Zaktualizowano: 13 czerwca 2024 r.

Jak zdobyć nocleg na jedną noc (przewodnik) - 5 skutecznych sposobów i 6 stron internetowych dla ONS

Pokaż mi 6 najlepszych witryn internetowych na jedną noc

zdjęcie na jedną noc Jednonocna przygoda oznacza dobrą zabawę i emocje. ja osobiście na przykład jak zaczynamy od prostego „cześć” i przechodzimy do gorącego seksu w zaledwie kilka godzin… A wszystko to tylko potwierdza zaufanie do ich gry. Zawsze uważam, że przygody na jedną noc dają ludziom doskonałą okazję do zaspokojenia swoich seksualnych pragnień bez żadnych dramatów i zobowiązań.
Badanie przeprowadzone w 2009 roku wykazało, że tylko 3% kobiet chętnie wracałoby do domu z nieznajomym, który jest po prostu przeciętnie wyglądającym facetem, podczas gdy tylko 8% zgodziło się wrócić do domu z super atrakcyjnym facetem. Inne badanie przeprowadzone niedawno ujawniło, że 20% kobiet przyznało się do aktywności w sytuacji na jedną noc, podczas gdy 50% stwierdziło, że zawsze byłyby skłonne to zrobić, gdyby dało się szansę. Wszystkie te badania będą dobrą wiadomością dla mężczyzn, a zwłaszcza dla Ciebie, którzy to czytają, ponieważ daje nam to większe nadzieje i szanse na pozyskanie tych kobiet, które są otwarte na przygodę na jedną noc. Jeśli masz pewność siebie i umiejętności (dobry wygląd byłby plusem!) I chcesz dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać cały ten artykuł i przyspieszyć swoją grę.

Świetne lokalizacje ONS

imprezy barowe Kiedy słyszymy „przygodę na jedną noc”, od razu kojarzymy ją z barami i scenami klubowymi. Jasne, w tym miejscu ludzie zwykle dobrze wykorzystują swoje płynne umiejętności. Alkohol w Twoim organizmie, ciemne miejsca idealne na intymne chwile i mnóstwo osób, które możesz sprawdzić i ewentualnie flirtować - możliwości są nieskończone. Ale oprócz barów i klubów, są też najlepsze miejsca do zdobycia punktów na jedną noc. Weźmy na przykład wesela. Nie jest tajemnicą, że w takich sytuacjach kobiety czują się nadmiernie emocjonalnieA co ze świadkiem, jak dwoje ludzi wyznaje sobie swoją dozgonną miłość, co doprowadzi ich hormony do szału. Jeśli jesteś facetem i zauważysz kogoś, kogo lubisz na weselu, możesz spróbować szczęścia i powiedzieć jej o tym.

Inne potencjalne lokalizacje, w których można wylądować na jedną noc, to dowolne przyjęcie. Masz na swoim radarze wiele dziewczyn i możesz po prostu zebrać trochę pewności siebie i dać z siebie wszystko. Kiedy jesteś na przyjęciu urodzinowym, możesz również wybrać się do urodzinowej dziewczyny, aby uzyskać dodatkową zabawę i dreszczyk emocji. Dla niektórych korzystanie z przewagi w tragicznych sytuacjach zadziałałoby na nich, zwłaszcza gdy kobiety czułyby, że powinny po prostu uwolnić się od wszelkich zahamowań i wykorzystać chwilę, w związku z czym podejmują spontaniczne decyzje, takie jak spanie z przypadkowym chłopak.

Sprawdź dziewczyny z potencjałem

2 dziewczynki na ons Jeśli wychodzisz z zamiarem porwania się do końca dnia, powinieneś zagrać w tę grę nieco inaczej i robić rzeczy, których normalnie nie robisz. Oto jedna wskazówka: mężczyźni zazwyczaj wybierają najgorętsze laski na przyjęciach lub w klubach, ale możesz chcieć pójść do jej „prawie tak atrakcyjnych” przyjaciół. Bycie na takim prawie atrakcyjnym poziomie jest już wyczynem, więc nie byłoby tak źle, gdybyś mógł zdobyć jedną noc. Poza tym „najgorętsza” dziewczyna byłaby zaintrygowana, dlaczego jej nie poszedłeś. Wzrosłaby pewność siebie „prawie tak atrakcyjnego” przyjaciela a to, mój przyjacielu, znacznie ułatwiłoby twoją grę.
Alternatywnie, możesz przeskanować pokój pełen potencjalnych kandydatek, ponieważ większość dziewcząt, które są otwarte na cokolwiek (aka spędzanie jednej nocy), zwykle dokładałaby wszelkich starań, aby zostać zauważonym. Uważaj na dziewczyny, które bawią się najlepiej, tańcz w brudny sposób, śmiej się głośno i sprawdzaj pokój z tych samych powodów, co ty.

Użyj właściwego podejścia

podejdź do dziewczynPonieważ chcesz przespać się z tą niesamowitą dziewczyną za kilka godzin, ty powinien popracować nad tym, aby mieć wspaniałe pierwsze wrażenie. Więc wszystko, co musisz zrobić, to pominąć tandetne linie i kiepskie, głupie żarty na inny czas. Podejdź do celu z pewnością siebie i rozpocznij interesującą rozmowę. Pewność siebie jest niezaprzeczalnie wielkim czynnikiem decydującym o powodzeniu przygody na jedną noc, ponieważ z pewnością sprawi, że przejmiesz kontrolę nad całą sytuacją. Kiedy jesteś u władzy i wciągasz ją, możesz zacząć robić wszystko, co w twojej mocy, aby poczuła się dobrze.
Zadawaj właściwe pytania i upewnij się, że sprawisz wrażenie, że jesteś zainteresowany, i pisz odpowiednie komentarze. Spraw, by poczuła, że ​​jest dokładnie tym, czego chcesz i spraw, by tak bardzo za tym tęskniła źle, że ona też zobaczy, jak robi z tobą interesy. Celem tego całego „bycia pod kontrolą” jest to, że w końcu zrobi, co zechcesz, a to obejmuje powrót z tobą do domu. Musisz także pamiętać, że uczciwość może zaoszczędzić ci dużo czasu i trzymać z dala od dramatu, o który chodzi w przypadku jednej nocy. Możesz subtelnie powiedzieć, że nie masz ochoty na żadne romantyczne związki i po prostu lubisz być singlem.

Uważaj na znaki

znaki przyciągania dziewczyny Kiedy Twoim celem jest zdobycie gola na jedną noc, zawsze miej oko na jej mowę ciała. Oczywiście kobiety nie powiedzą Ci z góry, co o tobie myśli. Jeśli naprawdę myśli, że nie jesteś dobry lub że ssiesz, nigdy nie usłyszysz tego z jej ust, ale zobaczysz to poprzez podświadome znaki. Kobiety uwielbiają całą dodatkową uwagę, jaką im poświęcasz. Z pewnością nie będziesz na dole, spędzając całą noc próbując zdobyć kogoś, kto nawet nie jest zainteresowany. Przeczytaj jej mowę ciała, a dowiesz się, co myśli o tobie i co chce, aby się z wami stało.
Jeśli jest blisko ciebie, a jej ciało jest otwarte, to dobry znak. Ale jeśli zachowuje się z rezerwą i zamkniętąz jej ciałem odchylonym od ciebie, wtedy wiesz, co to znaczy. Czy patrzy na twoją twarz i patrzy prosto w oczy, kiedy mówisz? Czy czujesz, że jest naprawdę zainteresowana? Czy subtelnie dotyka twoich ramion lub żartobliwie szturcha cię podczas rozmowy, masz większe szanse na zdobycie tego z nią do końca nocy. Ale czy ciągle sprawdza swój telefon lub rozgląda się po całym pokoju, to prawdopodobnie oznacza, że ​​jest całkowicie znudzona. Czytanie jej mowy ciała sprawi, że będziesz uprawiać seks z masturbacją. Nie trać czasu z pisklętami, które nie są na to gotowe

Przejście na wyższy poziom w podłączaniu

zaprosić dziewczynę na randkę Jeśli wszystko wygląda absolutnie dobrze i możesz czuć, że ona również nie chce się bawić, to czas zacząć od poważnych ruchów na następny poziom. Możesz po prostu zacząć od zbliżając się do niej, dotykając jej delikatnie i w końcu pochylając się do pocałunku. Pamiętaj, że nie powinieneś iść na całość i zmuszać ją również do wykonania swojej części. Zacznij grindować na parkiecie, ujawnij się podczas ciężkiej sesji zdjęciowej i po prostu zrób wszystko, co potrzebujesz, aby rozprowadzić jej soki.
W filmach zawsze widzimy gładkie linie i uprzejme ruchy mężczyzn, jak zapraszają dziewczyny i po prostu przenoszą je na „inny poziom”. Unikaj bezpośredniego mówienia, że ​​chcesz iść prosto do swojego miejsca z aktualnej lokalizacji, ale zamiast tego możesz spokojnie poproś ją, aby udała się w ciche miejsce lub „gdzieś z nami tylko we dwoje”. Możesz zdecydować się na salony lub w cichym miejscu i możesz coś przekąsić. Chociaż zajmuje to trochę czasu, w rzeczywistości przybliża cię do powrotu z nią do domu, ponieważ sprawisz, że poczuje się bardziej komfortowo, nie spiesząc niczego. Dziewczyny uwielbiają zwracać na siebie uwagę i wiedzieć, że są poszukiwane, znacznie bardziej wiedząc, że facet uważa ją za wystarczająco gorącą, by chcieć z nią spać, ale będzie to poważny problem, jeśli sprawisz, że poczuje, że seks jest jedyną rzeczą, o której myślisz w tym momencie. To tylko kwestia czasu, aż w końcu dotrzesz do miejsca, w którym wydarzy się magia, więc po prostu idź z nurtem i upewnij się, że przez cały czas będzie dużo dotykania i całowania.

Chwila, na którą czekałeś

schodząc do dziewczyny Ponieważ jednonocne przygody dotyczą czystego seksu, mniej dramatów, komplikacji i znajomości, pójście do ciebie może do nich doprowadzić, chyba że powiedziałeś jej z wyprzedzeniem, że nie będziesz się widywać po swoim gorącym noc razem. Jeśli nie planujesz spędzać z nią czasu po jednej nocy, nie byłoby fajnie mieć śpiącego, który budzi się bardzo późno. Możesz zdecydować się na jej miejsce dzięki czemu będzie się czuła o wiele bardziej komfortowo, a to również oznaczałoby dla ciebie dobry czas.
W momencie, gdy wchodzisz do drzwi, zrób to najlepiej, ponieważ po to tu jesteś; uwolnij swoje zahamowania i przestań marnować czas. Nie musisz rozmawiać o bezużytecznych rzeczach. Powiedz jej bezpośrednio i pomiędzy ciężkimi oddechami, jak seksownie wygląda teraz i pokazuje jej, jak bardzo cię podnieca. Kiedy w końcu nadejdzie czas, aby w końcu coś zrobić, oczywiście powinieneś użyć prezerwatywy i wykorzystać wszystkie swoje seksowne umiejętności, aby zadowolić ją, zanim przyjdziesz. Dlaczego musisz stawiać ją na pierwszym miejscu? To dlatego, że jeśli lubi, jak ty to robisz, ta jedna noc może łatwo zaprzyjaźnić się z korzyściami lub zwyczajnym związkiem z kumplem. Kto tego nie chce, prawda?
Na jedną noc lubię trzymać seks z daleka od wszystkiego, co perwersyjne (oczywiście chyba, że ​​o to poprosi).

Kiedy w końcu osiągniesz swój cel na noc, wyjście może być rozegrane na wiele różnych sposobów, ale oczywiście nigdy nie zapomnij powiedzieć jej, jak bardzo cieszyłeś się razem. Nie mów jej, że później do niej dzwonisz; to sprawi, że będzie się zastanawiać i nada ci tajemniczą i intrygującą stronę. Jeśli okaże się, że masz jej numer telefonu komórkowego i łączysz się w mediach społecznościowych lub cokolwiek, co nie jest normalne na jedną noc, możesz mieć to na swoją korzyść. Możesz skończyć w związku z kumplem, a nawet mieć kogoś, kto będzie dzwonił do łupów, gdy czas o to poprosi. Zadzwoń do niej z wiadomością następnego dnia lub dwóch, mówiąc, że świetnie się bawiłeś i że może do ciebie zadzwonić lub cokolwiek innego, jeśli znowu chce coś takiego. W ten sposób ją nałożysz. Pozbyłeś się jakiegokolwiek zobowiązania a jeśli jest na to gotowa, może to oznaczać, że zbliża się więcej seksu, a tego na pewno nie będziesz nienawidzić.
Wspomniałem we wczesnych częściach tego artykułu, że zwykłe miejsca, w których mężczyźni mogą zdobyć kogoś na jedną noc, są zwykle w zatłoczonych miejscach, takich jak bary, imprezy i kluby, ale Możesz też znaleźć kogoś za pomocą stron internetowych i aplikacji. Wszyscy żyjemy we współczesnym świecie z technologią, która zapewnia wszystko za pomocą kilku kliknięć tu i tam. Obecnie istnieje wiele witryn zorientowanych na seks, które zapewniają większy dostęp do gorących i ładnych dziewczyn jak to działa w lokalnym barze lub klubie. Wiele singli rejestruje się na tych stronach lub aplikacje, aby mogli się spotykać i spotykać z innymi ludźmi o tych samych potrzebach. Jeśli więc szukasz zabawnych przygód na jedną noc, możesz wypróbować swoje ujęcie, korzystając z powyższych wskazówek lub odwiedzić niektóre z tych zalecanych witryn. Będziesz mieć trochę zabawy i powodzenia w spotkaniach z potencjalnymi partnerami na wszystkich tych platformach.

Miejsca online na jedną noc

Nazwa stronyCenaPołączyć
AdultFriendFinder$14.95Odwiedź stronę!
Randki.com$9.90Odwiedź stronę!
2kurwa.comDARMOWEOdwiedź stronę!
Bądź niegrzeczna$11.99Odwiedź stronę!
Wyszukiwarka znajomych-X$20Odwiedź stronę!
Flirt.pl$27.99Odwiedź stronę!

Pamiętaj, że dzięki tym witrynom masz co najmniej 2x-3x większe szanse na seks niż na imprezie lub w barze. Po prostu dlatego, że nie każda dziewczyna w barze lub na imprezie uprawia przypadkowy seks itp te witryny i aplikacje są przeznaczone dla singli, a nawet osób, które są szczególnie zainteresowane seksem i próbując „nowych rzeczy”.

Większość z nich można wypróbować ZA DARMO. Jednak aby uzyskać funkcje premium - będziesz musiał zapłacić symboliczną opłatę członkowską. Pomyśl tylko - czy wolałbyś wydać ~ 50-100 $ ++ na jedną dziewczynę w barze czy ~ 19 $ na członkostwo i uzyskać dostęp do tysięcy dziewczyn? 😉

I nie mówię, że podłączenie się do baru jest rzeczą złą lub niemożliwą… To świetne, ale też dość trudne! A jeśli jesteś początkującym, możesz zacząć od łatwiejszej rzeczy.
Powodzenia w twoich nowych seksownych przedsięwzięciach.

ikona podobnych witryn Wszystkie 15 innych witryn w tej kategorii, które warto sprawdzić:

Przeczytaj recenzję

Profesjonalne wskazówki, jak podrywać kobiety na portalach randkowych dla dorosłych Bez względu na to, co ktoś mówi, serwisy randkowe to nowe bary. To tam napaleni ludzie spotykają się z singlami i rozpoczynają krótkotrwałe przygody. Jednak nie każdy może poderwać kobietę w barze, tak jak większość mężczyzn nie może poderwać kobiety […]

Przeczytaj recenzję

Jak zamienić randki online w znajomości? 5 skutecznych wskazówek dotyczących nieformalnych związków Teraz, gdy internet uczynił wszystko łatwym, każdy, kto ma smartfona, może z łatwością uprawiać seks. W przeciwieństwie do przeszłości, gdzie nie słyszano o przypadkowych spotkaniach, współczesność stawia na pierwszym miejscu samopoznanie. Dlatego skupienie się na szczęściu osobistym zagłuszyło tradycyjne piętno wokół […]

Przeczytaj recenzję

Związani w ekstazie: mity o niewoli i BDSM obalone! BDSM! Nie ma już poczucia winy! Niewola i dyscyplina/dominacja i uległość/sadyzm i masochizm (BDSM), niegdyś uważane za tabu lub kojarzone z dewiacyjnymi praktykami seksualnymi, obecnie zyskały akceptację i popularność na całym świecie. Od mediów głównego nurtu po kręgi społeczne, dyskusje BDSM nie są już cichymi szeptami, ale raczej otwartym dyskursem […]

Przeczytaj recenzję

Rankingi Rub i 12 najlepszych witryn z masażami erotycznymi, takie jak RubRankings.com Pokaż mi 12 alternatyw dla RubRankings.com Rankingi Rub! Kiedy usłyszałam nazwę, początkowo pomyślałam o olejkach do masażu i aromacie relaksującego spa. Poczułem intensywność ostrego masażu z udziałem uroczej i atrakcyjnej masażystki. O chłopie, […]

Przeczytaj recenzję

Jak wykorzystać zabawki dla dorosłych, aby urozmaicić nudne życie w sypialni? Istnieje wiele różnych sposobów spojrzenia na ten temat. Ale bez względu na to, jak bardzo może to być bałaganiarskie, warto gonić za miłością. A jeśli chodzi o miłość, zabawki są idealne, aby dowiedzieć się, co lubi twój kochanek i […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż mi 9 najlepszych witryn do sprzedaży zdjęć stóp: Niektórzy ludzie chichoczą na myśl o sprzedaży zdjęć stóp online. Ale kiedy przyjrzysz się dobrze historiom sukcesu sprzedawców, pieniądze, które możesz zarobić na przypadkowych zdjęciach stóp, nie są zabawne. Z najniższej półki, pojedynczy obraz może sprzedawać się za […]

Przeczytaj recenzję

Każdy związek, bez względu na odległość, zasługuje na szansę na sukces. Więc jeśli prawdopodobnie spotykasz się z kimś online lub twój partner musi wyjechać do pracy lub z innego powodu, to naturalne, że martwisz się o możliwość wypracowania związku na odległość. Jednak pod warunkiem, że to, co […]

Przeczytaj recenzję

Dla wielu ludzi ich romantyczne życie jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy są z kimś, kogo kochają. Z biegiem lat czynności w sypialni stały się przyziemne i tradycyjne, przy czym mniej uwagi poświęca się najnowszym metodom. To sprawiło, że romantyczne życie wielu par stało się stawką. Jeśli chcesz poprawić zadowolenie swojego partnera z sypialni, oto kilka […]

Przeczytaj recenzję

Narracja o tym, jak ludzie mogą wytrzymać dłużej w łóżku i poprawić swoje życie seksualne, zawsze była dyskutowana. Podczas gdy wiele osób zakładało, że są z natury silne i poradzą sobie z każdym w sypialni, inni uważają, że nie mogą zmienić swojej wiedzy seksualnej. Jednak, jak wszystko w życiu, można poprawić umiejętność, gdy […]

Przeczytaj recenzję

Jeśli bardziej interesują Cię zabawne przebrania na Halloween, cóż, nie jesteś sam. W rezultacie zebraliśmy najlepsze pomysły na śmieszne kostiumy na Halloween na ten rok. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś epickiego, czy niespodziewanego, na pewno rozśmieszysz ludzi. Chcesz pokazać swoje poczucie humoru podczas tegorocznego […]

Przeczytaj recenzję

Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie możemy kiedykolwiek rozwinąć jako ludzie, jest dbanie o siebie. Każdy zdrowy związek tego potrzebuje, ale jest to również umiejętność, z którą zmaga się wiele osób. Troska o siebie polega na zaspokojeniu własnych potrzeb przed inwestowaniem w innych ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś w kochającym związku, czy po prostu chcesz zapewnić […]

Przeczytaj recenzję

Podobnie jak miłość, intymność jest jednym z tych uczuć, które można żywo opisać słowami. Jednak wiesz, kiedy zaczynasz to odczuwać. Intymność w związku kręci się wokół czegoś więcej niż stosunku. Jest wiele poza tym. W tym artykule dowiesz się, co oznacza intymność i kilka wskazówek, jak budować intymność w […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż mi najskuteczniejsze rozwiązanie na zaburzenia erekcji Kiedy mężczyźni są podnieceni seksualnie, dochodzi do erekcji z powodu krwi wypełniającej tkanki penisa. Erekcja wymaga współdziałania hormonów, naczyń krwionośnych, różnych nerwów i mięśni. Erekcja jest bardzo częsta w życiu codziennym mężczyzny, ale czasami zdarza się, że […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż 6 najlepszych witryn internetowych na jedną noc Przyjęcie noclegu na jedną noc oznacza dobrą zabawę i emocje. Osobiście podoba mi się to, jak zaczynamy to od prostego „cześć” i przechodzimy do gorącego seksu w ciągu zaledwie kilku godzin… a wszystko to tylko potwierdza zaufanie do ich gry. Zawsze myślę […]

Przeczytaj recenzję

Pokaż listę barów BJ Znane również jako „raj dla mężczyzn”, miasto Pattaya w Tajlandii jest z pewnością najlepszym miejscem dla napalonych mężczyzn, wieczorów kawalerskich i po prostu szybkiej ucieczki od codziennej rutyny. Nie tak dawno wróciłem z wycieczki do Pattaya i mogę powiedzieć, że była to jedna z […]

Przewiń do góry