodobaniach mogą przeglądać opinie członków, aby się ze sobą kontaktować. To networking, w którym informacje o tobie nigdy nie będą […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli nie jesteś w ścisłym związku, a eksploracja seksualna jest czymś, co cię podnieca - możesz szukać osób z podobnymi załamaniami lub fetyszami lub po prostu takim samym stylem życia swingersów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę witryn, na których możesz znaleźć różnych partnerów swingersów, więc sprawdź je (nr 1 niekoniecznie oznacza […]

Przewiń do góry