Aktualizacja: 25 maja 2024 r

Recenzja BDSM.com

& 12 Inne strony BDSM, takie jak bdsm.com

Pokaż 12 alternatyw dla BDSM.com

Dom BDSM

Stanowisko misjonarskie jest dobre dla niektórych osób, ale trochę perwersyjne nikogo nie skrzywdzi, jeśli chcesz się do tego zabrać. Kiedy już to wszystko skończysz, nie sądzisz, że seks waniliowy wydaje się nudny? Na BDSM.com ludzie otwarci na nowe doświadczenia spotykają się i zachęcają ich do realizacji swoich najgłębszych pragnień.

Oficjalny adres URL: https://www.bdsm.com

Wygląda na to, że BDSM.com będzie w stanie zaspokoić Twoje perwersyjne potrzeby. Czy to w ogóle możliwe? Cóż, może to być coś dobrego, albo najtrudniejszy przypadek niebieskich kulek. Dobrze, że przeczytaliśmy każdą pozycję na tej stronie BDSM o funkcjach i wydatkach wiersz po wierszu i wystawiliśmy rzetelną recenzję. Kontynuuj czytanie poniżej, aby zobaczyć, czy przejdziesz do szczegółów na BDSM.com!

Najbrudniejsza i najbardziej ruchliwa strona BDSM.com

Twórcą BDSM.com jest FriendFinder Network, który zarządza również ATL.com i kilkoma innymi społecznościami internetowymi. Chociaż ATL.com i BDSM.com to z pewnością dwie różne strony internetowe, istnieje wiele wspólnych elementów między nimi, w tym ich interfejs użytkownika, zasady, standardy, nagrody, polityka cenowa i skład społeczności. Nie wspominając o tym, że między dwiema stronami internetowymi nie ma prawie żadnych różnic wizualnych.

Jednak ATL.com wydaje się być bardziej rażąco przepełniony spamem i fałszywymi kontami. Natomiast BDSM.com ma niesamowicie aktywnych użytkowników, bez spamu i oszukańczych działań. Według statystyk ruchu na stronie, liczba osób korzystających z BDSM.com dramatycznie wzrosła w ciągu ostatnich miesięcy. Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem strony BDSM.com jest znalezienie innych, którzy lubią te same perwersyjne czynności, więc nie musisz znosić przyziemnych rzeczy.

Jakość członka BDSM

Stosunek mężczyzn do kobiet różni się nieco na korzyść mężczyzn. Na BDSM.com było kilka profili zarządzanych przez pary, głównie kochanków heteroseksualnych.

Większość naszych członków jest w przedziale wiekowym od 25 do 34 lat. Ponadto BDSM.com może pochwalić się dużą międzynarodową bazą użytkowników. Najbardziej zapalonymi użytkownikami serwisu są Amerykanie, Francuzi i Brytyjczycy. Znaczna część użytkowników serwisu pochodzi z Australii, Niemiec, Finlandii i Polski.

BDSM.com nie jest tradycyjną wyspecjalizowaną lub ściśle kontrolowaną stroną internetową, biorąc pod uwagę jej główny cel. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne, bez względu na stan cywilny, tożsamość płciową czy zainteresowania.

Proces rejestracji na BDSM.com

Rejestracja BDSM.com

Podobnie jak w przypadku innych witryn Friends Finder Network, rejestracja na BDSM.com jest na początku prosta. Jednak bardziej dogłębna ankieta konta wymaga trochę czasu, aby ją ukończyć. Kwestionariusz zawiera zarówno krótkie, jak i długie odpowiedzi; obie zapewniają, że inni użytkownicy rozumieją, w jakim punkcie znajdujesz się na skali orientacji seksualnej, co ma kluczowe znaczenie w takich sytuacjach.

Nawiązywanie kontaktu na BDSM.com

 • Flirtować

Daj znać innemu członkowi, że jesteś nimi zafascynowany, wysyłając flirt. Ta funkcja natychmiast powiadamia użytkownika, więc jeśli jest on online, istnieje duża szansa, że ​​będziesz wchodzić w interakcję.

 • Instant Messenger

Instant Messenger to bezpłatna usługa świadczona przez BDSM.com, która umożliwia członkom łączenie się i kontaktowanie z innymi użytkownikami w witrynie. Nie wspominając już o funkcji kamery internetowej, która umożliwia każdemu przesyłanie strumieniowe i nadawanie w dowolnym momencie.

 • bezpośrednie Wiadomości

Wiadomości bezpośrednie są dostępne tylko dla płatnych subskrybentów. Chociaż zdolności te są stosowane głównie do wiadomości tekstowych, użytkownicy mogą również używać „bling” zdjęć, udostępniania prywatnych albumów, „upiększania” oświadczeń lub „podpisywania” swoich wiadomości, aby wyglądały bardziej interesująco dla innych.

 • Kanały
BDSM.com jest teraz online

Możesz wejść do pokojów rozmów, jeśli chcesz komunikować się z dużą liczbą osób jednocześnie. BDSM.com ma ich wiele, które są posortowane według zainteresowań lub obszaru. Wybierz taki, który Ci się podoba i poproś o dostęp. Te wydarzenia to bez wątpienia doskonała okazja do poznania nowych ludzi. Niemniej jednak spotkania jeden na jeden to jedyny sposób na zbudowanie wspaniałych relacji.

 • Lodołamacz

Aby uzyskać dobry efekt, użyj wszystkich linek jednocześnie - nawet gdy jesteś rozłączony. Witryna BDSM.com śledzi Twoje zainteresowania i wysyła Twoje lodołamacze tylko do tych, którzy odpowiadają Twoim standardom. Na BDSM.com płatni subskrybenci mają większą elastyczność i kontrolę. Warto jednak zaznaczyć, że nawet mając darmowe konto można wiele zdziałać.

BDSM.com Visual Appeal i User Experience

Projekt odchowu

Ta strona internetowa oferuje prosty i łatwy w użyciu interfejs projektowania interfejsu. Dla tych użytkowników, którzy mogą nie być tak zorientowani technicznie, ten projekt służy jako przydatne wprowadzenie. Nawet jeśli nie jesteś absolutnym królem witryn randkowych, nadal możesz uzyskać od nich wystarczająco dużo „niegrzecznych” treści, aby zaspokoić głód dojrzałych treści dla dorosłych. Zobaczysz mnóstwo zdjęć nagich ludzi, dobrze wyprodukowaną erotykę, niegrzeczne linki do stron internetowych dla dorosłych i występy na żywo w każdym miejscu

Serwis używa jako podstawowych kolorów czerni i czerwieni. Oto, co możemy o tym powiedzieć: Szczerze mówiąc, ta paleta przywołuje lateks, dominację i erotyczne chłosty; myślimy o tych rzeczach jako o seksownych i perwersyjnych randkach, gdy widzimy witrynę, która sprzedaje te koncepcje.

Członkostwo w tej perwersyjnej witrynie randkowej jest początkowo bezpłatne, ale zapewnia tylko dostęp do strony głównej. BDSM.com wita Cię listą dodatków, które możesz kupić od razu po rejestracji. Wszystkie perwersyjne filmy są na aukcjach online i zachęcają zwykłych użytkowników do bezpośredniego kontaktu z Tobą.

Możesz rozważyć przejście na członkostwo srebrne lub premium, aby uzyskać jeszcze więcej funkcji. Bardziej rozsądne jest zapłacenie jednorazowej kwoty, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Najważniejsze funkcje tych wyborów do zarabiania pieniędzy to łatwe znajdowanie perwersyjnych kontaktów i sprawienie, że będziesz bardziej dostępny dla osób, które doceniają twoje niegrzeczne zainteresowania. Dodatkowo otrzymasz całodobową pomoc od naszego zespołu wsparcia, a nawet będziesz mieć możliwość tworzenia filmów i blogów społeczności.

Nawigacja: doświadczenie użytkownika

Witryna BDSM.com jest dość prosta i łatwa w nawigacji, gdy już wiesz, co jest w ofercie. Chociaż na początku znalezienie wszystkich niezbędnych informacji może być trochę trudne. Jest wiele szczegółów i nie jest jasne, aby wyszukać te, które chcesz dostać za darmo. Wartość twojej wolności jest bezcenna, ale tak samo jak twoje opcje! Ponadto strona działała bez problemów i nie znalazłem żadnych opóźnień ani awarii podczas korzystania z żadnej z jej funkcji. Kiedy już zrozumiesz złożoność BDSM.com, wszystko inne zacznie się układać.

Specjalne funkcje, na które należy zwrócić uwagę na BDSM.com

BDSM.com ma wiele funkcji, ale poniżej są te, na które warto zwrócić uwagę.

BDSM.com Filmy
 • Łączenie wielu kont

Jeśli masz konta w innych witrynach dla dorosłych, możesz uprościć nawiązywanie znajomości, łącząc inne konta za pomocą funkcji „Łączenie wielu kont”. Sprawdź, czy ktoś widział Cię lub rozpoznał w jednej z sieci Adultfriendfinder Networks.

 • Akcja na żywo

Wśród członków z kontami podstawowymi najlepszym wyborem jest sekcja „Akcja na żywo”. Będziesz mieć bezpłatny dostęp do wszystkich modeli na żywo na tej karcie, w tym do najlepszych streamerów, pokojów rozmów, pokazów na żywo i funkcji komunikatorów.

 • Zakupy

Oprócz znajdowania innych perwersyjnych członków, możesz również kupić zabawki erotyczne, które zapewnią ciekawe i stymulujące doznania w sypialni. Członkowie otrzymują również zniżki na niektóre przedmioty.

 • Co jest na topie na BDSM.com

Jeśli polujesz na najgorętszych członków, zdjęcia i filmy, BDSM.com cię wspiera! Sekcja „Na topie” zawiera najlepsze i najbardziej pożądane treści.

 • Wiecej opcji

Kupując konto premium, możesz uzyskać dostęp do większej liczby funkcji wyszukiwania. Standardowe funkcje wyszukiwania, takie jak wiek, lokalizacja, preferowany obszar, kto jest online itd., Są zawarte w standardowych opcjach wyszukiwania.

Możesz także wyszukiwać pseudonimy, jeśli masz konto premium. Z pewnością o wiele szybciej jest napisać pseudonim członka w wyszukiwarce i przeglądać jego profile, niż spędzać godziny na przeglądaniu ich kont wśród tysięcy wymienionych.

Członkostwo i ceny BDSM.com

Grupy BDSM.com
Darmowe korzyści z konta
 • Bezpłatne przeglądanie strony internetowej
 • Dyskryminacja jest surowo nie tolerowana
 • Pisz na forach i czatach społecznościowych
 • Wysyłaj ograniczoną liczbę wiadomości prywatnych
 • Przeglądaj członków i przeglądaj obrazy
 • Bierz udział w grupach
Świadczenia z opłaconych kont
 • Dołącz do ich fanklubu, aby otrzymać ekskluzywne korzyści
 • Członkowie fanklubu mają pełny dostęp do nagranych wcześniej wydarzeń modelki i ekskluzywnych klipów fanklubu
 • Podczas przesyłania strumieniowego możesz komunikować się ze swoimi ulubionymi modelami kamer
 • Użyj tokenów, aby kupić wirtualne prezenty
 • Filmy erotyczne są dostępne do oglądania, przesyłania strumieniowego lub pobierania
 • Użyj funkcji „Podświetlenie wyszukiwania”, aby zapewnić sobie wyższą pozycję w wyszukiwaniach
 • Możesz używać „standardowych kontaktów”, dzięki czemu możesz promować członków bezpośrednich, wyświetlać swój profil i reagować na rozmowę
 • Członkostwo na poziomie srebrnym i złotym pomoże Ci poprawić komfort korzystania z witryny
Cena członkostwa Silver
 • 1 miesiąc - 19.95 USD (19.95 USD miesięcznie)
 • 3 miesiące - 35.97 $ (11.99 $ miesięcznie)
 • 12 miesięcy - 99.97 $ (8.33 $ miesięcznie)
Cena członkostwa Gold
 • 1 miesiąc - 29.95 USD (29.95 USD miesięcznie)
 • 3 miesiące - 59.97 $ (19.99 $ miesięcznie)
 • 12 miesiące - 149.97 $ (12.50 $ miesięcznie)

Bezpieczeństwo

BDSM.com zobowiązuje się do ochrony prywatności członków, jeśli chodzi o kradzież tożsamości, nękanie i wymuszanie, wulgaryzmy i ryzyko finansowe. Ponadto BDSM.com ma całodobową obsługę klienta dla każdego, kto ma problemy.

Plusy i minusy BDSM.com

Plusy:

 • Poruszanie się po witrynie jest łatwe i proste
 • Moderatorzy monitorują i regulują profile
 • Szczegółowe profile
 • Dołączaj do pokojów czatowych, forów blogowych i korzystaj z wyszukiwania zaawansowanego za darmo
 • Szybki proces rejestracji
 • Możesz wchodzić w interakcje z modelami z kamer na żywo
 • Miesięcznie odwiedza ją ponad 170,000 XNUMX osób na całym świecie
 • Obsługuje wersję mobilną
 • Otwarci na różnorodną płeć i seksualność
 • Ekskluzywne strony internetowe dla BDSM

Wady:

 • Ma reklamy
 • Nie oferuje propozycji dopasowania po zarejestrowaniu się
 • Brak opcji korzystania z Facebooka podczas rejestracji
 • Wysyłanie wiadomości jest przeznaczone tylko dla użytkowników premium

12 Inne strony BDSM Podobne do bdsm.com

# 1 - Adult Friend Finder

dorosły przyjaciel

Witryna Adult Friend Finder jest bardzo popularna na całym świecie i ma ponad osiemdziesiąt milionów członków poszukujących swobodnych i seksualnych spotkań z różnymi dziewczynami. Ta strona internetowa stała się popularna w Stanach Zjednoczonych i stanowiła doskonałą platformę dla użytkowników do poszukiwania idealnego dopasowania seksualnego za pomocą jej funkcji komunikacyjnych.

Ponadto oferuje wiele swobodnych aranżacji, w tym związki poligamiczne, monogamię, dzielenie się parami, FuBu i wiele innych. Rzeczywiście, jest to świetna strona internetowa do odkrywania preferencji seksualnych i urozmaicania życia w łóżku, szczególnie wśród osób samotnych i par, które chcą zbadać swoją seksualność. Dzięki łatwej nawigacji i szybkiemu procesowi rejestracji użytkownicy skończą w ciągu 5 minut lub mniej.

Oto pełna recenzja Wyszukiwarki przyjaciół dla dorosłych

Plusy:

 • Darmowa rejestracja
 • Członkowie witryny szukają swobodnych relacji
 • Otwarte dla osób biseksualnych i gejów
 • Istnieje wiele funkcji umożliwiających komunikację między sobą
 • Członkowie mogą tworzyć blogi i grupy w celu wymiany informacji
 • Darmowa funkcja oglądania filmów i przeglądania zdjęć
 • Członkowie mogą i bezpłatnie udostępniać dowolne typy filmów i zdjęć

Wady:

 • Jest więcej mężczyzn niż kobiet

# 2 - 2kurwa.com

2kurwa nawigacja

Ze wszystkimi witrynami towarzyskimi w Internecie tylko kilka się wyróżnia. Jednym z nich jest 2fuck.com, witryna Escort z trzema milionami zarejestrowanych członków na całym świecie. Z każdym dniem rośnie stopniowo. Witryna oferuje również oryginalną i autentyczną ofertę usług dla wszystkich, którzy każdego dnia pragną seksu.

Gdy zostaniesz członkiem, Twój profil zostanie automatycznie dopasowany pod kątem zgodności i dostarczy Ci listy członków zgodne z Twoimi preferencjami. Z pewnością łatwo powiedzieć, że witryna nie wyszukuje losowo członków dla Twojej wygody, ale zamiast tego wykorzystuje proces analityczny, aby dopasować dokładniej.

Kliknij tutaj 2fuck.com pełna recenzja

Plusy:

 • Liczba członków na całym świecie sięga milionów i rośnie każdego dnia
 • Projekt strony internetowej jest przyjazny dla użytkownika i nieskomplikowany
 • Darmowa rejestracja dla każdego

Wady:

 • Członkowie Premium mają ekskluzywne funkcje, które mają do nich dostęp

# 3 - BangLokalni

banglokali

Czy kiedykolwiek próbowałeś strony internetowej z randkami erotycznymi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi `` nie '', przegapisz najlepszą okazję do przeżycia wspaniałych romansów i romansów. Banglocals to obowiązkowa strona internetowa dla osób szukających idealnego dopasowania do seksu, randek i zwykłych romansów.

Niezależnie od liczby konkurencyjnych stron internetowych, do dziś pozostaje na pierwszym miejscu. Rzeczywiście, nasze życie to gówno pracy i stresu, a jedyne, czego pragniemy, to relaksujące i uspokajające sposoby na uwolnienie się. Z pewnością wspaniały kumpel, który pobudzi nasze pragnienia seksualne, może sprawić, że życie będzie pełne przyjemności.

Dobrze, Banglocals to serwis randkowy, który wykorzystuje prosty proces rejestracji, więc każdy od razu doświadczy przyjemności. Dzięki BangLocals każdy ma szansę znaleźć gorącą, seksowną partnerkę.

Recenzja BangLocals tutaj.

Plusy:

 • Ludzie mogą stworzyć sieć randkową
 • Bezpłatne wyszukiwanie profili innych członków
 • Zobacz galerie zdjęć i filmów
 • Ludzie mogą wystawiać oceny gorącym członkom
 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Zachęca do publikowania osobistych zdjęć lub publikowania treści publicznych
 • Możesz kontaktować się z ludźmi za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub e-mailowych

Wady:

 • Brak filmów z oceną x
 • Bez okresu próbnego

# 4 - Ashley Madison

Ashley madison

Witryna towarzyska Ashley Madison to nie tylko typowa witryna towarzyska, którą widzisz online. Założona w 2001 roku strona internetowa zapewniała zaangażowanym osobom, żonatym lub pozostającym w związkach, swobodę poszukiwania z kimś dyskretnych romansów. Aż do tego momentu Ashley Madison oferuje środowisko wolne od osądów, a sprawy nie są zniechęcane.

Od wielu lat usługi serwisu Ashley Madison zmieniają się wraz z wymaganiami i zmieniającym się stylem życia członków. Jego niezwykłe cechy stały się popularne i do dziś pozostają na topie - zyskując reputację na całym świecie.

Kliknij, aby uzyskać pełna recenzja Ashley Madison

Plusy:

 • Zachowuje dyskrecję zdjęć i danych osobowych
 • Zachęca do dyskretnego przesyłania zdjęć
 • Darmowa rejestracja i łatwy proces rejestracji
 • Dostępne jako aplikacje na telefony z systemem Android i iOS i nie wymagają zbyt dużo miejsca w pamięci
 • Duża społeczność członków na całym świecie

Wady:

 • Niektóre profile nie zawierają wielu szczegółów
 • Niektórzy nie podają informacji profilowych

# 5 - FootFetishRandki

randki fetysz stóp

FootFetishDating.com istnieje od dziesięciu lat i przez ten długi okres zgromadził ponad milion osób zainteresowanych pięknymi pragnieniami fetyszu i różnymi rodzajami zabawy stopami. Jeśli więc kochasz fetysz stóp, na pewno będziesz miał tutaj doskonałe możliwości.

Na tej stronie znajdziesz wiele profili kobiet, które uwielbiają obnosić się ze swoimi uroczymi stopami i seksownymi palcami. Członkowie uwielbiają udostępniać swoje zdjęcia w gorących szpilkach lub chodzenia boso - każdy fetyszysta stóp czułby się usatysfakcjonowany. Dołącz do platformy randkowej dla fetyszów, a nie będziesz rozczarowany.

Plusy:

 • Na platformie nie ma oszustów, ponieważ blokuje ona wszystkie konta bez względu na ich unikalny adres

Wady:

 • Przesyłanie wideo nie jest możliwe
 • Brak dostępnego czatu wideo

# 6 - Alt.com

alt.com strona główna

Alt.com, najlepszy portal randkowy Kink, powstał w 1997 roku i pomimo tego, że był wówczas pierwszym tego rodzaju, od tamtej pory utrzymuje swoją reputację. Uruchomienie i sukces „50 odcieni szarości” zwiększył liczbę użytkowników na stronie, ponieważ więcej osób było otwartych na BDSM i dziwactwa, dając alt.com aż 5 milionów użytkowników na całym świecie.

Alt daje szeroką gamę opcji. Od najzwyklejszych randek po alternatywny świat zagięć i fetyszy. Ta strona nigdy nie zawiedzie. Na tej stronie możesz zrobić wiele rzeczy, od szukania partnera, aby cieszyć się swoją przygodą seksualną, lub możesz po prostu przejrzeć filmy, które są już opublikowane na stronie.

Pełna recenzja Alt.com tutaj.

Plusy:

 • Obsługuje dziesięć języków
 • Możesz przesyłać filmy lub transmitować na żywo
 • Bezpieczeństwo i ochrona informacji prywatnych
 • Wielu aktywnych członków przez cały dzień
 • Dostępne bezpłatne członkostwo
 • Bezpieczna witryna

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji na Androida
 • Profilowanie może być żmudne
 • Obecność fałszywych profili

# 7 - FetLife

dom fetlife

FetLife to serwis randkowy dla dorosłych opracowany w 2008 roku. Skupia się głównie na osobach poszukujących i pragnących spełnić seksualne fantazje ludzi, w tym fetysze, załamania i BDSM. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na spełnianie fantazji każdego dnia FetLife zyskuje coraz więcej członków, aż osiągnie ponad osiem milionów członków na całym świecie. Dzięki FetLife członkowie mogą swobodnie wyrażać swoją ukrytą seksualność i fantazje bez oceniania i pomagać im je objąć.

To, co czyni go jeszcze lepszym, to oddany zespół wsparcia, który chce promować ciągłe doskonalenie usług serwisu. Podobnie jak w przypadku Facebooka, interfejs i procedura FetLife są stosunkowo podobne, w tym dodawanie znajomych, publikowanie na ścianie, funkcja śledzenia i funkcja przesyłania wiadomości podobna do komunikatora.

Spójrz na Recenzja FetLife.

Plusy:

 • Członkowie są otwarci na BDSM, fetysze i załamania
 • Większość członków pochodzi ze Stanów Zjednoczonych
 • Przedział wiekowy członków wynosi od 25 do 34 lat
 • Darmowa rejestracja
 • Bezpłatna wymiana wiadomości z innymi członkami
 • Funkcja karty Przeglądaj pomaga zawęzić określonych członków

Wady:

 • Łączenie innych kont w mediach społecznościowych nie jest możliwe
 • Jeszcze niedostępne do pobrania w App Store lub Google Playstore

# 8 - BDSM Single

single bdsm

BDSM Singles szczyci się łatwym w użyciu interfejsem. Strona jest przeznaczona dla singli, którzy chcą parować sesji BDSM z innymi podobnie myślącymi ludźmi. Nie ma jeszcze wielu członków, ale i tak spełnia obietnice. Algorytm witryny zaleca dopasowania na podstawie Twojej lokalizacji. Oferuje bezpłatną wersję próbną dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani o ich skuteczności.

BDSM Singles to strona internetowa spotkań dla singli BDSM do interakcji i mieszania się. Z pewnością dzieje się sporo rzeczy, kiedy po raz pierwszy trafisz na stronę wejściową. BDSMSingles.com oferuje połączenie czerwonych i czarnych, sprośnych odcieni. Natychmiast wykrywa Twój adres IP i wyświetla gorące single w Twojej okolicy.

Plusy:

 • Wiele osób szuka dominanty / mistrzów
 • Posiada funkcję „Little Black Book” do przechowywania perwersyjnych ludzi
 • Bezpłatny okres próbny
 • Szybki i łatwy proces rejestracji
 • Natychmiast pozbywają się fałszywych profili

Wady:

 • Wiele irytujących reklam

# 9 - Bondage.com

strona główna bondage.com

W przeciwieństwie do obrazu, który przedstawia witryna, w rzeczywistości ma zrelaksowaną i przyjazną społeczność. Bondage jest częścią większej sieci Wyszukiwarki Znajomych. W związku z tym masz pewność, że witryna jest dobrze utrzymana i jest legalną witryną. Ma całkiem przyzwoitą liczbę członków, ale pomimo tego, że nie jest tak duży jak inni konkurenci, większość jego członków jest aktywna. Możesz zobaczyć w Bondage Club, gdzie członkowie wchodzą w interakcję na swoim forum, dzieląc się osobistymi doświadczeniami i opiniami.

W Bondage.com możesz dołączyć do ponad 300 społeczności o różnych zainteresowaniach BDSM. Wystarczy wpisać swoje preferencje seksualne, a system pomoże Ci znaleźć najlepsze grupy do przyłączenia się. Ta strona jest otwarta dla singli, par, heteroseksualnych, gejów i lesbijek. Możesz także korzystać z pokojów rozmów i komunikatorów internetowych, aby bez wysiłku komunikować się z osobami o tych samych załamaniach i lokalizacjach.

Plusy:

 • Wyłącznie dla osób zainteresowanych BDSM
 • Przyjazny dla użytkownika dla początkujących
 • Możliwe jest wyszukiwanie i dołączanie do określonych grup fetyszowych
 • Regularne aktualizacje na blogach i forach
 • Aktywni i wspierający członkowie

Wady:

 • Wymaga rejestracji, jeśli chcesz przeglądać pełne profile
 • Wiadomości są dostępne tylko dla płatnego członkostwa

# 10 - fetysz.com

fetysz.com

Witryna Fetish.com ma tak majestatyczną nazwę iz pewnością zapewnia wszystkim podobne, majestatyczne usługi. Tak więc, dla ludzi, którzy lubią perwersyjny seks i lubią fetysze, jest to strona internetowa dla Ciebie. Uwolnij swoją sprośną stronę i znajdź ludzi, którym możesz odkryć swoje pragnienia seksualne.

Plusy:

 • Witryna obowiązkowa dla osób, które lubią fetysz i kink
 • Niesamowity projekt strony internetowej i użyteczność są proste
 • Treści są różnorodne i ogromne możliwości wyboru fetyszy
 • Bezpieczeństwo i ochrona są na najwyższym poziomie

Wady:

 • Nie ma wielu członków

# 11 - BDSMData

bdsmdate.com

Z pewnością lanie jest cudownie przyjemne. Tutaj w BDSMDate można znaleźć tysiące mężczyzn i kobiet, którzy uwielbiają brudny i perwersyjny seks. Ciesz się przyjemnością wysyłania zalotnych wiadomości do swojego przyszłego niewolnika podczas oglądania filmów na żywo. Na szczęście możesz pozostać anonimowy na tej stronie, ponieważ proces rejestracji nie obejmuje żadnych natrętnych pytań ani poufnych informacji. Pomimo tego, że interfejs witryny jest podobny do innych witryn internetowych, jest bardzo otwarty i wyraźnie wyświetla niektóre opcje przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Oto pełna przegląd BDSMDate.

Plusy:

 • Witryna ma wersje amerykańską i brytyjską
 • Rejestracja jest bezpłatna
 • Koncentruje się na lokalnych załamaniach i BDSM
 • Więcej kobiet niż mężczyzn

Wady:

 • Wszyscy członkowie chcą się pieprzyć
 • Cykliczna płatność automatyczna

# 12 - MeczBDSM

MeczBDSM

Witryna MatchBDSM jest obecnie jedną z najlepszych i renomowanych witryn o niewoli. Zapewnia styl życia BDSM i pomaga ludziom znaleźć odpowiednie dopasowanie. Możesz także przeglądać perwersyjne single i łączyć się z członkami na podstawie lokalizacji. Ponadto funkcja wyszukiwania jest całkowicie darmowa. Niezależnie od tego, w jakim mieście się znajdujesz, możesz znaleźć odpowiedniego partnera BDSM, którego chcesz.

Plusy:

 • Zawiera wytyczne dla członków dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas spotkań
 • Korzystanie ze strony jest bezpłatne
 • Łączy ludzi za pomocą sesji czatu grupowego
 • Przystępna cena członkostwa

Wady:

 • Irytujące wyskakujące okienka do aktualizacji członkostwa

Werdykt

BDSM.com to popularne miejsce spotkań ludzi, którzy chcą wyrazić swoje życiowe przemyślenia na temat tego, co jest na topie. Rzeczywiście, ta lokalizacja jest idealna zarówno dla początkujących sekstingów, jak i doświadczonych kinksterów. Prawie każdy będzie mógł znaleźć własną przestrzeń seksualną dzięki szerokiej gamie funkcji, które zapewnia ta strona.

Wydaje się, że BDSM.com w pełni wykorzystuje język i funkcje komunikacyjne i nie robi zbędnych objazdów, jeśli chodzi o bezpośrednią realizację swojego perwersyjnego celu. Członkowie z pewnością mogą zaspokoić swoje popędy seksualne z płatnym członkostwem lub bez, ponieważ BDSM.com oferuje popularne modele przed kamerami na żywo. Spodziewasz się więc zmysłowego wieczoru? Uczyń swoje życie seksualne bardziej interesującym; dołącz do BDSM.com już dziś i odwiedź inne strony internetowe BDSM przedstawione w tej recenzji.

Wśród powyższych list stron internetowych moje osobiste TOP 4 BDSM Witryny oprócz BDSM.com to:

 1. Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com
 2. 2kurwa.com
 3. BangLocals.com
 4. Ashleymadison.com

Ciesz się parną nocą!

ikona podobnych witryn Wszystkie 82 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Recenzja EmilyDates i 12 najlepszych Sugar Baby/Daddy i inne serwisy randkowe, takie jak Emilydates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Emilydates.com Czy masz dość przeglądania nieskończonych profili w aplikacjach randkowych i nie znajdowania prawdziwego połączenia? Nie szukaj dalej niż EmilyDates! Prawdopodobnie już o tym słyszałeś, ale czy faktycznie spełnia on […]

Przeczytaj recenzję

Inner Circle i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak TheInnerCircle.co Pokaż mi 12 alternatyw dla TheInnerCircle.co Jeśli chodzi o ciekawe rzeczy i wybory związane ze stylem życia, istnieje ranking oparty na ich fantazyjności. To jak wybierać między Taco Bell na szybką przekąskę a elegancką restauracją na wielką uroczystość. I tak po prostu, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja wysokiej odpowiedzi i 12 niesamowitych witryn z czatami erotycznymi i witrynami do podłączania, takich jak HighReply.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HighReply.com Chciałbym wkraść się do mojego harmonogramu kilku sekstingów i niegrzecznych zajęć. Oczywiście ten pomysł nie byłby możliwy, gdybym nie mógł znaleźć platformy, która zaspokoiłaby moje desperackie potrzeby. Byłem […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirtini i TOP 12 serwisów randkowych i randkowych, takich jak Flirtini.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirtini.com Poznaj Flirtini, najnowszą sensację w świecie aplikacji do randkowania! Ta przyjazna dla użytkownika platforma szybko zyskała popularność wśród osób poszukujących połączeń. Tym, co go wyróżnia, jest przystępna cenowo subskrypcja oferująca szereg funkcji bez zakłócania […]

Przeczytaj recenzję

iHookUp i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak ihookup.com Pokaż mi 12 alternatyw dla ihookup.com Achh połączenia. Znam to uczucie bycia pobudzonym seksualnie i pieprzę każdego, kogo spotkasz. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy jesteś szczęśliwym singlem, swobodna zabawa jest zawsze warta ryzyka. Na szczęście znalazłem nową witrynę, która z dumą udostępnia wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Randki z fetyszem stóp i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych z fetyszem, takich jak FootFetishDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla FootFetishDating.com Czy masz dość szukania kumpli na stopach? Sprawdź FootFetishDating.com, Twojego kumpla w podróży w poszukiwaniu „jedynych” partnerów, nawet jeśli utkniesz w pułapce. Nie musisz poruszać się po skomplikowanych […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd randek dla dojrzałych i 12 niesamowitych witryn z randkami i randkami, takich jak MatureDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MatureDates.com Czy lubisz dzisiaj spotykać się z dojrzałymi dziewczynami? Jeśli tak, zbierz wszystkie siły, gdy przedstawię Dojrzałe Daktyle. Już sama nazwa strony przełamuje bariery i pokazuje, jak można celebrować seks niezależnie od statusu, kultury, […]

Przeczytaj recenzję

Top 5 witryn randkowych i przypadkowych połączeń, które faktycznie działają w 2023 r. Idealne dla osób w wieku ~20-55 lat, z małżonkami i bez! To nie są jakieś „fałszywe” udające dziewczyny, to prawdziwe, największe sieci na świecie. Przejdź do najlepszych 5 witryn randkowych i randkowych Hej, wiem, że walenie konia jest całkiem ekscytujące i fajne. Ale nic […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja 3Fun i 12 najlepszych witryn do randkowania i randkowania, takich jak Go3Fun.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Go3Fun.co Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w dzikim świecie aplikacji randkowych, gdzie przesunięcia prowadzą do iskier, a wiadomości podsycają płomienie pożądania? Cóż, pozwólcie, że przedstawię wam Go3Fun, samozwańczego mistrza aplikacji randkowych dla […]

Przeczytaj recenzję

Shag2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Shag2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Shag2Night.com Hej, poszukiwacze mocnych wrażeń i potencjalni zakochani! Wyobraź sobie, że masz ochotę na romans, odrobinę przygody, a może na niezapomnianą noc pełną namiętności. A co jeśli powiem Ci, że istnieje platforma o nazwie, która praktycznie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Bicupid i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Bicupid.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bicupid.com Interesujące! Kocham moich bi-przyjaciół i mam czym się podzielić; Bicupid, to jest to! Nie, to jeszcze nie miesiąc miłości, ale Kupidyn miał pewne zwroty akcji. Miłości, intymności i namiętności nie należy świętować tylko w lutym. […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja azjatyckich singli i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak AsianSingles.me Pokaż mi 12 alternatyw dla AsianSingles.me Z pewnością każdy nie może oprzeć się urokowi nieznośnej Azjatki. Te niewinnie wyglądające kobiety zapewnią Ci wyczuwalną intymną przygodę. Co więcej, azjatyckie laski oferują różnorodność wyglądu, fetyszu i atrakcyjności. Ale co sprawia, że ​​ten […]

Przeczytaj recenzję

MissTravel & 12 Witryn randkowych i randkowych, które trzeba odwiedzić, takich jak MissTravel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MissTravel.com Zbierzcie się, milenialsi, bo mam soczystą tajemnicę do podzielenia się! Tak więc wszyscy wiemy, że milenialsi są nastawieni na doświadczenia, a nie tylko na gromadzenie dóbr materialnych. Kto potrzebuje domu, kiedy możemy tam być i odkrywać […]

Przeczytaj recenzję

Millionaire Match & 12 najlepszych randek dla cukru i innych witryn randkowych dla seksu, takich jak MillionaireMatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla MillionaireMatch.com Hej, ludzie! Wejdź prosto do olśniewającego królestwa MillionaireMatch, gdzie gwiazdy ustawiają się w jednej linii, a miłość trafia do najlepszych ludzi. Mówimy o miejscu, w którym ludzie odnoszący sukcesy i atrakcyjni single […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd BBW Sex Dates & 12 Najlepsze strony randkowe i randkowe, takie jak BBWSexDates.net Pokaż mi 12 alternatyw dla BBWSexDates.net Napalone BBW szturchają mnie! Chcą, żebym odkrywał BBW Sex Dates i wykrzykiwał światu jego hipnotyzujące funkcje. Jak mogę odmówić, kiedy te panie są zbyt atrakcyjne ze swoimi dużymi, miękkimi piersiami? […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Lush Flirt & 12 Witryn randkowych / randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak LushFlirt.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LushFlirt.com Hej, poszukiwacze przyjemności! Oto twój kumpel Dudethrill, gotowy zanurzyć się głęboko w kuszącym świecie LushFlirt. Wszyscy wiemy, że czasami nie tylko masz ochotę na oglądanie porno — chcesz wziąć […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja NUiT & 12 najlepszych witryn do podłączania i randek, takich jak Nuitapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nuitapp.com Hej, obserwatorzy gwiazd! Czy jesteś zmęczony przesuwaniem w lewo i prawo bez znajdowania kogoś, kto cię złapie? Czy potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęcia profilowego, aby wiedzieć, czy ktoś do Ciebie pasuje? Cóż, nie bój się! NUiT, aplikacja randkowa oparta na astrologii, […]

Przeczytaj recenzję

Przegląd Together2Night i 12 najlepszych serwisów randkowych i randkowych, takich jak Together2Night.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Together2Night.com Znaczna część członków serwisów randkowych szuka długoterminowych, zaangażowanych partnerstw, ale jest też wielu, którzy po prostu zainteresowany dobrą zabawą. Mogą wybierać spośród różnych witryn i aplikacji do podłączania, ale […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja One Night Friend & TOP 12 Witryn randkowych i randkowych, takich jak Onenightfriend.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Onenightfriend.com Zgaduję, że minęło ponad miesiące lub lata od ostatniej randki, prawda? Być może spędzasz dużo czasu w pracy. Cóż, może czas wyjść, umówić się na randkę i dobrze się bawić! Czy ty […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Hily & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak hily.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Hily.com Od lat oceniam dziesiątki internetowych serwisów randkowych i przyłączeniowych. Nieliczne są dość skuteczne, podczas gdy reszta jest po prostu niedoceniana na scenie głównego nurtu. Ale do tej recenzji zdecydowałem się przetestować popularne i długo działające połączenie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Jaumo & TOP 12 serwisów randkowych i przyłączeniowych, takich jak Jaumo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Jaumo.com Ludzie na całym świecie mają nadzieję znaleźć bratnie dusze i zaangażować się w pełne miłości partnerstwa na resztę życia. Właśnie dlatego aplikacje i strony randkowe i randkowe pojawiają się obecnie w Internecie jak grzyby po deszczu, a wybieranie najlepszych […]

Przeczytaj recenzję

Twoja recenzja Travel Mates i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych Like yourtravelmates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla YourTravelMates.com Obecnie istnieją setki związanych z podróżami usług randkowych i znajdowania towarzystw. Kilka stron internetowych koncentruje się na konkretnej niszy, podczas gdy inne są skierowane do znacznie szerszego grona odbiorców. Wśród tych specjalistycznych wyborów jest YourTravelMates. To było w 2016 roku, kiedy LOS Networks, […]

Przeczytaj recenzję

Undertable i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak Undertable.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Undertable.co Undertable! Ta nazwa strony skłania mnie do zastanowienia się, co dokładnie dzieje się pod stołem. Och, sekrety, kłamstwa, oszustwa i gorące spotkania ogarniają sceny pod stołem. Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale, zobaczysz, jak pod stołem scenariusze […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Heated Affairs i 12 najlepszych serwisów o oszustwach i połączeniach premium Like heataffairs.com Pokaż mi 12 alternatyw dla HeatedAffairs.com Pary małżeńskie czasami odkrywają, że ich uczucia do siebie słabną i z czasem otępiają ich emocje. Mogą sprawdzać, czy zrezygnowali z wcześniejszego apelu, życząc sobie przypływu nowo rozwijających się emocji. Z tego powodu, […]

Przeczytaj recenzję

BuddyBang i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak buddybang.xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla buddybang.xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz zaangażowania, czy czegoś niezobowiązującego, może być trudno stwierdzić, czy aplikacje i witryny internetowe, z których korzystasz ponowne skakanie są autentyczne. Jak wiecie, masa tych platform ma mnóstwo oszustów, fałszywych kont i […]

Przeczytaj recenzję

We Are HER Review i 12 najlepszych serwisów LGBTQ+ i innych serwisów randkowych, takich jak weareher.com Pokaż mi 12 alternatyw dla WeareHer.com Mam dobrą wiadomość dla całej społeczności LGBTQ+, ponieważ pojawiła się nowa aplikacja, która może zapewnić bezpieczną i otwartą platformę dla wszyscy z was. Przedstawiamy… JĄ! Być może słyszałeś lub widziałeś tę aplikację […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Xmatch i 12 witryn randkowych, towarzyskich i randkowych, które musisz odwiedzić, takich jak xmatch.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xmatch.com Niezależnie od tego, czy szukasz długoterminowego związku, czy tylko jednej nocy romansu, ogólnoświatowa sieć internetowa i usługi aplikacji randkowych sprawiły, że rzeczy stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście, skoro istnieje dziś tak wiele stron z przypadkowymi kojarzeniami, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Kippo i TOP 12 serwisów randkowych, takich jak kippoapp.com Pokaż mi 12 alternatyw dla KippoApp.com W ramach dzisiejszej funkcji przyjrzymy się jednemu serwisowi randkowemu, który stara się odwoływać do niszy zazwyczaj „lekceważonej” w cyfrowym świecie kojarzeń: graczy. O ile nie zgadzam się z frazesem, że gracze to głównie „nerdy”, niewiele jest rzeczywistości […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Badoo i TOP 12 serwisów randkowych i podłączeniowych Jak badoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla badoo.com To dość denerwujące, gdy natkniemy się na strony randkowe lub aplikacje, które są tak trudne w użyciu. Wyobraź sobie, jak zagmatwane i skomplikowane jest to, że jest prawie bezwartościowe! Na szczęście, kiedy poznałem Badoo, aplikację randkową i randkową, […]

Przeczytaj recenzję

Parship Review i 12 najlepszych serwisów randkowych Lubię parship.com Pokaż mi 12 alternatyw dla parship.com Jestem pewien, że masz dość szukania idealnego serwisu randkowego, który spełni Twoje potrzeby i marzenia o długotrwałym związku. Przestań płakać, ponieważ Parship jest tutaj, aby przytulać twoje samotne noce. Ta strona wykorzystuje skuteczną kompatybilność […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja LoveAwake i TOP 12 witryn towarzyskich i erotycznych, takich jak loveawake.com Pokaż mi 12 alternatyw dla LoveAwake.com Pomimo rozpowszechnienia połączeń internetowych i randek, kilka osób wciąż decyduje się ukrywać ten aspekt swojego żałosnego życia przed przyjaciółmi i rodziną. Ale szczerze mówiąc, nie musisz się mylić, dołączając do trendu […]

Przeczytaj recenzję

Clover i Top-12 serwisy randkowe i randkowe podobne do Clover.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Clover.co Tinder? Zawias? Jestem pewien, że widziałeś lub używałeś już tych aplikacji. Ale skoro tu jesteś, to chyba nie było tak przyjemnie, jak się spodziewałeś. Cóż, jeśli tak jest, pozwól, że przedstawię Ci Clover! Programy randkowe oparte na swipe i skoncentrowane na dopasowywaniu […]

Przeczytaj recenzję

RedHotPie 12 Witryny randkowe, które trzeba odwiedzić Podobny do redhotpie.com Pokaż 12 alternatyw dla RedHotPie.com Jest czerwony, gorący i świeży! Mówię o RedHotPie, modnej na świecie stronie z przystawkami. Oferuje imponujące funkcje, które pomagają napalonym facetom, dziewczynom, kochankom, a nawet grupom znaleźć randki, imprezy swingersów i dzikie przygody seksualne. Szczególnie […]

Przeczytaj recenzję

GetItON i 12 najlepszych darmowych stron montażowych, takich jak getiton.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Getiton.com Czy masz trudności ze znalezieniem idealnego partnera? Cóż, GetItON jest tutaj, aby uratować Twój dzień. Ta strona obiecuje zapewnić wszystkie środki potrzebne do lepszej i wygodniejszej podróży. W rzeczywistości ma wyrafinowany system, który […]

Przeczytaj recenzję

Pure Review i 12 najpopularniejszych serwisów randkowych i randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do pure.app Pokaż mi 12 alternatyw dla Pure.app Co przychodzi ci do głowy, gdy słyszysz słowa anonimowe randki? Domyślam się, że to wszystko jest dobre, ponieważ sam termin „podpinanie się” jest notoryczną rzeczą do zrobienia. Ale element anonimowości sprawia, że ​​[…]

Przeczytaj recenzję

Hinge Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Hinge.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Hinge.co Hinge ponownie uruchomiło swoją witrynę jako „profesjonalny” serwis randkowy, aby konkurować z Tinderem, który stał się popularną metodą poznawania nowych ludzi . Zamiast polegać na zdjęciach, aby ocenić, czy niektórzy użytkownicy pasują idealnie, Hinge popycha […]

Przeczytaj recenzję

Feeld Review i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak feeld.co Pokaż mi 12 alternatyw dla Feeld.co W dzisiejszych czasach dostępnych jest mnóstwo aplikacji do połączeń, randek, swobodnej zabawy, seksu. Przy tej przytłaczającej liczbie opcji wybór tylko jednego może być nieco trudniejszy, niż się spodziewasz. Ale oczywiście Dudethrill jest zawsze tutaj […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja eHarmony i 12 najlepszych serwisów randkowych dla singli podobnych do eharmony.com Pokaż mi 12 alternatyw dla eHarmony.com Każdy serwis i platforma randkowa ma swój własny zestaw celów dla Twoich potrzeb randkowych i randkowych i prawdopodobnie jesteś tego świadomy. To całkiem normalne, że randkowicze online poświęcają niezliczone dni na przewijanie możliwych meczów, ale […]

Przeczytaj recenzję

Coffee Meets Bagel i Top-12 Premium Dating Sites Podobne do coffeemeetsbagel.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Coffeemeetsbagel.com Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem magii wirtualnych randek, ale nie masz energii, aby przeszukiwać profile? Może mogę pomóc. Meet, CoffeeMeetsBagel lub popularnie znane jako CMB. To serwis randkowy i randkowy […]

Przeczytaj recenzję

Bumble Review i TOP 12 witryn randkowych/osobistych, takich jak bumble.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Bumble.com Żyjemy w tym nowoczesnym świecie, w którym ludzie z różnych części świata, ze względu na styl życia, orientację seksualną i związki, mają teraz różne platformy i aplikacje randkowe . Ale pomimo niezliczonej konkurencji online, jest jedna, która się wyróżnia — Bumble.com. Ta suka […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Find-Bride i 12 najlepszych serwisów randkowych i erotycznych, takich jak find-bride.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Find-bride.com Znalezienie idealnej randki jest tak żmudnym i trudnym procesem. Wyobraź sobie, że znalezienie „żony” może zrobić? Prawdopodobnie myślisz o poddaniu się teraz, ale poczekaj, pozwól, że pomogę ci znaleźć światło na twoje tragiczne, rozpaczliwe życie. […]

Przeczytaj recenzję

Sugarbook i TOP-12 Sugar Baby/Daddy i serwisy randkowe, takie jak sugarbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Sugarbook.com Renomowana i znana strona internetowa Sugar Dating jest tutaj i oferuje nam lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla naszych randek wymagania. Sugarbook działa od 2017 roku i od tego czasu nigdy nie zawiódł użytkowników na całym świecie […]

Przeczytaj recenzję

Happn i 12 witryn randkowych, które musisz odwiedzić Podobne do happn.com Pokaż mi 12 alternatyw dla happn.com Jeśli nie byłeś na scenie randkowej od jakiegoś czasu lub jesteś nowicjuszem w świecie kojarzeń, być może widzisz wiele witryn randkowych i aplikacji wydaje się dość zaskakujące. W rzeczywistości, wybierając ten właściwy, poczujesz się przytłoczony. Dobra rzecz […]

Przeczytaj recenzję

Lovoo 12 Strony randkowe, które trzeba odwiedzić Podobne do lovoo.com Pokaż mi 12 alternatyw dla lovoo.com Dzisiaj porozmawiamy o innym serwisie randkowym, który przykuł moją uwagę. Jak słyszałem, Lovoo to fantastyczny serwis randkowy, który zawiera unikalną koncepcję randkową poprzez fajne włączenie stylu sieci społecznościowych. Wygląda na obiecujące miejsce dla każdego, kto przygląda się […]

Przeczytaj recenzję

The League Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych podobnych do theleague.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Theleague.com A więc jesteś tutaj — a skoro jesteś tutaj, aby zobaczyć recenzję TheLeague, być może zauważyłeś, że Tinder nie jest zbyt przepełniony z partnerami, którzy są równie namiętni, intelektualni i skupieni na karierze, tak jak ty, prawda? Wtedy trafiłeś we właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Match.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla singli, osobistych i dla dorosłych, takich jak match.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Match.com na czele. Ta strona z pewnością ma dużą presję, aby sprostać swojej reputacji jako najobszerniejszego […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja PlentyofFish i TOP 12 portali randkowych dla singli i dorosłych, takich jak pof.com Pokaż mi 12 alternatyw dla POF.com Z pewnością istnieje obecnie wiele witryn randkowych, ale PlentyofFish jest zupełnie inny wśród nich. Jego bezpłatna usługa czatu przyciągnęła masowych uczestników i dlatego trafili prosto na szczyt gwiazdorskich graczy w […]

Przeczytaj recenzję

SecretBenefits i TOP 12 witryn randkowych i erotycznych, takich jak secretbenefits.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Secretbenefits.com SugarDaddy lub SugarBaby zawsze chcieliby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do usługi kojarzeń premium zarówno z klasą, jak i wartością. Oczywiście łatwy, wygodny i przyjemny sposób zarządzania witryną jest niezbędny, patrząc na […]

Przeczytaj recenzję

Swingers Date Club i 12 najlepszych witryn randkowych i randkowych, takich jak SwingersDateClub.com Pokaż mi 12 alternatyw dla SwingersDateClub.com SwingersDateClub to miejsce spotkań towarzyskich dla wszystkich zainteresowanych swingersem. Nazywana również SDC, platforma ta jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych grup swingersów w Internecie. Strona została założona na początku […]

Przeczytaj recenzję

Zoosk Review i 12 najlepszych serwisów randkowych dla dorosłych, takich jak zoosk.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Zoosk.com Jeśli jesteś nieśmiały i niezdecydowany, aby połączyć się z kimś twarzą w twarz, usługi kojarzeń online mogą być pomocną alternatywą. W ostatnich latach najszybszym dotychczas sposobem okazała się aplikacja komputerowa/mobilna. Znany jako Zoosk, szczyci się prostotą […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Fling.com i 12 NAJLEPSZYCH witryn randkowych, takich jak Fling.com Pokaż mi 12 najlepszych alternatyw dla Fling.com Przygotuj się na seks na Fling.com! Fling.com musiał robić coś dobrze, biorąc pod uwagę miliony obserwujących i zaangażowanie pokoleń w witrynie. Jest to jedna z najbardziej znanych stron internetowych typu „podłączenia” i była jednym z […]

Przeczytaj recenzję

NoStringsAttached Review & Top-12 Randki dla dorosłych, takie jak nostringsattached.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Nostringsattached.com NoStringsAttached to platforma randkowa lub randkowa opracowana specjalnie dla napalonych singli pragnących intymnych spraw. Zapewniają również bezpieczne miejsce dla znudzonych żonatych facetów, aby cieszyć się pozamałżeńskimi romansami bez obawy, że ich zazdrosny […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Mixxxer i TOP 12 witryn randkowych i randkowych, takich jak mixxxer.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Mixxxer.com W każdym razie nie ma to znaczenia, ponieważ Mixxxer ma mnóstwo miejsca dla nas wszystkich. Otwarte wyrażanie pragnień i potrzeb seksualnych, bez szkody dla społecznej i moralnej integralności, jest […]

Przeczytaj recenzję

TSDates.com i TOP 12 witryn randkowych, takich jak TSDates.com Pokaż mi 12 alternatyw dla TSDates.com Włączenie jest atrakcją mieszkania w dwudziestej pierwszej erze. Społeczności na całym świecie przezwyciężają uprzedzenia związane z płcią, orientacją seksualną i wieloma innymi. Dlatego randki online są częścią naszego stylu życia, w której widzimy wielką akceptację dla […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja AdultMatchMaker i (12 najlepszych) witryn randkowych, takich jak AdultMatchMaker.com.au Pokaż mi 12 witryn randkowych z seksem Alternatywy dla AdultMatchMaker.com.au Hurra do witryn randkowych dostępnych na całym świecie. Mówiąc o serwisach randkowych, AdultMatchMaker.com.au poruszyła serca społeczności randkowej. W chwili pisania tego tekstu AdultMatchMaker jest najbardziej […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja BDSM.com i 12 innych witryn BDSM, takich jak bdsm.com Pokaż 12 alternatyw dla BDSM.com Stanowisko misjonarskie jest dobre dla niektórych osób, ale trochę perwersyjne nikomu nie zaszkodzi, jeśli chcesz się do tego zabrać. Kiedy już to wszystko skończysz, nie sądzisz, że seks waniliowy wydaje się nudny? Na BDSM.com osoby, które […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja IAmNaughty i TOP-12 witryn randkowych dla dorosłych, takich jak IAmNaughty.com Pokaż 12 alternatyw dla IAmNaughty.com Są chwile, kiedy nasze pragnienia seksualne i emocje związane z pełnym przygód życiem seksualnym osiągają swój szczyt. IAmNaughty jest tutaj, aby uchronić Cię przed kłopotami i zamiast tego zwiększyć Twoje szczęście w spełnianiu pragnień randkowych. Rzeczywiście, to jest właściwe miejsce […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja FreeLocalDates i 12 najlepszych witryn randkowych, takich jak Freelocaldates.com Pokaż 12 alternatyw dla Freelocaldates.com Oficjalny adres URL: https://www.freelocaldates.com Czy lubisz wyszukiwać, flirtować, rozmawiać i udostępniać zdjęcia innym ludziom? Czy chcesz mieć miejsce, które pomoże odkryć potencjalnych partnerów za pomocą funkcji interaktywnych? W takim razie FreeLocalDates jest najlepszym, niezawodnym źródłem informacji i rozrywki, wszystkie […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja InstaBang.com i 12 najlepszych aplikacji i witryn randkowych, takich jak Instabang.com Pokaż 12 alternatyw dla Instabang.com Oficjalny adres URL: https://www.instabang.com Instabang jest jedną z popularnych witryn randkowych, która pomaga znaleźć połączenia wśród podobnie myślących ludzi. Podziękowania dla twórców serwisu, którzy są również twórcami innego popularnego serwisu randkowego, Uberhorny. Tak jak […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak Flirt.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla Flirt.com Dołączenie do witryny randkowej online dla dorosłych z prawdziwą i niesamowitą liczbą funkcji jest stosunkowo trudne odnaleźć. Ze względu na dużą liczbę witryn randkowych, które czają się dziś w Internecie, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja XDating i 12 najlepszych witryn randkowych dla dorosłych, takich jak xDating.com Pokaż mi 12 alternatyw dla xDating.com XDating, wyjątkowy serwis randkowy dla każdego dorosłego. Z pewnością jest to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie partnerów seksualnych, randek i niezobowiązujących związków. Tak więc, jeśli interesujesz się długoterminowymi, poważnymi związkami lub odnajdujesz swoją bratnią duszę, z pewnością […]

Przeczytaj recenzję

BangLocals i 12 (obowiązkowych) witryn randkowych, takich jak BangLocals.com Pokaż 12 alternatyw dla BangLocals.com Czy kiedykolwiek próbowałeś randkować online? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi `` nie '', tracisz najlepszą szansę na przeżycie niesamowitych romansów seksualnych i połączeń. Banglocals to obowiązkowa witryna dla osób szukających idealnego dopasowania do płci, randek, […]

Przeczytaj recenzję

HornyMatches i 12 (najlepszych) witryn randkowych, takich jak Hornymatches.com. Pokaż mi 12 alternatyw dla HornyMatches.com Zatem HornyMatches jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pragnienia. Ta strona jest przeznaczona do randek erotycznych dla dorosłych i jest przeznaczona dla osób szukających swobodnej zabawy. Dlatego jeśli czujesz się zainteresowany poważnymi […]

Przeczytaj recenzję

Milfaholic i 12 (najlepszych) witryn randkowych i erotycznych MILF, takich jak Milfaholic.com Pokaż mi 12 alternatyw dla mamy Milfaholic.com, którą chciałbym pieprzyć, lub popularnym terminem MILF. Może to zabrzmieć kontrowersyjnie, ale są ogromne osoby, które pragną zaczepiać lub pieprzyć starsze kobiety. Najwyraźniej pragnienie MILF jest powszechnym fetyszem w uprawianiu miłości. Jednak, […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Passion.com i 11 najlepszych randek, witryn dla singli podobnych do adresu URL Passion.com: https://passion.com Pokaż 11 TOP alternatyw dla Passion.com. angażować się w pełne intymne fizyczne połączenia. Są już od dłuższego czasu i cieszą się renomą w tej dziedzinie […]

Przeczytaj recenzję

Fuckbook i 12 (najlepszych) serwisów randkowych podobnych do Fuckbook.com URL: https://www.fuckbook.com Pokaż mi 12 alternatyw dla Fuckbook.com Sama witryna Na sam widok jej nazwy możesz od razu powiedzieć, co to jest strona jest o. Fuckbook to w zasadzie Facebook dla tych, którzy szukają przypadkowych spotkań seksualnych. Więc od razu to jest […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Uberhorny i TOP 11 randek / serwisów randkowych podobnych do Uberhorny.com Pokaż 11 alternatyw dla UberHorny.com Jeśli nie jesteś nowy w świecie randek online, na pewno słyszałeś o Uberhorny, znanym i popularnym serwisie randkowym do dziś . Dla osób poszukujących platformy do swobodnej rozrywki, randek i pełnych pasji związków, […]

Przeczytaj recenzję

Whiplr & Best 11 BDSM and Personals Sites podobne do Whiplr.com Show 11 Alternatives for Whiplr.com Sama witryna Whiplr Whiplr jest w zasadzie platformą randkową dla dorosłych opartą na aplikacji, która jest przeznaczona dla osób szukających przypadkowego seksu i podłączeń BDSM. Jest to nisza dla tych, którzy interesują się randkami fetyszowymi i bez zobowiązań, ponieważ najwyraźniej […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 11 alternatyw dla FriendFinder-x.com O co w tym wszystkim chodzi? Friend Finder-x to jedna z dobrze znanych stron dla tych, którzy szukają podłączeń i swobodnego seksu. Jest zarządzany przez Friend Finder Network wraz z innymi platformami. Ponieważ znajduje się w sieci Friend Finder, można się spodziewać, że witryna ma […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 15 alternatyw dla ALT.com Seks ewoluował na tak wiele sposobów, że stał się nawet stylem życia dla innych. Dla innych może wydawać się tabu, jeśli seks nie jest uprawiany na misjonarzu. Jednak seks niemisjonarski spotkał się już z szerokim przyjęciem w wielu krajach. W rzeczywistości, jeśli jesteś jednym z […]

Przeczytaj recenzję

Sudy URL: https://www.sudy.app/ Pokaż 11 Sugar Dating Website Alternatives for Sudy.app Może jesteś bogatym mężczyzną lub kobietą i szukasz towarzystwa seksownego, młodego partnera… a może jesteś młody i atrakcyjna osoba, która chce być w związku, który przyniesie Ci korzyści materialne, czyli być związanym z tatusiami lub […]

Przeczytaj recenzję

Cougared URL: https://www.cougared.com Pokaż 12 alternatywnych randek MILF dla Cougared.com Wyobraź sobie to - gorące, seksowne i naładowane seksualnie 40-latki jako twój znajomy. Angażowanie się w kuguary może być kuszące i zmysłowe; brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale z pomocą kilku świetnych platform, takich jak Cougared.com, stanie się to dla Ciebie. Łączę się ze starszymi […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Whatsyourprice i ponad 12 innych niesamowitych witryn randkowych i podłączeniowych podobnych do whatsyourprice.com URL: https://www.whatsyourprice.com Pokaż 12 podobnych witryn, takich jak Whatsyourprice.com Whatsyourprice.com jest dzisiejszym obrazkiem i bohaterem dla cukrowych tatusiów i mammasitas. W dobie smartfonów i internetu od dłuższego czasu modne są strony podłączeniowe, które pojawiają się w […]

Przeczytaj recenzję

Adres URL recenzji Seeking Arrangement: https://www.seeking.com Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla cukru dla Seeking.com (zaktualizowano w styczniu 2021 r.) - Jeśli szukasz innego rodzaju zabawy w świecie randek, randkowanie z cukrem może być idealnym dla siebie, a Seeking.com może Ci bardzo pomóc! Datowanie cukru może być nieco kontrowersyjne dla niektórych […]

Przeczytaj recenzję

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Pokaż 14 alternatyw dla Swinglifestyle.com We współczesnym społeczeństwie spotykanie ludzi było tak łatwe, jak 123. Żyjemy w pokoleniu, w którym prawie wszyscy korzystają z Internetu i tylko kilka kliknięć tu i tam, już dostaniesz to, czego chcesz. To samo dotyczy randek - […]

Przeczytaj recenzję

CougarLife URL: https://cougarlife.com Pokaż ponad 11 najlepszych witryn randkowych i randkowych dla pumy, takich jak Cougarlife.com Wiele starszych kobiet szuka młodszych mężczyzn, aby po prostu spotkać się, połączyć i miejmy nadzieję, rozpocząć nowe relacje. We współczesnym świecie, w którym żyjemy, wszystko stało się prostsze i natychmiastowe - wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się […]

Przeczytaj recenzję

Adres strony internetowej Victoria Milan: www.victoriamilan.com Przegląd Victoria Milan 2020 - Czy jest dobry do spraw pozamałżeńskich? Przejdź do zalet i wad Jesteśmy przyzwyczajeni do internetowych platform randkowych, które są przeznaczone dla samotnych mężczyzn i kobiet, których celem jest poznanie nowych przyjaciół, nowych znajomości, a nawet przyszłych partnerów randkowych. Oczywiście, skoro to oni […]

Przeczytaj recenzję

Link do strony internetowej BlackCrush: https://www.blackcrush.com Połączenie z Black Babe Online - Recenzja BlackCrush.com Pokaż Plusy i minusy Blackcrush Wszyscy mamy swoje preferencje i gusta dotyczące ludzi, których lubimy, a większość z nas wolałaby wpisz nad drugim. Niezależnie od Twoich preferencji, jeśli próbowałeś randek online i podłączania […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 10 stron randkowychCougars Czas udowodnił, że pary z naprawdę dużymi różnicami wiekowymi nie są rzadkością. Starsi mężczyźni umawiający się z młodszymi kobietami wcale nie są nowi, ale nie zawsze widzimy starsze kobiety umawiające się z młodszymi mężczyznami. Ale ostatnio w jakiś sposób „znormalizowano” widok starszych kobiet i ich młodych chłopaków. Cougars, który odnosi się do […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 9 najlepszych stron internetowych do podłączania online Wszyscy chcemy znaleźć naszą jedyną prawdziwą miłość pośród całego chaosu, bólu serca i rozczarowań, przez które przeszliśmy, ale to zajmie trochę czasu. Są więc chwile, kiedy chcielibyśmy doświadczyć krótkotrwałych emocji i po prostu cieszyć się życiem od chwili. Poszukiwanie połączeń może […]

Przeczytaj recenzję

Recenzja Ashley Madison (2023) i 12 najlepszych serwisów randkowych, takich jak AshleyMadison.com Przejdź do 12 najlepszych alternatyw dla AshleyMadison Ashley Madison, nietypowa strona randkowa, powstała już w 2001 roku. tworząc nowy związek z nieznajomymi, AshleyMadison.com jest stworzony dla ludzi, którzy są już zaangażowani, czy to w chłopak-dziewczyna […]

Przeczytaj recenzję

Dating.com Pokaż mi wady i zalety Dating.com Ostateczna recenzja witryny Dating.com Wiele historii miłosnych powstało online. Wiele osób chce komunikować się z innymi ludźmi, co naprawdę pomaga, ponieważ istnieje wiele witryn internetowych do wyboru. Jak to się mówi, jest tam ktoś dla każdego… czyli […]

Przewiń do góry