Aktualizacja: 19 lipca 2024 r

Jak i gdzie sprzedawać zdjęcia stóp, aby zarabiać pieniądze? (9 najlepszych stron!)

Pokaż mi 9 najlepszych stron do sprzedaży zdjęć stóp:

Niektórzy ludzie chichoczą na myśl o sprzedaży zdjęć stóp w Internecie. Ale kiedy przyjrzysz się dobrze historiom sukcesu sprzedawców, pieniądze, które możesz zarobić na przypadkowych zdjęciach stóp, nie są zabawne. Na najniższym poziomie pojedynczy obraz może sprzedawać się za od 5 do 10 USD, jednak przy odrobinie doświadczenia, wiedzy i cierpliwości niektórzy sprzedawcy przynoszą 100 USD lub więcej za zdjęcie jednej stopy! To dużo zakupów pedicure i obuwia. 

Nawet jeśli osobiście uważasz, że stopy są obrzydliwe, nieatrakcyjne lub dziwnie wyglądające, jest wiele innych osób, które by się z tym nie zgodziły. W rzeczywistości 1 na 7 osób przyznaje, że podniecają ją stopy. Od ssania palców u nóg i całowania po masaż stóp i upokarzanie, istnieje niezliczona ilość sposobów na wykorzystanie zmęczonych psów do czegoś innego niż wchodzenie po schodach i popisywanie się najnowszą parą obcasów. 

Ale zanim zaczniesz robić przypadkowe zdjęcia stóp i oczekiwać, że mężczyźni (i kobiety) będą rzucać w twoją stronę gotówką, posłuchaj. W tym biznesie chodzi o coś więcej niż selfie z pedicure i wtykanie palców u nóg w piasek. 

Faktycznie trzeba nad tym popracować. Ale dobrą wiadomością jest to, że po przeczytaniu tego przewodnika zdobędziesz podstawową wiedzę potrzebną do wypełnienia zarówno portfela, jak i niegrzecznych fantazji fetyszu stóp największych fanów. 

Nie przyspieszaj procesu

Nie przyspieszaj procesu

Sprzedawanie zdjęć stóp online nie jest sposobem na szybkie wzbogacenie się. Wierzcie lub nie, ale kupujący naprawdę znają różnicę między wysokiej jakości zdjęciami stóp a przypadkowymi zdjęciami, które zrobiliście w łóżku i opublikowaliście online jako wyzwanie. 

Nikt nie zapłaci 30 dolarów za zdjęcie twoich stóp na niezasłanym łóżku, brudnym dywanie lub desce rozdzielczej twojego samochodu. Podczas gdy wszystkie te tła mogą pasować do sesji zdjęciowej stóp, lepiej, aby były wykonane ze smakiem i z dużym naciskiem na krzywe, linie i piękno twoich stóp.

Wyrzuć wszystkie przypadkowe zdjęcia stóp, które masz obecnie w telefonie i zacznij od nowa. Wydobędziesz z tego procesu tyle, ile w niego włożysz, co oznacza, że ​​jeśli pospieszysz się z sesją zdjęciową i opublikujesz zdjęcia niskiej jakości, które są rozmyte lub zagracone, bądź przygotowany na otrzymywanie niskich ofert lub wcale. Poświęć kilka dodatkowych minut na edytowanie i doskonalenie zdjęć stóp przed ich opublikowaniem. 

Upewnij się, że twoje stopy są głównym tematem każdego zdjęcia i bądź cierpliwy. Nie od razu Rzym zbudowano, podobnie jak Twoja kariera odnoszącego sukcesy twórcy treści dla stóp. 

Rozważ anonimową sprzedaż zdjęć stóp

Są szanse, że nie chcesz, aby twoja babcia Edna, ciocia Sue lub spięty szef wiedziały, że zajmujesz się sprzedażą zdjęć stóp na stronach poświęconych fetyszowi stóp lub na platformach ze zdjęciami stóp, takich jak FunwithFeet. 

Najlepszym sposobem na utrzymanie tabu w tajemnicy jest zostanie anonimowym sprzedawcą. Jest to dość łatwy wyczyn (gra słów zamierzona), ponieważ nie musisz publikować zdjęć swojej twarzy ani nawet ciała, aby zarabiać pieniądze w tym biznesie. To, co ludzie chcą zobaczyć, znajduje się daleko na południe od twojej twarzy, więc daj ludziom to, o co proszą! 

Sprzedam zdjęcia stóp

Większość platform, takich jak FeetFinder, umożliwia użytkownikom utworzenie nazwy wyświetlanej, która nie zawiera ich oficjalnego imienia i nazwiska. Nie musisz też publikować zdjęcia profilowego ani zdjęcia na okładkę, które przedstawia Twoją twarz. Zamiast tego niech Twoje piękne stopy będą na pierwszym planie Twojego profilu. 

Pamiętaj tylko, aby nie publikować żadnych zdjęć zawierających inne możliwe do zidentyfikowania cechy, takie jak tatuaż motyla na kostce lub znamię w dziwnym kształcie, które chcesz sprawdzić. 

Zrób też szybkie skanowanie tła swoich zdjęć. Znaki drogowe, certyfikaty z twoim imieniem i nazwiskiem, a nawet zdjęcia rodzinne zrobione na tle twoich zdjęć stóp są śmiertelną gratką i mogą prowadzić do ujawnienia czegoś więcej niż tylko twoich cipek. 

Flirtuj, ale nie przekraczaj granicy

Flirtuj, ale nie przekraczaj linii

Jeśli masz zwierzynę, prawdopodobnie możesz nieźle zarobić na sprzedaży zdjęć stóp w Internecie. Robienie atrakcyjnych zdjęć to tylko połowa równania. Sukces w tym biznesie oznacza również posiadanie zwycięskiej osobowości i umiejętności prowadzenia przyjemnej rozmowy. Nie zdziw się, gdy potencjalni nabywcy wpadną do Twoich wiadomości prywatnych i poproszą o złożenie niestandardowych zamówień. 

Pomyśl o tych wymianach bardziej jak o niegrzecznej umowie biznesowej niż o czymkolwiek innym. Porozmawiaj o konkretnych zainteresowaniach lub fetyszach danej osoby, jakiego rodzaju treści chcą i ile są skłonni zapłacić. Mogą nawet zadać ci pytania dotyczące rutyny pielęgnacji stóp, ulubionej pary butów lub koloru paznokci, które są obecnie pomalowane. Te pytania są dość nieszkodliwe i nadają się do zabawy. 

Uważaj jednak, aby rozmowa nie skręciła w lewo w kierunku pisania wiadomości tekstowych dla dorosłych. Jeśli klient zacznie zadawać bardzo osobiste pytania lub sprawiać, że poczujesz się nieswojo, nie bój się zakończyć rozmowy i anulować transakcję. Nie znaczy nie, nawet przy sprzedaży zdjęć stóp!

Twoje stopy są Twoim płótnem

Jeśli kiedykolwiek szukałaś pretekstu, by zrobić pedicure, kupić nowe buty, zapłacić za masaż stóp lub zainwestować w drogie produkty do pielęgnacji stóp, oto ona! Jeśli chodzi o sprzedaż zdjęć stóp, twoje stopy są twoim płótnem.

Większość kupujących szuka atrakcyjnych zdjęć stóp. Nikt nie chce patrzeć na twoje zrogowaciałe stopy, przerośnięte paznokcie czy suche popękane pięty. Bądź z siebie trochę dumny i stwórz piękne puste płótno do pracy.

Stopy Pics pieniądze

Kiedy twoje stopy i kostki wyglądają najlepiej, nadszedł czas na zabawę w przebieranki! Jeśli nie masz naturalnych tatuaży, pobaw się henną. Jest to również jedyny przypadek, w którym noszenie pierścieni na palcach po 1990 roku jest akceptowane. Bransoletki na kostkę też są w porządku. Możesz także eksperymentować z różnymi butami, skarpetami i rekwizytami, w tym wstążkami, linami do niewoli i nie tylko. Cokolwiek robisz, nie dodawaj zbyt wielu dodatków, które odejmą naturalne piękno i atrakcyjność Twoich stóp.

Wyceń je rozsądnie

Wyceń je rozsądnie

Jednym z największych błędów popełnianych przez ludzi jest wycena zdjęć stóp za wysoko lub za nisko. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie jesteś Kardashianem, a to oznacza, że ​​nikt nie płaci setek dolarów za ślinienie się do twoich stóp. Z drugiej strony (a może powinniśmy powiedzieć stopa?), jeśli wycenisz zawartość swojej stopy zbyt nisko, możesz stracić pieniądze. 

Przeciętne zdjęcie stóp kosztuje od 5 do 20 dolarów. Chociaż jest to dolny koniec skali płac, jeśli uda ci się sprzedać kilka, możesz szybko zarobić sto dolarów. Gdy zdobędziesz lojalnych fanów i zbudujesz pozytywną reputację jako niezawodny twórca treści dla stóp, możesz zacząć powoli podnosić ceny. 

Możesz także pobierać więcej opłat za niestandardowe zamówienia i prośby, ponieważ klienci mogą być dość wybredni i konkretni w kwestii swoich załamań i fetyszy.

Myśl poza pudełkiem po butach

Myśl poza pudełkiem po butach

Tak wielu sprzedawców zdjęć stóp utknęło w rutynie, jeśli chodzi o rodzaj publikowanych zdjęć i filmów. Czas poszerzyć swoje horyzonty i zacząć myśleć nieszablonowo. Chociaż dobrze (i zaleca się) skupiać się na określonej kategorii lub niszy, takiej jak wiązanie stóp lub kult stóp, nie ograniczaj się. Im bardziej zróżnicowane portfolio, tym lepiej. 

Wypróbuj zdjęcia na wysokich obcasach, aby sprawdzić rozmiar, lub zrób kilka zdjęć brudnych podeszew butów po długim spacerze na zewnątrz boso. Byłbyś zaskoczony, jakie niekonwencjonalne obrazy lubią ludzie. Możesz także zmieniać swoje kolekcje zdjęć, dodając filmy lub organizując sesje przed kamerą na żywo. 

Bądź swoją największą cheerleaderką

Bądź swoją największą cheerleaderką

Sprzedawanie zdjęć stóp w Internecie nie jest takie Field of Dreams – to, że zbudujesz zróżnicowane portfolio lub nawet osobistą stronę internetową, nie oznacza, że ​​kupujący po prostu „przyjdą” i sprzedaż zacznie napływać znikąd. Musisz włożyć pracę, aby się wypromować i zbudować swoją markę.

Jednym z najlepszych miejsc do tego są media społecznościowe. Czy wiesz, że według stanu na czerwiec 2023 r. na całym świecie jest prawie 5 miliardów użytkowników mediów społecznościowych? Od TikTok i Snapchat po Instagram, Facebook i wszystko pomiędzy, większość ludzi spędza kilka godzin dziennie przewijając media społecznościowe. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki reklamowe, musisz skorzystać z światowej obsesji na punkcie tych sklepów internetowych.

W życiu nie należy mieszać przyjemności z przyjemnościami, co jest jednym z powodów, dla których warto otwierać nowe profile w mediach społecznościowych poświęcone specjalnie zdjęciom stóp. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, są zdjęcia twoich stóp wyświetlane na tej samej stronie, co ukończenie przedszkola przez twoje dziecko. Na początek wybierz dwie lub trzy platformy, z których największe to FunwithFeet, Feetify i FeetFinder. 

Pozwala to poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi na każde konto. Zbuduj bazę fanów, wchodząc w interakcję ze swoimi obserwatorami, odpowiadając na ich komentarze i w zamian polubiając ich posty. 

Większość platform mediów społecznościowych niechętnie patrzy na NSFW lub treści dla dorosłych, więc nie próbuj sprzedawać zdjęć swoich stóp bezpośrednio za pośrednictwem tych punktów sprzedaży. Zamiast tego dodaj linki do stron sprzedaży w swoim biografii. Pomyśl o mediach społecznościowych jako o narzędziu do kierowania ruchu do twoich zdjęć na innych stronach internetowych. 

Mogą to być OnlyFans, dowolna liczba rynków zdjęć stóp, a nawet osobista strona internetowa. Nie zapomnij skorzystać z innych przydatnych narzędzi, takich jak filmy i relacje na Facebooku i Instagramie, transmisje na żywo, hashtagi oraz fora i grupy społeczności. Jeśli istnieje grupa fetyszystów stóp, znajdziesz ją w mediach społecznościowych. 

Mały wysiłek to długa droga

Jedną z rzeczy, z których większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jeśli chodzi o sprzedawanie zdjęć stóp w Internecie, jest to, że odrobina wysiłku może wiele zdziałać. Nie, nie musisz spędzać godzin na edytowaniu zdjęć stóp, rozmawianiu z kupującymi i promowaniu swoich stron. Jednak zawartość Twojej stopy nie sprzeda się sama. Sukces w tym biznesie wymaga połączenia wysokiej jakości zdjęć, czarującej osobowości i dużej pewności siebie. 

Jeśli znasz się na smartfonie i Internecie, możesz rozsądnie zarabiać na swoich kuszących cipkach. Więc na co czekasz? Przemysł zdjęć stóp jest teraz GORĄCY i nigdy nie było lepszego czasu, aby postawić stopę w drzwiach – gra słów zamierzona! 


9 najlepszych platform do sprzedaży zdjęć stóp online:

9 najlepszych platform do sprzedaży zdjęć stóp

#1 — Zabawa ze stopami

Zabawa ze stopami

Jeden z największych graczy w branży zdjęć stóp ORAZ jeden z najwyżej ocenianych. Rejestracja jest łatwa, a na platformie są tysiące kupujących.

Platforma została uruchomiona w 2022 roku i bardzo się rozwinęła. Został przedstawiony w największych światowych publikacjach, a wielu celebrytów z listy Z przybyło na platformę, aby sprzedawać swoje zdjęcia.

#2 — Tylko fani

Onlyfans

Największa platforma na świecie, jeśli chodzi o pomoc niezależnym sprzedawcom. Jednak kupujący chcą czegoś więcej niż tylko zdjęć stóp i w przeciwieństwie do innych platform, musisz reklamować siebie, a nie kupujących już znajdujących się na platformie

#3 — Instagram

Instagram

Jeśli możesz zdobyć obserwujących dla swojego profilu ze zdjęciami stóp, może to być świetny sposób na sprzedaż zdjęć stóp. Jednak oczywiście Instagram nie jest niszowym zdjęciem i możesz zostać zbanowany za publikowanie wulgarnych zdjęć

# 4 - Twitter

Twitter

Tak samo jak powyżej, jednak w przypadku materiałów dla dorosłych jest więcej pobłażliwości.

#5 — Wyszukiwarka stóp

Wyszukiwarka stóp

Duża platforma, jeśli chodzi o sprzedaż zdjęć stóp. Ta platforma jest głównym rywalem FunwithFeet, jednak patrząc na stronę, jest dość przestarzała… i nikt tak naprawdę nie lubi fioletu!

Ale ma wielu zwolenników. Ze względu na stosunkowo niską cenę FeetFinder dla niektórych osób może być dobrą opcją drugorzędną po FunwithFeet.

#6 — Twoja witryna

Twoja strona

Jeśli możesz publikować treści i oceniać w Google hasła związane ze zdjęciami stóp, świat jest twoją ostrygą! Jednak jest to konkurencyjne środowisko i nie jest łatwo dostać się na pierwszą stronę Google bez znacznych inwestycji.

#7 — Witryny dla dorosłych

Strony dla dorosłych

Jest na krawędzi, ale możesz tworzyć filmy i przesyłać je do witryn dla dorosłych. Twoje filmy muszą wtedy zawierać linki do Twojej platformy, na której faktycznie sprzedajesz zdjęcia stóp. Miliony wyświetleń w witrynach dla dorosłych co godzinę, więc jeśli uda Ci się doprowadzić do przełomu w swoich filmach, możesz zarobić pieniądze!

#8 — Zdjęcia stóp

Zdjęcia stóp

To samo co FunwithFeet, ale prawie żadnych kupujących. Nie zajmuje pierwszych stron pod względem terminów dotyczących stóp i nie jest obecny w mediach społecznościowych… Nie wygląda to dobrze dla sprzedawców. Ale jeśli chcesz jak największej ekspozycji, jest to tania i szybka dodatkowa metoda.

#9 — Blogerzy

blogerzy

Załóżmy, że istnieje witryna, która ma dobrą pozycję w rankingu i ma tysiące odwiedzających dla haseł związanych z „zabłoconymi stopami”. Dobrym pomysłem może być skontaktowanie się z nimi i opublikowanie w tym poście wpisu o Tobie i Twoim profilu. Następnie, gdy sprzedaż jest dokonywana za pośrednictwem ich gości, dajesz im prowizję partnerską. 

Oszczędza to tworzenia własnej platformy i może być szybkim sposobem na rozpoczęcie pracy.

ikona podobnych witryn Wszystkie 17 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Dlaczego mężczyźni wynajmują eskortę i 12 najlepszych witryn internetowych do wyszukiwania eskorty w Internecie Przejdź do 12 najlepszych witryn internetowych do wyszukiwania i wynajmu eskorty Nic dziwnego, że eskorty świadczą różne usługi (hehe, jeśli wiesz, co mam na myśli), ale przede wszystkim oferują swój czas i firmę w zamian za pieniądze. Klienci i mężczyźni tacy jak Ty często ich zatrudniają […]

Przeczytaj recenzję

Jakieś korzyści z oglądania porno razem ze swoim partnerem? Wracamy ponownie do naszej kategorii „poradniki”, poruszając teraz temat, który 90% par uważa za „tabu” – czyli wspólne oglądanie porno. Nie jest tak łatwo zacząć od oglądania nagich ludzi niż od oglądania serialu, który ogląda się ze swoim partnerem. Gdy […]

Przeczytaj recenzję

Profesjonalne wskazówki, jak podrywać kobiety na portalach randkowych dla dorosłych Bez względu na to, co ktoś mówi, serwisy randkowe to nowe bary. To tam napaleni ludzie spotykają się z singlami i rozpoczynają krótkotrwałe przygody. Jednak nie każdy może poderwać kobietę w barze, tak jak większość mężczyzn nie może poderwać kobiety […]

Przeczytaj recenzję

Jak zamienić randki online w znajomości? 5 skutecznych wskazówek dotyczących nieformalnych związków Teraz, gdy internet uczynił wszystko łatwym, każdy, kto ma smartfona, może z łatwością uprawiać seks. W przeciwieństwie do przeszłości, gdzie nie słyszano o przypadkowych spotkaniach, współczesność stawia na pierwszym miejscu samopoznanie. Dlatego skupienie się na szczęściu osobistym zagłuszyło tradycyjne piętno wokół […]

Przeczytaj recenzję

Związani w ekstazie: mity o niewoli i BDSM obalone! BDSM! Nie ma już poczucia winy! Niewola i dyscyplina/dominacja i uległość/sadyzm i masochizm (BDSM), niegdyś uważane za tabu lub kojarzone z dewiacyjnymi praktykami seksualnymi, obecnie zyskały akceptację i popularność na całym świecie. Od mediów głównego nurtu po kręgi społeczne, dyskusje BDSM nie są już cichymi szeptami, ale raczej otwartym dyskursem […]

Przeczytaj recenzję

Rankingi Rub i 12 najlepszych witryn z masażami erotycznymi, takie jak RubRankings.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RubRankings.com Rankingi Rub! Kiedy usłyszałam nazwę, początkowo pomyślałam o olejkach do masażu i aromacie relaksującego spa. Poczułem intensywność ostrego masażu z udziałem uroczej i atrakcyjnej masażystki. O chłopie, […]

Przeczytaj recenzję

Jak wykorzystać zabawki dla dorosłych, aby urozmaicić nudne życie w sypialni? Istnieje wiele różnych sposobów spojrzenia na ten temat. Ale bez względu na to, jak bardzo może to być bałaganiarskie, warto gonić za miłością. A jeśli chodzi o miłość, zabawki są idealne, aby dowiedzieć się, co lubi twój kochanek i […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż mi 9 najlepszych witryn do sprzedaży zdjęć stóp: Niektórzy ludzie chichoczą na myśl o sprzedaży zdjęć stóp online. Ale kiedy przyjrzysz się dobrze historiom sukcesu sprzedawców, pieniądze, które możesz zarobić na przypadkowych zdjęciach stóp, nie są zabawne. Z najniższej półki, pojedynczy obraz może sprzedawać się za […]

Przeczytaj recenzję

Każdy związek, bez względu na odległość, zasługuje na szansę na sukces. Więc jeśli prawdopodobnie spotykasz się z kimś online lub twój partner musi wyjechać do pracy lub z innego powodu, to naturalne, że martwisz się o możliwość wypracowania związku na odległość. Jednak pod warunkiem, że to, co […]

Przeczytaj recenzję

Dla wielu ludzi ich romantyczne życie jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy są z kimś, kogo kochają. Z biegiem lat czynności w sypialni stały się przyziemne i tradycyjne, przy czym mniej uwagi poświęca się najnowszym metodom. To sprawiło, że romantyczne życie wielu par stało się stawką. Jeśli chcesz poprawić zadowolenie swojego partnera z sypialni, oto kilka […]

Przeczytaj recenzję

Narracja o tym, jak ludzie mogą wytrzymać dłużej w łóżku i poprawić swoje życie seksualne, zawsze była dyskutowana. Podczas gdy wiele osób zakładało, że są z natury silne i poradzą sobie z każdym w sypialni, inni uważają, że nie mogą zmienić swojej wiedzy seksualnej. Jednak, jak wszystko w życiu, można poprawić umiejętność, gdy […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli bardziej interesują Cię zabawne przebrania na Halloween, cóż, nie jesteś sam. W rezultacie zebraliśmy najlepsze pomysły na śmieszne kostiumy na Halloween na ten rok. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś epickiego, czy niespodziewanego, na pewno rozśmieszysz ludzi. Chcesz pokazać swoje poczucie humoru podczas tegorocznego […]

Przeczytaj recenzję

Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie możemy kiedykolwiek rozwinąć jako ludzie, jest dbanie o siebie. Każdy zdrowy związek tego potrzebuje, ale jest to również umiejętność, z którą zmaga się wiele osób. Troska o siebie polega na zaspokojeniu własnych potrzeb przed inwestowaniem w innych ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś w kochającym związku, czy po prostu chcesz zapewnić […]

Przeczytaj recenzję

Podobnie jak miłość, intymność jest jednym z tych uczuć, które można żywo opisać słowami. Jednak wiesz, kiedy zaczynasz to odczuwać. Intymność w związku kręci się wokół czegoś więcej niż stosunku. Jest wiele poza tym. W tym artykule dowiesz się, co oznacza intymność i kilka wskazówek, jak budować intymność w […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż mi najskuteczniejsze rozwiązanie na zaburzenia erekcji Kiedy mężczyźni są podnieceni seksualnie, dochodzi do erekcji z powodu krwi wypełniającej tkanki penisa. Erekcja wymaga współdziałania hormonów, naczyń krwionośnych, różnych nerwów i mięśni. Erekcja jest bardzo częsta w życiu codziennym mężczyzny, ale czasami zdarza się, że […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 6 najlepszych witryn internetowych na jedną noc Przyjęcie noclegu na jedną noc oznacza dobrą zabawę i emocje. Osobiście podoba mi się to, jak zaczynamy to od prostego „cześć” i przechodzimy do gorącego seksu w ciągu zaledwie kilku godzin… a wszystko to tylko potwierdza zaufanie do ich gry. Zawsze myślę […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż listę barów BJ Znane również jako „raj dla mężczyzn”, miasto Pattaya w Tajlandii jest z pewnością najlepszym miejscem dla napalonych mężczyzn, wieczorów kawalerskich i po prostu szybkiej ucieczki od codziennej rutyny. Nie tak dawno wróciłem z wycieczki do Pattaya i mogę powiedzieć, że była to jedna z […]

Przewiń do góry